acthib

Terapeitiskās klase: Vakcīna

Izmanto ActHIB

Haemophilus influenzae b konjugāta vakcīna tiek gatavots, pievienojot difterijas meningokoku, vai stingumkrampju saistītu vielu ar procesu. Tomēr šī vakcīna neņem vietu regulāro vakcīnu pret difteriju, stingumkrampjiem, vai meningokokiem ka bērni un pieaugušie būtu jāsaņem. Visi Haemophilus b konjugāta vakcīnām strādā vienādi, bet tie var sniegt dažādos vecuma vai izmantojot citu grafiku.

Infekcijas ar Haemophilus gripa b tipa (Hib) baktērijas var izraisīt dzīvībai bīstamas slimības, piemēram, meningīts (smadzeņu slimība), epiglottitis (rīkles slimības, kas var izraisīt nosmakšanu), perikardīts (sirds slimība), pneimonija (plaušu slimība) , un septisks artrīts (kaulu un locītavu slimības). Hib meningīts var izraisīt nāvi vai atstāt bērnu ar smagu un neatgriezenisku bojājumu, piemēram, garīga atpalicība, kurlums, epilepsija vai daļējs aklums.

Haemophilus influenzae b konjugāta vakcīna ir ieteicama visiem bērniem 2 mēnešu līdz 5 gadu vecumam (proti, līdz 6 gadu vecumu).

Hiberix® vakcīnu lieto revakcinācijai bērniem, kuri jau saņēmuši primāro sēriju ar Haemophilus b konjugāta vakcīnu. Vakcīna “palielināt” vai palielināt aizsardzību, ka bērns jau no agrāka devu.

Šī vakcīna ir jāievada tikai vai tiešā uzraudzībā ārstu.

Lemjot izmantot vakcīnu, risks veikt vakcīnu jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šo vakcīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot ActHIB

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Haemophilus b konjugāta vakcīnas bērniem 2 mēnešu līdz 5 gadu vecumam. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem 6 gadus veciem un vecākiem un bērniem līdz 2 mēnešu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Hiberix® vakcīnas bērniem 15 mēnešu līdz 4 gadu vecumam. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem 5 gadus veciem un vecākiem un bērniem jaunākiem par 15 mēnešiem.

Haemophilus b konjugāta vakcīna nav ieteicama pieaugušajiem un gados veciem pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo vakcīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur Haemophilus influenzae b konjugāta vakcīna. Tas nedrīkst būt raksturīgi ActHIB. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs bērnam šo vakcīnu. Šī vakcīna tiek dots kā shot muskulī.

Precīzs grafiks jūsu bērna vakcīnu mainās atkarībā no zīmola medicīnā lieto un jūsu bērna vecumu brīdī pirmās devas. Kopumā, jūsu bērns saņems pirmo devu 2 līdz 6 mēnešu vecumam, pēc tam vēl 2 devās vismaz 8 nedēļas intervālu. Jūsu bērns parasti saņem revakcinācijas devu 15 līdz 18 mēnešu vecumam, lai gan viņš vai viņa var saņemt šīs zāles līdz pat 5 gadu vecumam.

Ir svarīgi, ka jūsu bērns saņem visas vakcīnas devām šajā sērijā. Centieties, lai saglabātu visas jūsu plānotā tikšanās. Ja Jūsu bērns dara izlaidis devu šīs vakcīnas, par citu apmeklējuma, cik drīz vien iespējams.

Bērnam var saņemt citas vakcīnas, tajā pašā laikā, kā šo vienu, bet citā ķermeņa zonas. Jums ir jāsaņem informācijas lapas par visām vakcīnām jūsu bērns saņem. Pārliecinieties, ka jūs saprotat visu informāciju, kas ir dota jums.

Ir ļoti svarīgi, lai jūsu bērns atgriezties ārsta birojā īstajā laikā katras devas. Noteikti informējiet savu ārstu par visām blakusparādībām, kas notiek pēc tam, kad jūsu bērns saņem šo vakcīnu.

Šī vakcīna var traucēt laboratoriskajām pārbaudēm, kas pārbauda un Hib slimību. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ka jūsu bērns saņem vakcīnu, ja smaga infekcija notiek 2 nedēļu laikā pēc vakcīnas ievadīšanas.

Pastāstiet ārstam uzreiz, ja Jūsu bērnam ir alerģija pret lateksa gumiju. Vakcīna šļirces un flakonus var saturēt sausu dabisko lateksa gumiju. Tas var izraisīt alerģisku reakciju pacientiem, kuri ir jutīgi pret lateksu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pareiza izmantošana Haemophilus b konjugāta vakcīna

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Haemophilus influenzae Profilakse rifampīnu, Rifadin, Pentacel, Haemophilus influenzae b konjugāts (prp-t) vakcīna, Pediarix, Comvax, Hiberix, Rimactane, difterijas toksoīda / Haemophilus influenzae b konjugātu (PRP-T) vakcīnas / garā klepus, acelulārā / poliomielīta vīruss vakcīnas, inaktivētu / stingumkrampjiem toksoīds, MenHibrix

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot ActHIB

 vai iet pievienoties ActHIB atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

ActHIB blakusparādības

ActHIB (Haemophilus influenzae b konjugāts (prp-t) vakcīna)