acetilcisteīns ieelpojot, orāli / aerosolus

Terapeitiskās klase: Mucolytic

Izmanto acetilcisteīnu

Ķīmiskais klase: Amino Acid

Acetilcisteīns izmanto konkrētiem plaušu apstākļos, kad lielu daudzumu gļotām veikt elpošanas grūtības. Acetilcisteīna šķidrumā (thins) vai šķīdina gļotas, tā, ka tas var tikt atkrēpošana. Dažreiz gļotas var būt tikt aizvadītas ar sūknēšanu.

acetilcisteīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par acetilcisteīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz acetilcisteīns vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu acetilcisteīnu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, acetilcisteīns nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu acetilcisteīnu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot acetilcisteīns

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat acetilcisteīns, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot acetilcisteīns ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu acetilcisteīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantojiet tikai acetilcisteīns kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Ja jūs izmantojat acetilcisteīns mājās, pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši to izmantot. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Pēc tam, izmantojot acetilcisteīns, mēģiniet klepus up vaļīgāk vai atšķaidīt gļotas. Ja tas nedarbojas, tā var būt suctioned out. Tas novērsīs pārāk daudz gļotas no uzkrāšanos plaušās. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

No acetilcisteīnu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas acetilcisteīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu acetilcisteīnu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzglabāt neatvērtu flakonus acetilcisteīnu ledusskapī. Nesasaldēt. Atvērta flakons medicīnā jāizmanto uzreiz.

Atvēra konteineru jāiznīcina pēc 4 dienām.

Ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas vai tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Pareiza izmantošana acetilcisteīnu

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pacientiem, izmantojot sejas maska ​​ieelpošana acetilcisteīnu: maska ​​var atstāt neelastību uz jūsu sejas. To var noņemt ar ūdeni.

Kad jūs izmantot acetilcisteīns, jūs ievērosiet, ka zāles ir nepatīkama smaka sākumā. Tomēr šī smarža dosies prom drīz pēc tam, kad šo zāļu lietošanu.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

Piesardzības pasākumi, lietojot acetilcisteīns

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Acetaminofēns Pārdozēšana acetilcisteīns, Mucomyst, Acetadote, Mucomyst-10

Atkrēpošanu acetilcisteīns, ROBITUSSIN Klepus + Chest Sastrēgumi DM, Mucinex DM, Mucomyst, dekstrometorfāns / gvajofenezīns, Tussin DM, Mucinex DM Maksimālais stiprums

Diagnostikas Bronchograms acetilcisteīns, Mucomyst, Mucomyst-10

acetilcisteīns blakusparādības

acetilcisteīns