actoplus met: Izmanto, devām un blakusparādības

Kas ir Actoplus Met?

Actoplus Met lieto pacientiem ar 2. tipa cukura diabētu, kuri neizmanto ikdienas insulīna injekcijām. Šīs zāles nav, lai ārstētu 1. tipa cukura diabētu.

Actoplus Met var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jums nevajadzētu lietot Actoplus izpildīti, ja Jums ir smaga vai nekontrolēta sirds mazspēja, nieru darbības traucējumi, metabolisko acidozi, vai ja jums ir urīnpūšļa vēzi. Nelietojiet šīs zāles, ja Jums ir stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam ārstēšanai ar insulīnu). Actoplus Met nav ārstēšanai 1. tipa cukura diabētu.

Svarīga informācija

Actoplus Met var izraisīt vai pasliktināt sastrēguma sirds mazspēju. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir elpas trūkums (pat ar vieglu slodzes), pietūkums, vai straujš svara pieaugums.

Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida x-ray vai CT skenēšanas, izmantojot krāsu, kas tiek injicēts vēnā, jums būs nepieciešams, lai īslaicīgi pārtrauciet Actoplus Met.

Dažiem cilvēkiem attīstīt laktātacidozes, lietojot metformīnu. Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja pat viegli simptomi, piemēram: muskuļu sāpes vai vājums, sastindzis vai aukstā sajūta rokās un kājās, elpošanas traucējumi, sāpes vēderā, slikta dūša ar vemšanu, lēnu vai nevienmērīga sirdsdarbība, reibonis, vai sajūta ļoti vāja vai noguris.

Nelietojiet Actoplus izpildīti, ja esat stāvoklī diabētiskās ketoacidozes (zvaniet savam ārstam ārstēšanai ar insulīnu).

Pirms šo zāļu lietošanas

Jums nevajadzētu lietot Actoplus izpildīti, ja Jums ir alerģija pret metformīnu vai pioglitazonu, vai ja jums ir

smaga vai nekontrolēta sirds mazspēja

nieru darbības traucējumi

aktīvs urīnpūšļa vēzi; vai

metabolā acidoze.

Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida x-ray vai CT skenēšanas, izmantojot krāsu, kas tiek injicēts vēnā, jums būs nepieciešams, lai īslaicīgi pārtrauciet Actoplus Met. Pārliecinieties, ka jūsu aprūpētāji zināt pirms laika, ka jūs lietojat šīs zāles.

Dažiem cilvēkiem, kas lieto metformīnu attīstīt nopietnu laktacidoze. Tas var būt vairāk iespējams, ja Jums ir aknu vai nieru slimība, sastrēguma sirds mazspēja, smaga infekcija, ja Jums ir dehidratācija, vai, ja jūs dzert daudz alkohola. Konsultējieties ar savu ārstu par savu risku.

Lai pārliecinātos Actoplus Met ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

sastrēguma sirds mazspēju vai sirds slimība

šķidruma aizture

anamnēzē urīnpūšļa vēzi

vēsture infarkts vai insults

aknu slimība; vai

ja Jums ir 80 gadus veci vai vecāki.

Ņemot Actoplus Met var palielināt savu risku nopietnām sirds problēmām. Tomēr ne ārstējot Jūsu diabētu var kaitēt jūsu sirdi un citus orgānus. Konsultējieties ar savu ārstu par riskiem un ieguvumiem, ārstējot Jūsu diabētu ar Actoplus Met.

Šīs zāles var palielināt risku saslimt ar urīnpūšļa vēzi. Konsultējieties ar savu ārstu par jūsu īpašu risku.

Sievietēm var būt biežāk nekā vīrieši, ir kaulu lūzumu, augšdelmā, roku vai kāju, vienlaikus lietojat zāles, kas satur pioglitazonu. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par šo iespēju.

Nav zināms, vai Actoplus Met kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Dažas sievietes izmanto Actoplus Met sākuši kam menstruācijas, pat pēc tam, kad nav laika posmu ilgu laiku sakarā ar veselības stāvokli. Jūs, iespējams, var palikt stāvoklī, ja menstruācijas restart. Konsultējieties ar savu ārstu par nepieciešamību dzimstības kontroli.

Kā man būtu jāņem Actoplus Met?

Nav zināms, vai metformīnu vai pioglitazonu nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Actoplus Met nedrīkst bērnam.

Veikt Actoplus Met tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Veikt Actoplus tikās ar ēdienu. Veikt pagarināts atbrīvošanas Actoplus Met XR tableti vienu reizi dienā kopā ar vakariņām.

Nav simpātiju, košļāt, vai salauzt ilgāku darbības tablete. Norijiet to veselu.

Jūsu cukura līmenis asinīs būs jāpārbauda bieži, un jums var būt nepieciešamas citas asins analīzes, ārsta kabinetā.

Zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija), var notikt ar visiem, kam ir diabēts. Simptomi ir galvassāpes, izsalkumu, svīšana, bāla āda, aizkaitināmība, reibonis, slikta nestabils, vai grūtības koncentrēties. Vienmēr saglabā avots cukura ar jums, ja jums ir zems cukura līmenis asinīs. Cukura avoti ir augļu sulas, karamele, krekeri, rozīnes, un nav uzturs soda. Pārliecinieties, ka jūsu ģimene un tuvi draugi zina, kā palīdzēt jums avārijas.

Ja Jums ir smaga hipoglikēmiju un nevar ēst vai dzert, izmantojiet glikagona injekciju. Jūsu ārsts var izrakstīt glikagona avārijas injekcijas komplektu un pateiks, kā to izmantot.

Pārbaudiet cukura līmeni asinīs uzmanīgi laikos stress, ceļojumi, slimības, operācijas vai neatliekamā medicīniskā palīdzība, enerģisku īstenošanu, vai arī, ja lietojat alkoholu vai izlaist ēdienreizes. Šīs lietas var ietekmēt jūsu glikozes līmenis un devu vajadzībām var arī mainīties. Nemainiet medikamentu devu vai grafiku bez ārsta konsultācijas.

Izmantojiet Actoplus Met regulāri, lai iegūtu vislielāko labumu. Iegūstiet savu recepti uzpildīt, pirms jūs darbināt no zāles pilnībā.

Ja esat lietojis papildus vitamīnu B12, kamēr lietojat Actoplus Met, ņem tikai summu, B12 vitamīna, ka ārsts ir nozīmējis.

Actoplus Met ir tikai daļa no ārstēšanas programma, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu, svara kontrole, asins cukura testēšanu, un īpašu medicīnisko aprūpi. Sekojiet ārsta norādījumiem ļoti cieši.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas. Uzglabāt cieši noslēgtā, kad to nelieto.

Kas notiek, ja es garām devu?

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties (pārliecinieties, lai ņemtu zāles ar pārtiku). Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Ko vajadzētu izvairīties?

Izvairieties no alkohola lietošanas. Tas var pazemināt cukura līmeni asinīs un var palielināt laktātacidozes risku.

Dažiem cilvēkiem attīstīt laktātacidozes, lietojot metformīnu. Agrīnie simptomi var pasliktināties laika gaitā, un šis nosacījums var būt letāls. Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja pat viegli simptomi, piemēram: muskuļu sāpes vai vājums, sastindzis vai aukstā sajūta rokās un kājās, elpošanas traucējumi, sāpes vēderā, slikta dūša ar vemšanu, ātri vai nelīdzena sirdsdarbība, reibonis, vai sajūta ļoti vāja vai noguris.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Actoplus izpildītas: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Actoplus Met blakusparādības

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

elpas trūkums (pat ar vieglu slodzes), pietūkums, straujš svara pieaugums

rozā vai sarkans urīns, sāpīga vai apgrūtināta urinācija, urinācijas vairāk nekā parasti

bāla āda, viegli zilumi vai asiņošana

slikta dūša, sāpes vēdera augšējā daļā, nieze, apetītes zudums, tumšs urīns, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena ādas vai acīm); vai

izmaiņas jūsu vīziju.

Bieži Actoplus Met blakusparādības var būt

galvassāpes

caureja; vai

auksti simptomi, piemēram, aizlikts deguns, deguna blakusdobumu sāpes, šķavas, iekaisis kakls.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam, ja lietojat insulīnu. Ņemot Actoplus satika lietojat insulīnu, var palielināt savu risku nopietnām sirds problēmām.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, un tiem, jūs sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas ar Actoplus Met laikā, īpaši

gemfibrozilu

morfīns

ranitidīns

antibiotika – rifampīnu, trimetoprims, vankomicīnu; vai

sirds vai asinsspiediens medikamentiem – digoksīnu, nifedipīns, hinidīnu.

Jums var būt biežāk ir hiperglikēmija (augsts cukura līmenis asinīs), ja lietojat arī citas zāles, kas var paaugstināt cukura līmeni asinīs, piemēram,

izoniazīds

diurētiskiem līdzekļiem (ūdens tabletes)

Citu narkotisko vielu ietekmē Actoplus Met?

steroīdi (prednizonu un citi)

niacīns (Advicor, Niaspan, Niacor, Simcor, Slo-Niacīns, un citi)

ActoPlus Met (metformīnu / pioglitazonu)

fenotiazīna (Compazine un citi)

vairogdziedzera zāles (Synthroid un citi)

pretapaugļošanās tabletes un citi hormoni; un

diētas tabletes vai zāles, lai ārstētu astmu, saaukstēšanās vai alerģijas.

Šie saraksti nav jāaizpilda un daudzas citas zāles var palielināt vai samazināt iedarbību Actoplus sanāca pazemina cukura līmeni asinīs. Tas ietver recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie zāļu mijiedarbība ir sarakstīti šeit. Dodiet sarakstu ar visiem jūsu zāles uz jebkuru veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas izturas pret tevi.

11.01.2016-04-19, 04:51:14

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Diabēts, Type 2 metformīnu, asparta insulīns, glipizīda, Januvia, glimepirīdu, Victoza, Lantus, gliburīdu, pioglitazons, Invokana, Tradjenta, Glucophage, Janumet, Actos, Levemir, Novolog, Humalog, Amaryl, Farxiga, Onglyza, Welchol, Glucotrol, Trulicity sitagliptīns Bydureon