aflibercept injekcijas

Terapeitiskās klase: Oftalmoloģiskā Agent

Izmanto aflibercept

Aflibercept injekcijas lieto arī, lai ārstētu makulas tūskas pēc tīklenes vēnu aizsprostojums. To lieto arī, lai ārstētu diabēta makulas tūskas (DME) un diabētiskā retinopātija pacientiem ar DME. Makulas tūska ir pietūkums acs aizmugurē un var izraisīt redzes zudumu. Tīklenes vēnas oklūzija ir nosprostojums no asinsvada acī. Pietūkums var rasties, ja asinsvads tiek bloķēts.

aflibercept ir jāpiešķir tikai vai tiešā uzraudzībā ārstu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par aflibercept, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret aflibercept vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām aflibercept injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību aflibercept injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Pirms Izmantojot aflibercept

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu aflibercept. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Acu ārsts sniegs Jums aflibercept kā vārtiem acī.

Jūsu acu ārsts vēlēsies pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, jo īpaši laikā, pirmajās dienās pēc saņemat aflibercept.

Nopietnas acu problēmas var rasties ar aflibercept. Sazinieties ar savu acu ārstu uzreiz, ja tava acs kļūst sarkana, jutīgi pret gaismu, vai sāpīga, vai, ja jūs redzēt mirgo vai dzirksteles gaismas, ir redzes izmaiņas, vai jūtas paaugstināts spiediens acī vairākas dienas pēc injekcijas.

aflibercept var palielināt savu risku asins recekļi. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūšu kurvī, cirksnis, vai kājām, jo ​​īpaši teļu, grūtības ar elpošanu, smaga, pēkšņa galvassāpes, neskaidra runa, pēkšņa zudumu koordinācijas, smagas vājums vai nejutīgums jūsu rokas vai kāju vai redzes izmaiņas.

aflibercept var izraisīt īslaicīgu redzes miglošanos. Izvairieties no braukšanas, mehānismu, vai darīt kaut ko citu, kas varētu būt bīstami, ja jūs nevarat redzēt labi.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Makulas deģenerācija Lucentis, Eylea, ranibizumabs oftalmoloģijas, aflibercept oftalmoloģijas pegaptanibs oftalmoloģijas, verteporfīns

Diabēta makulas tūska deksametazons oftalmoloģijas, Lucentis, Eylea, fluocinolona oftalmoloģijas, ranibizumabs oftalmoloģijas, aflibercept oftalmoloģisko

Pareiza izmantošana aflibercept

Makulas tūska deksametazons oftalmoloģijas, Lucentis, Eylea, fluocinolona oftalmoloģijas, Maxidex, ranibizumabs oftalmoloģisko

Diabētiskā retinopātija Lucentis, Eylea, ranibizumabs oftalmoloģijas, aflibercept oftalmoloģisko

 vai iet pievienoties aflibercept atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Piesardzības pasākumi, lietojot aflibercept

aflibercept blakusparādības

aflibercept oftalmoloģijas