10 veidi, kā kontrolēt paaugstinātu asinsspiedienu bez medikamentiem

Katrs cigarete jūs smēķējat palielina savu asinsspiedienu daudziem minūtes pēc tam, kad pabeigta. Atmest smēķēšanu palīdz jūsu asinsspiediens normalizējas. Cilvēki, kas atmest smēķēšanu, neatkarīgi no vecuma, ir būtiski palielināt dzīves ilgumu.

Loma kofeīna spēlē asinsspiediena joprojām apspriests. Kofeīns var paaugstināt asinsspiedienu pat par 10 mm Hg cilvēkiem, kas reti patērē, bet tur ir maz, lai nav spēcīgu ietekmi uz asinsspiedienu pastāvīgā kafijas pupiņu.

Lai gan rezultāti hroniska kofeīna uzņemšanas uz asinsspiedienu, nav skaidrs, iespēja nelielu pieaugumu asinsspiediena pastāv.

6. Atmest smēķēšanu

Lai redzētu, kofeīns paaugstina asinsspiedienu, pārbaudiet spiedienu 30 minūtes dzeramo caffeinated dzērienu ietvaros. Ja Jūsu asinsspiediens palielinās par 5 līdz 10 mm Hg, jums var būt jutīgs pret asinsspiedienu palielinot ietekmi kofeīna. Konsultējieties ar savu ārstu par sekām kofeīna uz jūsu asinsspiedienu.

7. apcirpt kofeīnu

Hronisks stress ir būtisks ar augstu asinsspiedienu. Gadījuma stress arī var veicināt augstu asinsspiedienu, ja tu reaģē uz stresu, ēdot neveselīgu pārtiku, alkoholu vai smēķēšanu.

Veikt kādu laiku, lai padomātu par to, kas izraisa jums justies uzsvēra, piemēram, darbs, ģimene, finanses vai slimības. Tiklīdz jūs zināt, kas izraisa jūsu stress, apsvērt, kā jūs varat novērst vai mazināt stresu.

Ja jūs nevarat novērst visas jūsu faktoru, jūs varat vismaz tikt galā ar viņiem veselīgāku. Mēģināt

Home uzraudzība var palīdzēt jums saglabāt cilnēm uz jūsu asinsspiedienu, pārliecinieties, jūsu dzīvesveida izmaiņas strādā, un brīdināt jūs un jūsu ārsts potenciālajiem veselības komplikācijas. Asinsspiediena monitoriem ir pieejami plaši un bez receptes. Konsultējieties ar savu ārstu par mājas uzraudzību pirms jūs sāktu.

8. Samazināt savu stresu

Regulāras vizītes ar ārstu, ir arī galvenais, lai kontrolētu asinsspiedienu. Ja Jūsu asinsspiediens tiek kontrolēts, jums var būt nepieciešams, lai apmeklētu jūsu ārstam tikai ik pēc sešiem līdz 12 mēnešiem, atkarībā no citiem nosacījumiem, jums varētu būt. Ja Jūsu asinsspiediens netiek labi kontrolēts, Jūsu ārsts var vēlēties redzēt jūs biežāk.

Atbalstoša ģimene un draugi var palīdzēt uzlabot savu veselību. Tie var aicinam jūs rūpēties par sevi, vadīt jūs uz ārsta kabinetā vai uzsākt vingrojumu programmu ar jums, lai saglabātu savu asinsspiedienu zems.

Ja jums atrast jums ir nepieciešams atbalsts ne tikai savai ģimenei un draugiem, apsvērt savieno atbalsta grupu. Tas var likt jums sazināties ar cilvēkiem, kas var sniegt jums emocionālu vai morāli palielināt un kas var piedāvāt praktiskus padomus, lai tiktu galā ar savu stāvokli.

9. Monitor savu asinsspiedienu mājās un regulāri jāapmeklē ārsts

10. Saņemt atbalstu