agoraphobia simptomi

Bailes būt vieni jebkurā situācijā, baidoties no pieblīvēts vietās, bailes zaudēt kontroli sabiedriskā vietā, baidoties, ka vietās, kur tas var būt grūti atstāt, piemēram, liftu vai vilcienu; Nespēja atstāt savas mājas ( housebound), vai tikai iespēja atstāt to, ja kāds cits iet ar tevi; Sense bezpalīdzības; pārlieka atkarība citiem

Panikas traucējumi un agoraphobia

Kad apmeklēt ārstu

Tipiski agoraphobia simptomi

Bez tam, jums var būt pazīmes un simptomi panikas lēkme, piemēram,

Daži cilvēki ir panikas traucējumi papildus agoraphobia. Panikas traucējumi ir no trauksmes veids, kurā Jums rodas pēkšņas lēkmes ārkārtējas bailes, kas sasniedz maksimumu dažu minūšu laikā un rosinātu intensīvas fiziskās simptomi (panikas lēkmes). Jūs varētu domāt, ka jūs esat pilnīgi zaudēt kontroli, sirdslēkme vai pat mirst.

Bailes no citu panikas lēkme var radīt izvairīties līdzīgi apstākļi vai vietu, kur tas notika, mēģinot novērst nākotnes panikas lēkmes.

Agoraphobia var ievērojami ierobežot savu spēju socializēties, darbu, apmeklēt svarīgus notikumus un pat pārvaldīt informāciju par ikdienas dzīvi, piemēram, darbojas errands.

Neļaujiet agoraphobia padarīt savu pasauli mazāku. Zvaniet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja jums ir simptomi.

Paātrināta sirdsdarbība; Pārmērīga svīšana, apgrūtināta elpošana, drebuļu sajūta, sastindzis vai tirpšana, sāpes krūtīs vai spiediena, vieglprātību vai reibonis, Pēkšņs pietvīkums vai drebuļi, kuņģa darbības traucējumi vai caureja; Sajūta zudumu kontrole; Bailes no nāves