acanya želeja: izmantošana, devu un blakusparādības

Kas ir Acanya?

Acanya Gel lieto acne vulgaris pacientiem 12 gadu vecuma.

Acanya var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Izmantojiet Acanya tieši tā, kā ārsts ir izrakstījis to you. Izmantojot vairāk zāļu vai piemērojot to biežāk nekā noteikts nebūs likt tai darboties ātrāk, un var pastiprināt blakusparādības. Nelietojiet šīs zāles ilgāk nekā noteicis ārsts.

Svarīga informācija

Izvairieties kļūst Acanya Gel acīs, mutē vai degunā (vai krokas degunu), vai arī uz lūpām. Ja tas nokļūst kādā no šīm jomām, nomazgāt ar ūdeni. Neattiecas Acanya uz saulē apdegušas, windburned, sausas, sasprēgājušas, iekaisušas vai bojātas ādas.

Tas var aizņemt vairākas nedēļas pirms jūsu simptomi uzlabojas. Uzglabāt izmantojot medikamentus atbilstoši norādījumiem un pastāstīt ārstam, ja simptomi neuzlabojas.

Kaut Acanya uzklāj uz ādas, Jūsu organisms var uzņemt pietiekami daudz klindamicīnu izraisīt nopietnas blakusparādības. Jūs, iespējams, nevar izmantot šīs zāles, ja Jums ir iekaisums jūsu zarnas (saukta arī enterīta), čūlainā kolīta, vai, ja jūs esat kādreiz bija smaga caureja, ko izraisa pret antibiotikām medicīnā.

Izvairieties no saules gaismas iedarbības vai sauļošanās gultas. Šīs zāles var dot jums iedegums vieglāk. Valkāt aizsargājošu apģērbu un izmantot saules (SPF 30 vai augstāku), ja esat ārā.

Pirms izmantot Acanya

Nelietojiet Acanya ja Jums ir alerģija pret benzoilperoksīds vai Klindamicīnu (Cleocin, Clina-Derm, Clindets).

Kaut Acanya uzklāj uz ādas, Jūsu organisms var uzņemt pietiekami daudz klindamicīnu izraisīt nopietnas blakusparādības. Jūs, iespējams, nevar izmantot šīs zāles, ja Jums ir

iekaisums jūsu zarnas (saukta arī enterīta)

čūlainais kolīts; vai

ja Jums kādreiz ir bijusi smaga caureja, ko izraisa pret antibiotikām medicīnā.

Nav zināms, vai Acanya kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles. Nav zināms, vai Benzoilperoksīds un klindamicīnu nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, kamēr lietojat Acanya.

Izmantojiet Acanya tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietot lielākām vai mazākām summām vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes. Izmantojot vairāk zāļu vai piemērojot to biežāk nekā noteikts nebūs likt tai darboties ātrāk, un var pastiprināt blakusparādības.

Pirms un pēc pieteikšanās Acanya Gel nomazgājiet rokas.

Nomazgājiet seju ar maigu tīrīšanas (ne ziepes), noskalo ar siltu ūdeni un pat ādu sausu ar tīru dvieli.

Acanya parasti piemēro vienu reizi dienā. Piesakies Acanya Gel kā plānā kārtā uz skartajiem apgabaliem (izņemot acīm un lūpām).

Izvairieties iegūt šo medikamentu acīs, mutē vai degunā (vai krokas degunu), vai arī uz lūpām. Ja tas nokļūst kādā no šīm jomām, nomazgāt ar ūdeni. Neattiecas Acanya uz saulē apdegušas, windburned, sausas, sasprēgājušas, iekaisušas vai bojātas ādas.

Tas var aizņemt vairākas nedēļas pirms jūsu simptomi uzlabojas. Turpināt izmantot Acanya Gel kā režisors un pastāstīt ārstam, ja simptomi neuzlabojas.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Nesasaldēt. Uzglabāt jar cieši noslēgtu. Izmetiet neizlietoto zāļu 2 mēnešus pēc dienas, kad jūs piepilda recepti.

Piesakies aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Pārdozēšanas simptomi ir asiņaina vai ūdeņaina caureja, kas var rasties, ja jūs absorbēt benzoilperoksīdu un klindamicīnu caur ādu, izmantojot pārāk daudz.

Izvairieties no ādas produktus, kas var izraisīt kairinājumu, piemēram, skarbu ziepes, šampūni, vai ādas tīrīšanas, matu krāsošanai vai pastāvīgajiem ķimikālijām, matu noņemšanas vai vasku, vai ādas produktus ar alkohola, garšvielas, astringents, vai kaļķi. Neizmantojiet citus ārstniecisko ādas izstrādājumus, ja vien ārsts Jums stāstījis.

Antibiotiku zāles var izraisīt caureju, kas var liecināt par jaunu infekciju. Ja Jums ir caureja, kas ir ūdeņaina vai asiņaina tā, zvaniet savam ārstam. Nelietojiet zāles, lai apturētu caureju, ja vien ārsts Jums stāstījis.

Kā man vajadzētu izmantot Acanya?

Izvairieties no saules gaismas iedarbības vai sauļošanās gultas. Acanya Gel var padarīt jūs iedegums vieglāk. Valkāt aizsargājošu apģērbu un izmantot saules (SPF 30 vai augstāku), ja esat ārā.

Izvairieties no sauļošanās satur PABA par to pašu ādas ārstēti ar Acanya, vai ādas krāsas izmaiņas var notikt.

Benzoilperoksīdu var balinātājs mati vai audumi. Neļaujiet Acanya nonākt saskarē ar apģērbu, matiem, vai krāsainas dvieļi vai gultas veļa.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Acanya: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet lietot Acanya un izsauktu ārstu, ja jums ir kāds no šiem nopietnas blakusparādības

smaga apsārtums, dedzināšana, smeldzošas, vai lobīšanos ārstēto ādas apgabalos; vai

caureja, kas ir ūdeņaina vai asiņaina.

Mazāk nopietnas Acanya blakusparādības var būt

viegla dedzināšana vai durstīšana

nieze vai tingly sajūta

sausums vai lobīšanās apstrādāto ādu; vai

apsārtums vai citu kairinājumu.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kas notiek, ja es garām devu?

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

eritromicīns aktuāls (Akne-Mycin, Emcin Clear, Eryderm, Erygel, Erythra-Derm, Ery-Sol, uc); vai

Ko vajadzētu izvairīties?

eritromicīns iekšķīgi (E.E.S., EryPed, Ery-Tab, Erythrocin, Pediazole, un citi).

Šis saraksts nav pilnīgs, un citas zāles var mijiedarboties ar Acanya. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

9.04.2015-09-11, 08:49:29.

Acanya blakusparādības

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu, Accutane, tretinoīns aktuāls, izotretinoīnu, Yaz, Yasmin, Orto Tri-Cyclen, dapsons aktuāls, Retin-A, Epiduo, Adapalēnu aktuāls, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, Differin, TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

Citu narkotisko vielu ietekmē Acanya?

Acanya (Benzoilperoksīds / klindamicīnu aktuāli)