albiglutide (subkutāni) apraksts un zīmolu

Albiglutide injekcijas lieto 2. tipa cukura diabētu. Albiglutide lieto kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem, lai palīdzētu kontrolēt cukura līmeni asinīs.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām albiglutide injekcijām pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pulveris injekciju šķīduma

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību albiglutide injekcijām gados vecākiem cilvēkiem.

alerģija

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Geriatric

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

citas Mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Citi Medical Problēmas

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

dozēšana

Kad sākat lietot šīs zāles, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs pārbaudīt cukura līmeni asinīs bieži, īpaši pirms un pēc ēšanas un pirms gulētiešanas. Tas palīdzēs samazināt iespēju, ka tā ir ļoti zems cukura līmenis asinīs.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu instrukcijas. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Jums būs izmantojat albiglutide mājās. Jūsu ārsts Jums iemācīs, kā injekcijas ir jāsniedz. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši zāles ir jāinjicē.

Šīs zāles ievada shot zem ādas vēdera, augšstilba vai augšdelma. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām.

Ja jūs izmantojat šīs zāles ar insulīnu, nejauciet tos vienā šļircē. Tas ir pieņemams injicēt šīs zāles un insulīnu tajā pašā ķermeņa zonā, bet šāvienu nevajadzētu būt blakus viens otram.

Ļauj zāles sasilt istabas temperatūrā, pirms jūs injicēt to. Izmantot to 8 stundu laikā pēc tam, kad tas ir sajaukts. Ja zāles aizgaldā ir mainījusies krāsa, izskatās duļķains, vai, ja jūs redzēt daļiņas, nelietojiet to. Nekratiet pildspalvu.

Lietojiet jaunu adatu katru reizi, kad jūs injicēt zāles.

Šīs zāles arī darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Arī tas ir labākais, lai izmantotu devas tajā pašā dienā katru nedēļu.

aizmirsto devu

Nekad dalīties medicīna pildspalvas ar citiem nekādos apstākļos. Tas nav droši vienu pildspalvu, ko izmanto vairāk nekā viena persona. Koplietošanas adatas vai pildspalvas var izraisīt infekcijas transmisiju.

glabāšana

Izmetiet izmanto adatas grūti, slēgtā traukā, ka adatas nevar kule caur (necaurduramā). Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Rūpīgi īpašo maltīti plānu ārsts iedeva. Šī ir vissvarīgākā daļa no kontrolēt savu stāvokli, un ir nepieciešams, ja zāles ir strādāt pareizi. Arī izmantot regulāri un pārbaude cukura līmeni asinīs vai urīnā, kā norādīts.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis devu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams 3 dienu laikā pēc tam, kad jūsu izlaisto devu. Ja esat izlaidis devu par vairāk nekā 3 dienas, pagaidiet līdz nākamajai regulārā nedēļas devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet savu jauno, neizmantoto medicīna pildspalvu ledusskapī, oriģinālajā iepakojumā, un pasargātu to no gaismas. Nesasaldēt šīs zāles, un nelietojiet zāles, ja tas ir bijis sasalis. Jūs varat uzglabāt atvērto zāles pildspalvu ledusskapī, vai istabas temperatūrā līdz 4 nedēļām pirms izmantošanas.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Tas ir ļoti svarīgi rūpīgi sekot instrukcijām no veselības aprūpes komandu par

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi, lietojot šīs zāles: masu kaklā, rīšanas grūtības, aizsmakums vai satraukumu elpošana. Šie simptomi var liecināt par nopietnu vairogdziedzera problēmas.

Pankreatīts var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir sāpes pēkšņas un stipras kuņģa, drebuļi, aizcietējums, slikta dūša, vemšana, drudzis, vai vieglprātību.

Ja Jums rodas izsitumi uz ādas, nātrene, vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm, pārtrauciet zāļu lietošanu un sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams.

Šīs zāles neizraisa hipoglikēmiju (zems cukura līmenis asinīs). Tomēr, zems cukura līmenis asinīs var rasties, ja izmantojat albiglutide ar citām zālēm, kas var pazemināt cukura līmeni asinīs, piemēram, insulīnu, metformīnu vai sulfonilurīnvielas. Zems cukura līmenis asinīs arī var notikt, ja jūs aizkavēt vai garām maltīti vai uzkodas, fiziskā slodze nekā parasti, alkoholu, vai nevar ēst, jo slikta dūša vai vemšana.

Hiperglikēmija (augsts cukura līmenis asinīs), var rasties, ja jums nav pietiekami daudz vai izlaist devu Jūsu pretdiabēta zāles, pārēsties vai neseko jūsu maltīti plānu, ir drudzis vai infekcija, vai neizmanto tik daudz, kā parasti.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.