ADVATE

Terapeitiskās klase: Antihemophilic Agent

Izmanto Advate

Hemophilia A, ko sauc arī klasiskā hemophilia, ir stāvoklis, kad organisms neizstrādā pietiekami daudz AHF. Ja jums nav pietiekami daudz AHF un jūs kļūstat cietusī, jūsu asinis nevar veidot recekļi pareizi. Jūs varētu notecēt un bojāt jūsu muskuļus un locītavas. AHF injekciju ievada palielināt līmeni AFM asinīs.

Ir vairāki dažāda veida AHF. Tie ir izgatavoti no cilvēka asinīm vai mākslīgi ar mākslīgo procesu (rekombinantā). AHF izgatavotas no cilvēka asinīm ir apstrādāta, un nav iespējams saturēt kaitīgus vīrusus, piemēram, B hepatīta, C hepatīta, vai cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV), vīrusu, kas izraisa iegūtā imūndeficīta sindromu (AIDS). AHF produkti mākslīgām nesatur šos vīrusus.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību antihemophilic faktoru injekcijām bērniem.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām Hemofil® M pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot Advate

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecuma ar sekām Advate®, Eloctate ™, Kogenate® FS, Novoeight® un Xyntha® nav veiktas geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas specifiskas problēmas ir dokumentēti līdz šim. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas veselības problēmas, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem Advate®, Eloctate ™, Kogenate® FS, Novoeight® un Xyntha®.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām antihemophilic faktoru injekcijas vecāka gadagājuma pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur antihemophilic faktors. Tas nedrīkst būt raksturīgi ADVATE. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums vai jūsu bērnam šīs zāles slimnīcā vai klīnikā vidē. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Šīs zāles var lietot arī mājās, lai pacientiem, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā vai klīnikā. Ja Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles mājās, ārsts Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat visus norādījumus, pirms dodot sev injekcijas. Jūsu deva var mainīties atkarībā no tā, kur jūs esat asiņošana. Nelietojiet vairāk zāļu vai to izmantot biežāk nekā ārsts Jums.

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Ne visi zīmoli ir sagatavoti tādā pašā veidā, un deva var atšķirties.

Katrs medicīnā pakete nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Lai pagatavotu zāles, izmantojot 2 pudeles (flakoni) vai konteinerus

Lai pagatavotu zāles, izmantojot pildspalvveida divkameru šļirce (Xyntha®)

Izmantot maisījumu 3 vai 4 stundu laikā pēc tam, kad tas ir sagatavots. To nedrīkst uzglabāt un izmantot vēlāk. Nelieciet maisījumu ledusskapī.

Nav atkārtoti šļirces un adatas. Put izlietotām šļircēm un adatas necaurduramā vienreizējās konteinerā, vai atbrīvoties no tām, kā norādījis ārsts.

pirms ceļojuma konsultējieties ar savu ārstu. Jums vajadzētu plānot, lai pietiekami daudz zāles ārstēšanas ceļojot.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana antihemophilic faktora

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

AHF produkti jāuzglabā oriģinālajā traukā ledusskapī. Neļaujiet paketes iesaldēt. Tie var būt arī uzglabāt istabas temperatūrā uz īsu laika periodu, piemēram, no 3 līdz 6 mēnešiem. Glabājiet zāles, kā norādījis Jūsu ārsts vai ražotāja zīmolu jūs izmantojat. Aizsargā tvertni no karstuma un tiešas gaismas.

Ja jūs pārvietot zāles no ledusskapja līdz istabas temperatūrai, uzrakstiet datumu jūs ņemt to no ledusskapja uz konteinera. Laika ilgums zāles var palikt istabas temperatūrā, būs atkarīgs no zīmolu jūs izmantojat. Ja esat jau saglabāti zāles istabas temperatūrā, neatgriežas to ledusskapī. Ja jums nav šo zāļu lietošanu termiņā ar ražotāja ieteikto, jums ir iznīcināt zāles.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums vai jūsu bērnam cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi. var būt nepieciešama asins analīzes.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot ADVATE

Šīs zāles var izraisīt nopietnus veidus alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vieglprātību vai reiboni, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas vai muti pēc tam, kad šīs zāles.

Ir ieteicams, ka jūs veikt identifikācijas (ID) karti vai vēstuli, norādot, ka jums ir hemofiliju A un zāles, jūs izmantojat. Ja Jums ir kādi jautājumi par kāda veida identifikācijas pārvadāt, sazinieties ar savu ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādi simptomi parvovīrusu infekcijas: drudzis, drebuļi, miegainība, iesnas, un seko izsitumi vai locītavu sāpēm.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Šīs zāles tiek izgatavotas no ziedoto cilvēka asinīm. Daži cilvēka asins produkti ir nosūtīti dažus vīrusus cilvēkiem, kuri ir saņēmuši viņiem, lai gan risks ir zems. Cilvēka donori un ziedoja asinis ir gan pārbaudīti uz vīrusiem, lai saglabātu pārvades riska zems. Konsultējieties ar savu ārstu par šo risku, ja jums ir bažas.

No pudeles (flakonā) aizbāznis satur sausu dabisko gumiju (lateksa atvasinājumu), kas var izraisīt alerģiskas reakcijas cilvēkiem, kas ir jutīgi pret lateksu. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir lateksa alerģijas, pirms sākat lietot šīs zāles.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

ADVATE blakusparādības

Advate (antihemophilic faktors)

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Hemophilia desmopresīna, traneksāmskābe, DDAVP, Cyklokapron, Stimate, Eloctate, NovoSeven, Kogenate, Recombinate, Adynovate, Humate-P, Nuwiq, NovoEight, Alphanate, antihemophilic faktors / Villebranda faktors, Xyntha, Monoclate-P, Feiba VH, Genarc , Koate-DVI, Kogenate FS