Albuterol (ieelpojot) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas sekas.

Šīs zāles nedrīkst lietot kopā ar citām zālēm, ieelpot, kas ir līdzīgi, piemēram, izoproterenolu (Isuprel®), levalbuterol (Xopenex ™), metaproterenol (Alupent®), pirbuterolu (Maxair®), vai terbutalīns (Brethaire®).

Šīs zāles var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas nozīmē, jūsu elpošana vai sēkšana pasliktināsies. Paradoksālas bronhospazmas var būt dzīvībai bīstami. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir klepus, apgrūtināta elpošana, elpas trūkums vai sēkšana pēc šo zāļu lietošanas.

Konsultējieties ar savu ārstu vai saņemt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja

Jūs vai Jūsu bērns var arī lietojat pretiekaisuma zāles, piemēram, steroīdu (kortizons līdzīgu zālēm), kopā ar šīm zālēm. Nepārtrauciet šo pretiekaisuma zāles, pat ja jūsu astma šķiet labāk, ja vien jums ir teicis to darīt ārsts.

Albuterol var izraisīt nopietnus veidus alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam rodas izsitumi uz ādas, nātrene, nieze, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Hipokaliēmija (zems kālija līmenis asinīs), var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir vairāk nekā viens no šādiem simptomiem: krampji, samazināts urīna, sausa mute, palielināta slāpes, neregulāra sirdsdarbība, ēstgribas zudums, garastāvokļa izmaiņas, muskuļu sāpes vai krampji, slikta dūša vai vemšana, nejutīgums vai tirpšana plaukstās, pēdās vai lūpām, elpas trūkums, vai neparasts nogurums vai vājums.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [OTC]) zāles apetītes kontrolei, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai sinusa problēmas, un augu vai vitamīna piedevas.