adempas: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Adempas?

Adempas lieto, lai ārstētu hronisku trombembolisku plaušu hipertensiju (CTEPH) cilvēkiem, kuri nevar tikt ārstēti ar operācijas, vai cilvēkiem, kuri saņēmuši operācija, bet joprojām ir simptomi. Adempas var ārstēt noteiktus simptomus CTEPH un var uzlabot jūsu spēju īstenot.

Adempas lieto plaušu arteriālās hipertensijas (PAH). Tas var uzlabot jūsu spēju izmantot un palīdzētu novērst PAO no kļūst sliktāks.

Riociguat ir pieejama sievietēm tikai saskaņā ar īpašu programmu no sertificēta aptiekā. Jums jābūt reģistrētam programmā un izprast riskus un ieguvumus lietojat šīs zāles.

Svarīga informācija

Nelietojiet Adempas, ja esat grūtniece. Pastāstiet ārstam, ja Jūs domājat, ka Jums varētu būt iestājusies grūtniecība ārstēšanas laikā. Jālieto efektīva kontracepcija, lai izsargātos no grūtniecības, kamēr jūs lietojat šīs zāles, un vismaz 1 mēnesi pēc ārstēšanas beigām.

Jums būs nepieciešams, lai būtu negatīva grūtniecības testu pirms sākt ņemot Adempas. Jūs arī atkārtoti pārbaudīta katru mēnesi ārstēšanas laikā, un 1 mēnesi pēc tam, kad pārtraukt šo zāļu lietošanu.

Adempas ir pieejama sievietēm tikai saskaņā ar īpašu programmu no sertificēta aptiekā.

Jums nevajadzētu lietot Adempas ja Jums ir alerģija pret riociguat, vai arī, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību ārstēšanas laikā.

Pirms šo zāļu lietošanas

Dažas zāles var mijiedarboties ar riociguat un nedrīkst lietot vienlaicīgi. Jūsu ārstam var būt nepieciešams mainīt ārstēšanas plānu, ja jūs izmantojat kādu no šīm zālēm

dipiridamolu

teofilīns

erektilās disfunkcijas zāles, piemēram, sildenafilu, tadalafilu vai vardenafilu

nitrātu narkotiku sāpes krūtīs vai sirds problēmas (amilnitrītu, nitroglicerīns, uc); vai

citas zāles PAH (ADCIRCA vai Revatio).

Lai pārliecinātos Adempas ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

sirds slimība

asinsrites problēmas

zems asinsspiediens

šo stāvokli sauc par plaušu vēnu nosprostošanās (PVOD)

nesenā vēsture klepus līdz asinīm vai asiņošana no plaušu

aknu slimība

nieru slimība (vai ja Jums tiek veikta dialīze)

ja tu smēķē; vai

ja Jums ir dehidratācija.

Nelietojiet Adempas, ja esat grūtniece. Tas var kaitēt nedzimušam bērnam vai radīt iedzimtus defektus. Jālieto efektīva kontracepcija, lai izsargātos no grūtniecības, kamēr jūs lietojat šīs zāles, un vismaz 1 mēnesi pēc ārstēšanas beigām. Pastāstiet ārstam, ja esat izlaidis menstruācijas vai domājat, ka Jums varētu būt iestājusies grūtniecība ārstēšanas laikā.

Jums būs nepieciešams, lai būtu negatīva grūtniecības testu, pirms sākat ārstēšanos ar Adempas. Jūs arī atkārtoti pārbaudīta katru mēnesi ārstēšanas laikā, un 1 mēnesi pēc tam, kad pārtraukt šo zāļu lietošanu.

Pat ja jūs neesat plānojat grūtniecību, jūs tiekat uzskatīts iespēja palikt stāvoklī, ja

Kā man būtu jāņem Adempas?

esat ievadījis pubertātes (pat tad, ja Jums vēl nav sākusies, kam periodi)

jums nekad nav bijusi histerektomija vai bijusi jūsu olnīcas noņemta; vai

jums nav izgājušas cauri menopauzes (jūs nekad nav devusies 12 mēnešus pēc kārtas bez menstruāciju laikā).

Vienlaikus ņemot Adempas jums ir jāizmanto ļoti efektīvu veida dzimstības kontroli, vai divas metodes kopā.

Olvadu nosiešanas vien ir efektīva dzimstības kontroles metode.

Intrauterīna ierīce (IUS) vai dzimstības kontrole implantu vien ir arī efektīvas kontracepcijas metodes.

Ja jūs izmantojat kontracepcijas tabletes, injekcijas, ādas plankumi vai maksts gredzeni, jums ir jāizmanto back-up barjeras veida dzimstības kontroli, piemēram, prezervatīvu vai diafragmu vai dzemdes kakla vāciņu. Vienmēr lietojiet spermicīdi želeju vai ievietot kopā ar barjeru formu dzimstības kontroli.

Ja jūs izmantojat tikai barjermetode, jums ir izmantot otru barjermetode kā back-up. Piemēram, izmantojiet diafragmu vai kakla vāciņu papildus prezervatīvu, plus spermicīdi želeju vai ievietot.

Ja jūsu seksuālais partneris ir bijusi vazektomija, jūs joprojām ir izmantot otru kontracepcijas metodi – vai nu barjeras metodi vai hormonāla formu (pretapaugļošanās tabletes, injekcijas, ādas plāksteris vai maksts gredzens).

Adempas nāk ar pacientu instrukcijas par pieņemamiem veidiem dzimstības kontroles izmantot, bet šo zāļu lietošanas. Rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ja esat vecāks vai aprūpētājs par sieviešu bērna ņemot Adempas, konsultējieties ar bērna ārstu, kad pamanāt kādas pazīmes pubertātes (krūts attīstību vai kaunuma apmatojuma), pat tad, ja menstruācijas vēl nav sācies.

Nav zināms, vai riociguat nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Veikt Adempas tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Adempas dozēšanas informācija

Adempas parasti lieto 3 reizes dienā. Kosmosa jūsu devas 6 līdz 8 stundu starplaiku.

Kas notiek, ja es garām devu?

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Jums var būt nepieciešams bieži medicīniskas analīzes, lai palīdzētu ārstam noteikt, cik ilgi Jūs ārstēt ar Adempas.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Parastās pieaugušo deva Adempas par plaušu hipertensija

Sākotnējā deva: 1 mg iekšķīgi 3 reizes dienā; Maksimālā deva: 2,5 mg iekšķīgi 3 reizes dienā; komentāri; -Par Pacienti, kuri nepanes hipotensīvo efektu, jāapsver sākuma devu 0,5 mg iekšķīgi 3 reizes dienā. Ja sistoliskais asinsspiediens saglabājas vairāk nekā 95 mmHg, un pacientam nav pazīmju hipotensija, devu var titrēt līdz ar 0,5 mg iekšķīgi 3 reizes dienā .; -Dose Palielinājumi būtu ne biežāk kā ik pēc 2 nedēļām .; Izmantot (-as); -Persistent / Atkārtota hronisku trombembolisku plaušu hipertensija (CTEPH) (WHO 4. grupa) pēc ķirurģiskas ārstēšanas vai sabojājies CTEPH lai uzlabotu slodzes jaudu un PVO funkcionālās klases .; -Tāpat Monoterapiju vai kombinācijā ar endotelīna receptoru antagonistu vai prostanoīdi lai ārstētu plaušu arteriālās hipertensijas (PAH) (PVO 1. grupa), lai uzlabotu slodzes kapacitāti, uzlabot PVO funkcionālo klasi un aizkavēt klīniska pasliktināšanās.

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Adempas?

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Zvaniet savam ārstam, ja jūs garām savu devu 3 dienas pēc vai garākā rindā.

Vai jums nav neaizsargāts sekss, ņemot Adempas. Jums ir izmantot dzimstības kontroli, lai izvairītos no grūtniecības ārstēšanas laikā un vismaz 30 dienas pēc tam, kad jūs pārtraukt šo zāļu lietošanu.

Šīs zāles var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esi uzmanīgs, ja jūs vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem.

Smēķēšana var padarīt Adempas mazāk efektīva. Pastāstiet savam ārstam, ja Jūs sākat vai pārtraukt smēķēšanu, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Jūsu deva vajadzības var būt jāmaina

Izvairīties no antacīdu 1 stundas laikā pirms vai pēc esat lietojis Adempas. Daži antacīdi var apgrūtināt jūsu organismam absorbēt riociguat.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Adempas: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet lietot Adempas un izsauktu ārstu, ja Jums ir

gaismas vada sajūta, piemēram, jūs varētu iet ārā

patoloģiska asiņošana no maksts, vai jebkura cita neparasta asiņošana

vemšana vai klepus līdz spilgti sarkano asins vai vemšana, kas izskatās kā kafijas biezumi

ow sarkanās asins šūnas (anēmija) – bāla āda, sajūta galvā vai elpas trūkums, strauja sirdsdarbība, grūtības koncentrēties; vai

Jaunie plaušu problēmas – nemiers, svīšana, bāla āda, smags elpas trūkums, sēkšana, gasping elpa, klepus ar putu gļotām, sāpes krūtīs, paātrināta vai nevienmērīga sirdsdarbība.

Bieži Adempas blakusparādības var būt

reibonis

galvassāpes

grēmas, kuņģa darbības traucējumi, slikta dūša, vemšana

caureja, aizcietējums; vai

pietūkums jūsu rokas, kājas vai pēdas.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Adempas blakusparādības

Citas zāles var mijiedarboties ar riociguat, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

Citu narkotisko vielu ietekmē Adempas?

Adempas (riociguat)

2.01.2016-03-07, 08:11:42.

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Plaušu Hipertensija sildenafils, tadalafils, Revatio, Adcirca, Letairis, Opsumit, Uptravi, bosentānu, Remodulin ambrisentāns, Veletri, Tracleer, iloprostu, Tyvaso, riociguat, Orenitram, Treprostinil, epoprostenolu, macitentan, Flolan, selexipag, Ventavis