abakaviru un lamivudīnu

Ziņots letālām paaugstinātas jutības reakcijas ar abakavira sulfāta, pārtraukt, ja ir aizdomas par paaugstinātas jutības reakciju un nav restart. Pacientiem ar HLA-B * 5701 alēles ir augsts risks paaugstināta jutība pret abakaviru sulfāta; skrīnings alēles ieteicams pirms uzsākt vai reinitiation terapijas. Laktātacidoze un smaga hepatomegālija ar steatozi, ieskaitot letālu gadījumu ir ziņots atsevišķi vai kombinācijā ar citiem pretretrovīrusu nukleozīdu analogiem. Ir ziņots par smagām akūts paasinājums B hepatīta pacientiem, kuri vienlaikus inficēti ar HBV un HIV, kas ir pārtraukta lamivudīnu; kontrolējot aknu darbību cieši vairākus mēnešus pēc terapijas pārtraukšanas.

Izmanto abakaviru un lamivudīnu

Terapeitiskās klase: pretretrovīrusu līdzekļa

Farmakoloģiska klase Abakavirs

Abakavira un lamivudīna kombinācija neārstē vai novērstu HIV infekcijas vai simptomus AIDS. abakaviru un lamivudīnu palīdz uzturēt HIV vairoties, un šķiet, palēnināt iznīcināšanu imūnsistēmu. Tas var palīdzēt aizkavēt attīstību nopietnas veselības problēmas parasti saistītas ar AIDS vai HIV infekciju. Abakavira un lamivudīna kombinācija neļaus jums izplatīšanos HIV citiem cilvēkiem. Cilvēki, kuri saņem abakaviru un lamivudīnu var turpināt būt citas problēmas, kas parasti saistītas ar AIDS vai HIV infekciju.

abakaviru un lamivudīnu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par abakaviru un lamivudīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret abakaviru un lamivudīnu vai kādu citu medikamentu. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei abakavira un lamivudīna kombinācija pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms abakaviru un lamivudīnu lietošana

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību abakavira un lamivudīna veciem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas aknu, nieru vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kas saņēma abakaviru un lamivudīnu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat abakaviru un lamivudīnu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

abakaviru un lamivudīnu, izmantojot kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

abakaviru un lamivudīnu, izmantojot kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot abakaviru un lamivudīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt abakaviru un lamivudīnu tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Tāpat nav sākt vai pārtraukt lietot abakaviru un lamivudīnu nepārbaudot vispirms ar savu ārstu.

abakaviru un lamivudīnu jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Kad jūsu piedāvājums abakavira un lamivudīna izsīkst, iegūt vairāk no jūsu aptiekā vai ārstu. Par vīrusu daudzums asinīs var palielināties, ja zāļu lietošana tiek pārtraukta, pat uz īsu laiku. Vīruss var attīstīties rezistence pret abakaviru un lamivudīnu un grūtāk ārstēt.

abakaviru un lamivudīnu tiks dota kopā ar citām zālēm HIV infekciju. Veikt visas zāles ārsts dod Jums īstajā dienas laikā. Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, plānojot labāko laiku, lai jūsu zāles, konsultējieties ar ārstu.

Abakavira un lamivudīna kombinācijas ir fiksētu summu katra medicīnas tableti.

abakaviru un lamivudīnu var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā.

Abakavira un lamivudīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas abakaviru un lamivudīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu abakaviru un lamivudīnu, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana abakavira un lamivudīna

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, abakavira un lamivudīna strādā pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

abakaviru un lamivudīnu var izraisīt smagu alerģisku reakciju dažiem pacientiem. Šī reakcija parasti notiek 6 nedēļu laikā pēc tam, kad zāles ir sākusies, bet tas var notikt jebkurā brīdī. Ja neārstē, tā var izraisīt smagu zemu asinsspiedienu un pat nāvi. Pārtrauciet abakaviru un lamivudīnu, un konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat pēkšņu drudzi, ādas izsitumi, caureja, slikta dūša, sāpes vēderā, vemšana, vai sajūtu neparasts nogurums vai slimības, klepus, elpas trūkums vai sāpes kaklā.

Kad jūs sākat abakaviru un lamivudīnu, jums tiks dota brīdinājuma kartīti, kas apraksta simptomus smagas alerģiskas reakcijas, kas var izraisīt abakaviru un lamivudīnu kombinācijā. Brīdinājuma karte sniedz arī informāciju par to, kā izturēties pret šo alerģiskas reakcijas. Jūsu drošībai, jums vajadzētu veikt brīdinājuma karti ar jums visu laiku.

Ja Jums ir jāpārtrauc lietot abakaviru dēļ alerģiskas reakcijas, jums vajadzētu nekad vairs šo zāļu lietošanu. Atpakaļ neizmantoto zāles ar ārstu vai farmaceitu. Sliktāk reakcija, iespējams, pat nāve, var notikt, ja jūs atkal šo zāļu lietošanu. Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz veikti abakaviru, it īpaši, ja Jums ir bijusi alerģiska reakcija uz to pagātnē.

Divas retas bet nopietnas reakcijas uz abakaviru un lamivudīnu ir pienskābes acidozi (pārāk daudz skābes līmenis asinīs) un aknu toksicitāte, kas ietver aknu palielināšanos. Tie ir biežāk, ja esat sieviete, ļoti liekais svars (aptaukošanās), vai esat lietojis zāles pret HIV ilgu laiku. Zvaniet savam ārstam, ja jums ir vairāk nekā viens no šiem simptomiem: sāpes vai diskomforts vēderā vai krampjveida; tumšs urīns; samazināta apetīte, caureja, vispārējs diskomforta sajūtu, gaišas krāsas izkārnījumi, muskuļu krampjveida vai sāpes, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, elpošanas traucējumi, vemšana vai dzeltenas acis vai ādu.

Sākot lietot HIV zāles, Jūsu imūnā sistēma var saņemt spēcīgāku. Ja jums ir dažas infekcijas, kas ir paslēptas jūsu organismā, piemēram, pneimoniju vai tuberkulozi, jūs varat pamanīt jaunus simptomus, kad Jūsu organisms mēģina ar tiem cīnīties. Ja tā notiek, pastāstiet par to savam ārstam.

Piesardzības pasākumi kamēr abakaviru un lamivudīnu lietošana

Jums nevajadzētu barot bērnu ar krūti, ja jums ir HIV vai AIDS, jo jūs var dot infekcija Jūsu bērnam ar mātes pienu.

abakaviru un lamivudīnu neļaus jums dot HIV savam partnerim seksa laikā. Pārliecinieties, ka jūs saprotat un praktizēt drošu seksu, piemēram, izmantojot lateksa prezervatīvi, pat tad, ja jūsu partneris ir arī HIV. Nedodiet adatas, zobu sukas un žiletes ar kādu citu.

abakaviru un lamivudīnu var izraisīt jums ir lieko ķermeņa tauku. Pastāstiet ārstam, ja pamanāt izmaiņas jūsu ķermeņa formas, piemēram, palielinātu tauku daudzumu augšējā muguras un kakla vai ap krūtīm un vēdera rajonā, vai zaudējumiem tauku no kājām, rokām un sejas.

abakaviru un lamivudīnu var palielināt risku sirdslēkmes. Tas ir vairāk varētu notikt, ja jums jau ir sirds slimība, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis vai tauku līmeni asinīs, vai, ja jūs smēķējat.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

abakavira un lamivudīna blakusparādības

abakavira / lamivudīna

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

HIV infekcija Truvada, Atripla, Stribild, Viread, Norvir, Complera, Prezista, lamivudīns

Arodekspozīcijas Truvada, Atripla, Viread, lamivudīns, Isentress, zidovudīns, abakaviru, tenofovira

Nonoccupational Ekspozīcija Truvada, Atripla, Viread, lamivudīns, zidovudīna, abakavira, tenofovīru, Kaletra

 vai iet pievienoties abakavira / lamivudīna atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.