abatacepta (intravenozi, zemādas maršruts) pareizu lietošanu

aizmirsto devu

glabāšana

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums vai jūsu bērnam šīs zāles. Šīs zāles lieto kā vārtiem zem ādas vai vēnā.

Ja šīs zāles tiek dota caur vēnā jūsu rokas, tas ir jāinjicē ārsts lēnām un jūsu IV caurule būs nepieciešams uzturēties vietā 30 minūtes. Jūs saņemsiet šīs zāles atkal 2 nedēļas un 4 nedēļas pēc pirmās devas un pēc tam ik pēc 4 nedēļām pēc.

Abatacepta var ievadīt arī par vārtiem zem ādas. Dažreiz var dot mājās, lai pacientiem, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā. Ja Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles mājās, Jūsu ārsts vai medicīnas māsa Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši šo zāļu lietošanu.

Šīs zāles nāk ar pacientu lietošanas instrukcijas instrukcijā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ja jūs izmantojat šīs zāles mājās, jums tiks parādīts ķermeņa jomas, kurās tas shot var dota. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev, vai jūsu bērnam shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām. Tas palīdzēs novērst ādas problēmas.

Šīs zāles ir pieejamas divos veidos: a flakons (stikla konteineru) vai pilnšļircē. Pildspalvveida šļirce ir vienīgais veids, jūs varat izmantot mājās.

Ja zāles ir pilnšļircē ir mainījusies krāsa, vai, ja jūs redzēt daļiņas, nelietojiet to.

Izmetiet izmantotas adatas cietas, slēgtā traukā, ka adatas nevar pabāzt cauri. Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Šīs zāles ir jādod pēc noteikta grafika. Ja esat izlaidis devu vai aizmirsis lietot zāles, zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.