aczone: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Aczone?

Aczone ir aktuāls želeja izmantoti, lai palīdzētu ārstēt pinnes. Par darbības, ārstējot pinnes mehānisms nav zināms. Tas nav paredzētas iekšķīgai lietošanai. Lietošana ir kontrindicēta cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret dapsonu.

Aczone želeju var izmantot arī nolūkā šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Sazinieties ar ārstu nekavējoties, ja Jums rodas izsitumi, lietojot Aczone. Retos gadījumos, dapsons ir saistīta ar nopietnām un dažkārt letālām, ādas reakcijas.

Svarīga informācija

Ievērot visus norādījumus uz jūsu zāļu etiķetes un iepakojuma. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām medicīniskām, alerģijas, un visas zāles, ko lietojat.

Jums nevajadzētu lietot Aczone ja Jums ir alerģija pret dapsonu.

Lai pārliecinātos Aczone želeja ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

glikozes 6-fosfāta (G6FD) deficīts

Pirms šo zāļu lietošanas

asins slimība, ko sauc par methemoglobinēmija (patoloģiski sarkano asins šūnu līmenis asinīs); vai

ja Jums kādreiz ir bijusi methemoglobinēmija pagātnē.

Nav zināms, vai Aczone kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību.

Dapsons var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Aczone gēls nav apstiprināts lietošanai ikviens jaunāki par 12 gadiem.

Izmantojiet Aczone gēls tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Nelietojiet iekšķīgi. Aczone gels ir paredzēts izmantošanai tikai uz ādas. Ja šīs zāles iekļūst acīs, mutē vai maksts, noskalot ar ūdeni.

Mazgāt ādu pirms Jūs piemērot Aczone želeju. Maigi pat sausa ar tīru dvieli. Arī nomazgājiet rokas pēc šo zāļu lietošanas piemērošanas.

Lietojiet tikai zirņu lieluma daudzumu gēla katru reizi, kad jūs pieteikties šīs zāles.

Izmantojot Benzoilperoksīdu pinnes medikamentus, tajā pašā laikā, Aczone var izraisīt īslaicīgas izmaiņas krāsu jūsu ādas vai sejas apmatojuma.

Zvaniet savam ārstam, ja simptomi neuzlabojas pēc 12 nedēļu ilgas ārstēšanas.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Nesasaldēt. Uzglabāt tūbiņu cieši aizvērtas, kad to nelieto.

Piesakies aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks nākamajai devai. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

nav gaidāms pārdozēšana Aczone būt bīstama. Jāmeklē neatliekamā medicīniskā attentionPoison Palīdzības līnija pie 222-1222, ja kāds ir nejauši norijis zāles.

Noskalo ar ūdeni, ja šīs zāles nokļūst acīs.

Izvairieties lietot citas zāles uz jomām, jūs izturaties pret ar Aczone, ja vien ārsts Jums.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas pret Aczone: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Aczone var izraisīt methemoglobinēmija (met-HEEM-oh Glo-bin-EE-mee-a), nopietns stāvoklis, kad skābekļa daudzums jūsu asinīs kļūst bīstami zems. Pārtraukt lietot šīs zāles un izsauktu ārstu, ja pamanāt zils vai pelēks izskatu jūsu lūpām, nagiem, vai iekšpusē muti.

Kā man vajadzētu izmantot Aczone želeju?

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

smags iekaisis kakls

neparastas domas vai uzvedība

sarkans asins šūnu slimība – muguras sāpes, gaiši vai yellowed āda, tumšas krāsas urīns, drudzis, apjukums vai vājums

aizkuņģa dziedzera problēmām – stipras sāpes jūsu augšējā kuņģa izplatās uz muguras, slikta dūša un vemšana, ātra sirdsdarbība; vai

smagas ādas reakcijas – drudzis, iekaisis kakls, pietūkums sejas vai mēles, dedzināšana acīs, sāpes ādas seko sarkans vai purpurkrāsas ādas izsitumi, kas spreads (īpaši sejas un ķermeņa augšdaļas) un cēloņi pūšļu un lobīšanos.

Bieži Aczone blakusparādības var būt

sausa vai ādas lobīšanos

taukaina āda; vai

apsārtums kur tika piemērots zāles.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Aczone var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc methemoglobinēmija, it īpaši, ja jūs izmantojat noteiktus medikamentus vienlaicīgi, tostarp sulfa narkotikām, acetaminofēns (Tylenol), nitroglicerīna vai citu nitrīts sirds zāles, krampju zāles, un vairākas citas narkotikas. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, un tiem, jūs sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas ar Aczone želeju laikā.

Kas notiek, ja es garām devu?

Šis saraksts nav pilnīgs. Citas zāles var mijiedarboties ar dapsonu aktuāli, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Ne visi iespējamie mijiedarbība ir uzskaitītas šo medikamentu ceļvedi.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

2.01.2016-05-12, 10:13:09

Ko vajadzētu izvairīties, izmantojot Aczone želeju?

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Aczone blakusparādības

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu, Accutane, tretinoīns aktuāls, izotretinoīnu, Yaz, Yasmin, Orto Tri-Cyclen, dapsons aktuāls, Retin-A, Epiduo, Adapalēnu aktuāls, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, Differin, TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

Citu narkotisko vielu ietekmē Aczone želeja?

Aczone (dapsons aktuāli)