adjuvanta terapija: ārstēšana, lai saglabātu vēža atkārtošanos

Cik efektīva ir adjuvantu terapiju?

Jo neviens no minētajiem režīmiem, ir pilnīgi nekaitīgs, tas ir svarīgi, lai noteiktu risku adjuvantu terapiju pret ieguvumiem. Šie faktori var palīdzēt jums un jūsu ārsts noteiks, vai palīgviela terapija ir piemērots jums, un, ja tā, kāda veida

Vai adjuvantu terapiju, lai jūs?

Stadijā vēzi. Vēzis ir posms attiecas uz to, ciktāl no vēža. Ja vēzis ir ļoti agrīnā stadijā – pirms tas ir bijis laiks, lai izplatītu – tad izredzes vēža atkārtojas pēc operācijas var būt ļoti mazs. Adjuvanta terapija var piedāvāt nelielu labumu šajā lietā.

Ja vēzis ir vēlākā posmā – ja tā ir lielāka audzējs vai vēzis ir izplatījies uz tuvējo limfmezgli -, tad iespēja, ka vēzis būs atkal kādreiz nākotnē ir daudz lielāks. Adjuvanta terapija var būt izdevīgāka, šajā gadījumā.

Citi vēža specifiskas izmaiņas. Dažas vēzi var būt īpašas izmaiņas savās šūnās, kas norāda uz iespēju, ka jūsu vēzis atgriezīsies. Ja testi uzrāda jūsu vēzis ir maz ticams atkārtoties, adjuvantu terapija var piedāvāt nelielu labumu.

Bet, ja testi rāda jūsu vēzis ir lielāka iespēja atkārtojas, jūs, visticamāk, lai gūtu labumu no adjuvantu terapiju. Ārsts var lūgt īpašu testēšanu jūsu vēža šūnas, lai noteiktu, vai adjuvantu terapiju būtu izdevīga.

adjuvantu terapiju saņem negarantē jūsu vēzis neatkārtotos. Tā tomēr var palīdzēt samazināt risku, ka jūsu vēzis nāks atpakaļ.

Kā jūs izlemt, vai palīgviela terapija ir piemērots tieši jums, jūs varētu vēlēties, lai apspriestu šādus jautājumus ar ārstu

Kopā jūs un jūsu ārsts var nosvērt šos faktorus un izlemj, vai ieguvumi no adjuvantu terapiju atsver riskus jums.