activella mutiski

Estrogēns, ar vai bez progestīnu nedrīkst izmantot, lai novērstu sirds un asinsvadu slimību vai demenci. Ir ziņots par paaugstinātu risku DVT, plaušu embolija, insults, miokarda infarkts, un invazīvu krūts vēzi. Ziņots arī paaugstināts risks par iespējamu demences sievietēm pēcmenopauzes periodā 65 gadus veciem vai vecākiem. Pastāv paaugstināts risks endometrija vēža sievietēm ar dzemdes kurš izmanto estrogēnu. Estrogēni ar vai bez progestīnu jāizraksta par viszemāko efektīvo devu un visīsāko laiku, saskaņā ar ārstniecības mērķiem un riskiem, katrai sievietei individuāli.

Izmanto Activella

Terapeitiskās Klase: Estrogēnu / progestīna kombinācija

Farmakoloģiska klase: Estrogēnu

Šīs zāles ir divu hormonu kombinācija: estrogēnu hormonu (estradiola) un progestīna hormona (noretindrona). Tas darbojas, novēršot simptomi, piemēram, jūtas siltumu sejas, kakla un krūšu vai pēkšņas spēcīgas jūtas siltuma un svīšana (karstā mirgo) sievietēm menopauzes laikā.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Izmantot Activella® nav norādīts bērniem.

Pirms Izmantojot Activella

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecumā līdz ietekmei Activella® nav veiktas geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas specifiskas problēmas ir dokumentēti līdz šim. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir krūts vēzis, insultu vai demenci, kas var prasīt piesardzīgi pacientiem, kas saņem šīs zāles.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur estradiolu un noretindronu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Activella. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. To darīt, var izraisīt nevēlamas blakusparādības.

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šīs zāles reizēm nāk īpašā dozatora iepakojumā ar kalendāra atgādinājuma skalas.

Izmantot

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza izmantošana estradiola un noretindrona

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, šīs zāles darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas. Iegurņa eksāmenu, krūts eksāmenu, un mammogram (krūšu x-ray), var būt nepieciešama, lai pārbaudītu nevēlamas ietekmes, ja vien ārsts nav norādījis savādāk. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās.

Maz ticams, ka menopauzes sieviete var iestāties grūtniecība. Bet, jums vajadzētu zināt, ka šo zāļu lietošanas grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Izmantojot šīs zāles var palielināt savu risku, kam asins recekļi, insultu vai sirdslēkmes. Šis risks var turpināt arī pēc tam, kad pārtraukt lietot zāles. Jūsu risks šiem nopietnas problēmas ir vēl lielāka, ja Jums ir augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis asinīs, cukura diabēts vai ir liekais svars vai dūmu cigaretes. nekavējoties, ja Jums rodas sāpes krūtīs, apjukums, apgrūtināta runāšana, redzes dubultošanās, galvassāpes, nespēju pārvietoties rokas, kājas vai sejas muskuļu vai nespēju runāt ar savu ārstu.

Izmantojot šīs zāles var palielināt savu risku endometrija vēža, krūts vēža vai dzemdes vēzi. Konsultējieties ar savu ārstu par šo risku. Sazinieties ar savu ārstu, ja jūsu pieredze patoloģiska asiņošana no maksts.

Nelietojiet šīs zāles, ja Jums ir bijusi jūsu dzemdes (dzemdes) noņemtas (histerektomija).

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Activella

Izmantojot šīs zāles var palielināt savu risku demenci, jo īpaši sievietēm, 65 gadus veciem un vecākiem.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja stipras galvassāpes vai pēkšņa redzes zudums vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Jums var būt nepieciešams pārtraukt lietot šīs zāles, pirms jums ir operācija vai ja jums ir nepieciešams, lai palikt gultā uz ilgāku laiku. Šīs zāles var ietekmēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātus.

Neēdiet greipfrūtus vai dzert greipfrūtu sulu, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Greipfrūtu un greipfrūtu sula var mainīt summu šo zāļu, kas uzsūcas organismā.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Activella blakusparādības

Activella (estradiols / noretindrons)

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšanai Vēsture 10+ gadiem Tabletes; Oral FDA apstiprināti 2000

Menopauzes simptomi estradiola, PREMARIN, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara

Atrofiska Vaginīts estradiola aktuāls, PREMARIN, Estrace, Vagifem, Prempro

Atrofiska uretrīts estradiola aktuāls, PREMARIN, Estrace, Vagifem, Prempro

Hypoestrogenism estradiols, PREMARIN, Estrace, Climara, Vivelle-Dot, Vivelle