Alcheimera deguna aerosols: jaunā Alcheimera ārstēšana?

Es nesen dzirdēju par jaunu Alcheimera ārstēšanai, deguna aerosols, kas satur insulīnu. Kā tas darbojas un Vai ir Alcheimera deguna aerosols pieejams?

Insulīns – hormons, kas palīdz regulēt cukura līmeni asinīs – šķiet, ir nozīme normālas atmiņas procesos. Insulīna pārkāpumi var veicināt kognitīvo un smadzeņu izmaiņas, kas saistītas ar Alcheimera slimību.

Jo pēdējo vairākus gadus, zinātnieki ir izmeklēt izmantot insulīnu, lai ārstētu Alcheimera slimību. Viena no problēmām ir, kā nodrošināt insulīna tādā veidā, ka tas uzlabo smadzeņu darbību, netraucējot Jūsu cukura līmeni asinīs. Ja glikozes līmenis asinīs pazeminās pārāk zems, piemēram, tas var radīt sarežģījumus, piemēram, apjukums, sirdsklauves, trauksme un redzes traucējumi.

Iepriekšēja pētījumi liecina, ka, ja to lieto kā deguna aerosols, insulīns sasniedz smadzenes pāris minūšu laikā un uzlabo atmiņu. Taču šis pētījums iesaistītas nelielas grupas dalībnieku, kas bija vai nu Alcheimera gadu sākumā slimība vai viegliem kognitīviem traucējumiem. Lai gan šis pētījums ir daudzsološs, vairāk pētījumu par drošību un efektivitāti intranazāli insulīna terapijas Alcheimera slimība ir nepieciešama.

Maz, ja tādi ir, veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem ir izrakstot off-label insulīna deguna aerosols, kas ikdienas klīniskajā praksē.

ar

apmeklējiet savu ārstu