Achalasia ārstēšana

Achalasia ārstēšana ir vērsta uz atvieglojot vai piespiežot atvērta vārstu starp barības vada un kuņģa (apakšējā barības vada sfinktera) tā, ka pārtikas un šķidrumu var pārvietoties vieglāk caur gremošanas traktu.

Īpaša attieksme ir atkarīgs no jūsu vecuma un smaguma stāvoklī. Šīs iespējas ietver

Ķirurģija. Ķirurgi izmanto minimāli invazīvas procedūras (laparoscopic Heller myotomy), lai samazinātu muskuļu apakšējā galā barības vada sfinktera. Cilvēki, kuriem ir Heller myotomy vēlāk var attīstīties gastroezofageālā atviļņa slimība (GERD).

Lai novērstu refluksa problēmas, ķirurgi dažreiz darīt otru procedūru (fundoplication) operācijas laikā, kad barības vada sfinktera muskulis sagriež. Operācijas var būt vēlamais risinājums jaunākiem cilvēkiem, jo ​​balons dilatācijas mēdz būt mazāk efektīvi šajā grupā. Ķirurģija, var tikt izmantoti, lai ārstētu visām vecuma grupām.

Jaunāks procedūra, ko sauc iekšķīgi endoskopiskā myotomy (POEM), neprasa griezumi par ārpus jūsu ķermeņa vai gremošanas traktā. Tā vietā, ārsti izmanto endoskopu ievietota caur muti un uz leju jūsu kakls un izveidot griezumu iekšpusē odere jūsu barības vads. Tad, kā Heller myotomy, ķirurgs samazina muskuļu apakšējā galā barības vada sfinktera.

Gastroezofageālā atviļņa ir bieža blakusparādība Šīs procedūras. Tā kā šī tehnika tika nesen izstrādāts, vairāk pētījumu ir jāveic, jo īpaši attiecībā uz ilgtermiņa rezultātiem šāda veida operācijas.