AIDS vakcīnu pētījumu darba grupas sanāksmē

IAVI stratēģiskais plāns – Emilio Emini

IAVIs Citas programmas

Lausanne, Šveice

dalībnieki; AVRWG locekļi

Ex-officio locekļi

Lawrence Corey; Gary Nabel; Alan Greenberg

valdība

Peggy Johnston; Bonnie Mathieson; Jorge Flores

Drs. Haynes un Johnston pateicās un uzrāda sertifikātus trim locekļiem, kas griežas pie komiteja: Neal Nathanson, Douglas Richman, un Stephen Harrison.

Emilio Emini iesniegta IAVI pētniecības un attīstības stratēģisko plānu, kas ietver In-Country Planning, vakcīnu Pieņemšanas politiku, un valsts un reģionālā plānošana. Lielākā daļa no prezentācijas centrēta IVAI s Vaccine attīstības programmas portfeļa DNS, MVA s, AAV, alphavirus (semliki mežu), un adenovīruss.

Pamatojoties uz I vilšanos fāzes vakcīnu (IAVI 006 – CLADE A rīstīties DNS prime, MVA boost) rezultātiem IAVI uzliks programmu aizturēts un var apsvērt izbeidz projektu, ja viņu 009 un 010 izpētes rezultāti ir tīrs. Galīgais lēmums ir gaidāms 1. vai 2. ceturksnī 2005. lēmumā pārtraukšana ietekmēs arī DNS / MVA pieskaņots RENTA būvēt, kā arī. Dr. Emini uzsvēra, ka šis pētījums bija “imunogēnu neveiksme” un MVA platforma stratēģija joprojām var būt dzīvotspējīga.

Mutigene MVA pamatojoties uz Indiju monofilētiska C apakšgrupā attīstībā ar Therion Ir bijuši daži kavēšanos izraisīja nederīgs pirmsklīniskās toksicitātes testu un “nestabilitāti” no env gēnu. Nestabilitāte problēma ir process problēma ieliktņi ir atšķirīgs no HIV A un in vitro izsaka ir labāk. I fāzes pētījumā ir plānots Indiju 2005.gadā un izgaismot uz MVA platformas jautājumu.

Pagatavo DNS prime / MVA palielināt ar Aaron Diamond AIDS Research Center ražo IDT (Impfstoffwerk Dessau-Tornava GmbH). Vakcīna satur divas plazmīdas kodējumu gēnus no HIV C apakštipu izolāta (Ķīna CRF_07) gag un env gēnu ietverta vienā DNS plazmīdas, un pol, NEF un tat gēnu otrajā plazmīdas un ir palielinājusi ar saskaņotu MVA. Pēdējā brīvprātīgo tika uzņemti DNS Phase I tiesu un uzpildes par MVA gaidāms 9/04 vēlu. MVA I posms sāksies līdz 2004. gada beigām.

Visi pārējie IAVI MVA process attīstība ir aizturēta.

Ar Bioption IVAI izstrādā replikācijas bojātu semliki meža vīrusu daļiņu vektors. Imunogenitāte tiek vērtēts Ķīnas makaku un dati tiek gaidīts ar 11/04.

Rekombinantais Adeno-saistīts vīrusu vektors (rAAV2) nosaukts tgAAC09 tiek attīstīts ar Phil Johnson no Columbus Bērnu pētījumu institūta un mērķtiecīgā ģenētikas. tgAAC09 A Clade C rīstīties, proteāzes, pol un ENV ir kodonu optimizēta un atšķiras no vairuma citu AIDS vakcīnu kandidātu tagad pētījumos, ka tā varētu būt viena šāviena vakcīna, nevis vienu, kas prasītu vairākas injekcijas laikā. Dati no I fāzes izcelt potēšana devas kāpināšanas pētījums Eiropā gaidāms Q1 05. I papildu fāze pētījumi tiks darīts Āfrikā un Indijā ar centieniem noteikt ietekmi iepriekš esošo imunitātes uz AAV vektors. Bija diskusija par iespējamiem normatīvo integrācijas problēmām un ka tas nebija galvenais uzdevums kopš AAV DNS apvieno ar tādu pašu likmi kā plazmīdu DNS. Galvenais regulatīvā bažas ir fakts, ka vektors audzē HeLa šūnām, un, lai gan gala produkts nav tumorgenic Vero būtu šūna izvēles, bet tas ir jāsamēro ar samazināšanos.

Turpmākais darbs būs saistīts ar AAV 1, kā vektors, jo ir pierādīts, ka ir vairāk imunogēna pērtiķiem un iespējams, ka cilvēkiem. Ir arī plāni, izmantojot AAV prezidents un Adeno Straujš kopā ar Merck.

Bija diskusija par IAVI centieniem izveidot studiju vietu efektivitāte un imunoloģijas Kenijā, Ugandā, Ruandā, un Zambija. Tie ietvers šādus protokolus

Jauna pētniecības un dizaina konsorcijs, ko vada Ron Desrosiers ar uzsvaru uz mehānismu aizsardzību no SIV, tiks apbalvoti ar IAVI tuvākajā nākotnē.

RV144 III fāzes efektivitātes pētījums Update – Jorge Flores; fons; RV144 Vaccine Trial dizains; (16000 veseli Thai brīvprātīgie, vakcīna: placebo = 1: 1)

No 3. nedēļas 2004. gada augusta, 8319 brīvprātīgie ir pārmeklēta, un 4974 ir uzņemti.

Primārais mērķa kritērijs pētījumā ir HIV infekcijas iegūšanu.

Lai noteiktu, vai imunizācija ar integrētu kombināciju ALVAC-HIV (vCP1521) palielināja līdz AIDSVAXÒ gp120 B / E novērstu HIV infekcijas veseliem Taizemes brīvprātīgajiem.

sekundārie mērķa kritēriji

Izmaiņas HIV-1 vīrusu slodzei Lai noteiktu, vai vakcīna apvienošanās rezultātā samazinātu HIV vīrusu slodzi “iestatīts punkts” vidū, iegūstot HIV-1 infekciju. Izmēģinājuma darbina atklāt 0,5 log atšķirība vīrusu slodzes starp vakcīnas un placebo salīdzinot vakcīnas saņēmējiem, salīdzinot ar placebo.

Izmaiņas CD4 šūnu skaita Lai noteiktu, vai vakcīna apvienošanās rezultātā paaugstinātu CD4 šūnu skaita mēra vīrusu slodzes “noteikts punktu” vidū, iegūstot HIV-1 infekciju. Izmēģinājuma darbina, lai noteiktu 35% atšķirība CD4 skaita starp vakcīnas un placebo grupās salīdzinot vakcīnas saņēmējiem, salīdzinot ar placebo.

Drošība reaktivitāte un biežums vietējo un sistēmisko reakciju (gan AES un SAEs) tiks salīdzināta starp vakcīnas un placebo grupās.

Riska uzvedība Brīvprātīgie var uzskatīt, ka vakcīna ir aizsardzības pret HIV infekciju, un tāpēc mainīt savu uzvedību, tādā veidā, ka tie palielina risku iedarbības HIV

Pēc Džona McNeil noformējumu pie 2004. gada janvāra AVRWG Tikšanās apakškomiteja Scott Hammer, Larry Corey, Jerry Sadoff, un Steve Self (ad hoc) tika izveidota, lai pārskatītu protokolu un konsultēt theernment un USMHRP par to, kā, ja vispār, tad izmēģinājums varētu nostiprināt “mācīties, cik vien iespējams.” Viņu ieteikumi tika prezentēts 2004. gada maija AVRWG sanāksmē, ir šādi

primārās Ieteikumi

Pēc diskusijām starp Taizemi, USMHRP un DAIDS atbilde uz šiem ieteikumiem iepazīstināja Dr Flores. Komanda piekrīt ierosinājumam un pacelt vīrusu slodzes mērķi primārajā analīzē. Panākumi būs pieprasīt, ja tiek atklātas atšķirības vai nu infekcijas vai virēmiju kontroli. Tomēr pētījums izmērs (16000 brīvprātīgie) arī nemainīsies, jo tā tika aprēķināta, lai

Ar parauga lielums ir 16.000 izmēģinājums ir jauda 90,8%, lai noteiktu atšķirību pie 0,05 līmenī, ja taisnība vakcīnas efektivitāte ir 50%, pēc pilnīgas imunizācijas un> 90% jaudas, lai atklātu 1 log atšķirība vīrusu slodzi. Iestrādāšana “virēmiju” beigu punkts stājas primārās analīzes radīs paplašināšanā eksperimenta gudrs kļūda ātruma kontroles ar diviem garastes 1% 1. tipa kļūdas

sekundārie Ieteikumi

Team atbilde: Pēc vienošanās. Dati 200-300 vakcinētajiem un 100 kontroles sniegtu informāciju par aktivitāti vakcīnas izmēģinājuma (vajadzētu koncentrēties uz T šūnu atbildes) laikā. Sniegtie uz DSMB dati jāizmanto fona, nevis daļa no bremzēšanas pamatnostādne

Apsveriet jaunattīstības kritērijus darbības bezjēdzību Team atbildot: Pēc vienošanās

Team atbilde: Diskusijas ir uzsāktas ar IRBs, Aizsardzības departamenta un Minster Sabiedrības veselības saglabāt varu iegādes analīzes. Par apspriešanos Taizemes National Vaccine komiteja. Pastāv bažas par iespējamo negatīvo ietekmi no tiesas.

Dr Flores aprakstīja Pārstrādā RV152, kas varētu uzņemt pacientus ar izrāvienu infekciju no RV144 .; RV152 paplašinātu klīnisko pēcpārbaudi izrāvienu infekciju