albiglutide (zemādas maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Kad sākat lietot šīs zāles, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs pārbaudīt cukura līmeni asinīs bieži, īpaši pirms un pēc ēšanas un pirms gulētiešanas. Tas palīdzēs samazināt iespēju, ka tā ir ļoti zems cukura līmenis asinīs.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu instrukcijas. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Jums būs izmantojat albiglutide mājās. Jūsu ārsts Jums iemācīs, kā injekcijas ir jāsniedz. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši zāles ir jāinjicē.

Šīs zāles ievada shot zem ādas vēdera, augšstilba vai augšdelma. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām.

glabāšana

Ja jūs izmantojat šīs zāles ar insulīnu, nejauciet tos vienā šļircē. Tas ir pieņemams injicēt šīs zāles un insulīnu tajā pašā ķermeņa zonā, bet šāvienu nevajadzētu būt blakus viens otram.

Ļauj zāles sasilt istabas temperatūrā, pirms jūs injicēt to. Izmantot to 8 stundu laikā pēc tam, kad tas ir sajaukts. Ja zāles aizgaldā ir mainījusies krāsa, izskatās duļķains, vai, ja jūs redzēt daļiņas, nelietojiet to. Nekratiet pildspalvu.

Lietojiet jaunu adatu katru reizi, kad jūs injicēt zāles.

Šīs zāles arī darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Arī tas ir labākais, lai izmantotu devas tajā pašā dienā katru nedēļu.

Nekad dalīties medicīna pildspalvas ar citiem nekādos apstākļos. Tas nav droši vienu pildspalvu, ko izmanto vairāk nekā viena persona. Koplietošanas adatas vai pildspalvas var izraisīt infekcijas transmisiju.

Izmetiet izmanto adatas grūti, slēgtā traukā, ka adatas nevar kule caur (necaurduramā). Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Rūpīgi īpašo maltīti plānu ārsts iedeva. Šī ir vissvarīgākā daļa no kontrolēt savu stāvokli, un ir nepieciešams, ja zāles ir strādāt pareizi. Arī izmantot regulāri un pārbaude cukura līmeni asinīs vai urīnā, kā norādīts.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis devu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams 3 dienu laikā pēc tam, kad jūsu izlaisto devu. Ja esat izlaidis devu par vairāk nekā 3 dienas, pagaidiet līdz nākamajai regulārā nedēļas devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet savu jauno, neizmantoto medicīna pildspalvu ledusskapī, oriģinālajā iepakojumā, un pasargātu to no gaismas. Nesasaldēt šīs zāles, un nelietojiet zāles, ja tas ir bijis sasalis. Jūs varat uzglabāt atvērto zāles pildspalvu ledusskapī, vai istabas temperatūrā līdz 4 nedēļām pirms izmantošanas.