adempas

Nelietot riociguat uz grūsnām dzīvnieku mātītēm, jo ​​tas var kaitēt auglim. Izslēgt grūtniecību, pirms ārstēšanas uzsākšanas, reizi mēnesī ārstēšanas laikā un vienu mēnesi pēc terapijas pārtraukšanas mātītēm reproduktīvā potenciāla. Izmantojiet piemērota kontracepcija, lai izsargātos no grūtniecības ārstēšanas laikā un vienu mēnesi pēc terapijas pārtraukšanas. Riociguat ir pieejama tikai caur aizliegtām programmu zem riska novērtēšana un mazināšana stratēģijas (Rems) sauc Adempas Rems programmu.

Izmanto Adempas

Terapeitiskās klase: Sirds un asinsvadu Agent

Riociguat lieto arī, lai ārstētu pieaugušos ar plaušu arteriālo hipertensiju (PAH), atslābinot asinsvadus un palielinot asins piegādi plaušām, kas samazina slodzi uz sirdi.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti, un, izmantojot īpašu ierobežotas izplatīšanas programmu sauc Adempas® REMS programma.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām riociguat bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību riociguat gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt jutīgāki pret sekām šo zāļu nekā jaunākiem pieaugušajiem, kas var būt nepieciešama piesardzību pacientiem, kuri saņem riociguat.

Pirms Izmantojot Adempas

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt šīs zāles, jo tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Ja lietojat antacīdu, kas satur alumīniju un magniju, ņemt to 1 stundu, ņemot riociguat.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja jūs neatbildētos lietojat šīs zāles 3 dienas, zvaniet savam ārstam.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Pareiza izmantošana Adempas

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes. Jūsu asinsspiediens jāpārbauda ārsts ik pēc 2 nedēļām, lietojot šīs zāles.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var izraisīt ļoti nopietnus iedzimtus defektus. Izmantot divu veidu efektīvas dzimstības kontroli, lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās, kamēr jūs lietojat šīs zāles, un vismaz 1 mēnesi pēc tam, kad Jūs pārtraucat zāles. Visefektīvākie formas dzimstības kontroles ir hormonu pretapaugļošanās tabletes, plāksteri, shots, maksts gredzeni, vai implanti, vai vazektomija (vīriešiem). Viens no šiem kontracepcijas veidiem ir jāapvieno ar prezervatīvu, diafragmu, vai dzemdes kakla vāciņu. Ja sieviete ir bijusi olvadu asinsvadu nosiešanas vai ir IUS, viņai nav nepieciešams izmantot otru formu dzimstības kontroli. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Ja jūs esat sieviete, kam var iestāties grūtniecība, jums jābūt negatīvam grūtniecības testam pirms jums tiks atļauts lietot šīs zāles. Jums būs arī obligāti jābūt grūtniecības tests katru mēnesi ārstēšanas un 1 mēnesi pēc terapijas pārtraukšanas laikā. Ja esat izlaidis periodu, kamēr jūs lietojat šīs zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Nelietojiet šīs zāles kopā ar nitrātu zāles (piemēram, nitroglicerīns) vai slāpekļa oksīda donoru (piemēram, amilnitrītu). Nelietojiet šīs zāles kopā ar dipiridamolu, teofilīnu, vai zāles pret impotenci (piemēram, sildenafils, tadalafils, vardenafilu). šīs zāles kopā, izmantojot var izraisīt hipotensiju (zems asinsspiediens).

Šīs zāles var pazemināt asinsspiedienu un izraisīt jums reibonis vai lightheaded. Izvairieties no braukšanas, mehānismu, vai darīt kaut ko citu, kas varētu būt bīstami, kamēr jūs zināt, kā šīs zāles Jūs ietekmē. Ja jūtat reiboni, gulēt vai sēdēt uz leju, lai jums nav vāju.

Plaušu tūska var rasties ar šīm zālēm. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, grūti, ātra vai skaļš elpošana, dažreiz ar sēkšana, zilām lūpām un nagiem, bāla āda, pastiprināta svīšana, klepus, kas dažkārt rada rozā putojošs krēpas, vai elpas trūkums.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir smēķēšana pirms šo zāļu lietošanas.

Nelietojiet citas zāles, ja tavs ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Adempas

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Adempas blakusparādības

Adempas (riociguat)

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Plaušu Hipertensija sildenafils, tadalafils, Revatio, Adcirca, Letairis, Opsumit, Uptravi, bosentānu, Remodulin ambrisentāns, Veletri, Tracleer, iloprostu, Tyvaso, riociguat, Orenitram, Treprostinil, epoprostenolu, macitentan, Flolan, selexipag, Ventavis