alcaftadine oftalmoloģijas

Terapeitiskās klase: Oftalmoloģiskā Agent

Izmanto alcaftadine

Farmakoloģiska klase: Antihistamīns

alcaftadine ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par alcaftadine, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz alcaftadine vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas ierobežotu noderīgums alcaftadine acu pilieni bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 2 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību alcaftadine acu pilieni gados vecākiem cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot alcaftadine

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Jūsu acu ārsts Jums pateiks, cik daudz no alcaftadine lietot un cik bieži. Nelietojiet vairāk zāļu vai to izmantot biežāk nekā ārsts Jums.

Ja lietojat 2 vai vairāk acu pilienus, nogaidiet vismaz 5 minūtes pirms nodošanas citiem acu pilieniem vienā acī.

Ja jūs valkā kontaktlēcas, noņemt tos, pirms liekot pilienus acīs. Pagaidiet vismaz 10 minūtes pēc tam, izmantojot alcaftadine pirms liekot jūsu kontaktlēcas atpakaļ. Nevalkājiet kontaktlēcas, ja acis ir sarkanas.

Lai izmantotu acu pilienus

No alcaftadine deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas alcaftadine. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu alcaftadine, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Jūsu acu ārsts vēlēsies pārbaudīt jūsu acu (s) ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, zāles darbojas pareizi un nav rada nevēlamas sekas.

alcaftadine nedrīkst izmantot kairinājuma, ko izraisa kontaktlēcām.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pareiza izmantošana alcaftadine

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Piesardzības pasākumi, lietojot alcaftadine

Konjunktivīts, alerģisks prednizonu, azelastine oftalmoloģijas, doxylamine, cromolyn oftalmoloģijas, Deltasone, Zaditor, Optivar, Unisom SleepTabs, Ketotifen oftalmoloģijas, Lastacaft, Alaway, Sterapred, Bepreve, carbinoxamine, triprolidīna, nedokromils oftalmoloģijas, bepotastine oftalmoloģijas, Opticrom, Alamast, vienādot miega atbalsts , Elestat, epinastine oftalmoloģijas, Emadine

 vai iet pievienoties alcaftadine atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

alcaftadine blakusparādības

alcaftadine oftalmoloģijas