Akne-Mycin aktuāls

Izmanto Akne-Mycin

Terapeitiskās klase: Antiacne

Ķīmiskais klase: makrolīdu

Eritromicīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Eritromicīns aktuāls risinājums ir pārbaudīts bērniem 12 gadus veciem un vecākiem, un, jo efektīvo devu, nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas eritromicīns gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Pirms Izmantojot Akne-Mycin

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur eritromicīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Akne-Mycin. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Pirms šo zāļu lietošanas piemērojot, rūpīgi nomazgājiet skarto vietu ar siltu ūdeni un ziepēm, noskalot labi, un pat sausa. Pēc mazgāšanas vai skūšanās, vislabāk ir pagaidīt 30 minūtes, pirms piemērot tampons (tamponu), aktuālu želeju vai aktuālu šķidrā veidā. Ar viņiem alkohols var kairināt svaigi mazgāti vai skūta ādu.

Pacientiem izmanto tampons (tamponu), aktuālu želeju vai aktuālu šķidrā formā eritromicīns

Šīs zāles nav izārstēt Jūsu pinnes. Tomēr, lai palīdzētu saglabāt savu pinnes kontrolei, turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Jums var būt nepieciešams turpināt lietot šīs zāles katru dienu mēnešiem vai pat ilgāk, dažos gadījumos. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Ir svarīgi, ka jums nav garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jūsu pinnes neuzlabojas 3 līdz 4 nedēļu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Tomēr, ārstēšana pinnes var aizņemt līdz pat 8 līdz 12 nedēļām pirms Jūs redzēt pilnu uzlabošanos.

Pacientiem izmanto tampons (tamponu), aktuālu želeju vai aktuālu šķidrā formā eritromicīns

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana eritromicīns

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība Kategorija Multiple risks ir atkarīgs no lietošanas

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu, Accutane, tretinoīns aktuāls, izotretinoīnu, Yaz, Yasmin, Orto Tri-Cyclen, dapsons aktuāls, Retin-A, Epiduo, Adapalēnu aktuāls, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, Differin, TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Akne-Mycin

Akne-Mycin blakusparādības

Akne-Mycin (eritromicīns aktuāli)