Alcheimera posmi: kā slimība progresē

Preklīniskie Alcheimera slimība

Alcheimera slimība var ilgt vairāk nekā desmit gadus. Redzēt, kāda veida uzvedība ir izplatīta katrā no posmiem, kā slimība progresē.

Vieglu kognitīvu traucējumu (MCI), sakarā ar Alcheimera slimību

Alcheimera slimība mēdz attīstās lēni un pakāpeniski pasliktinās vairāku gadu laikā. Galu galā, Alcheimera slimība skar lielāko jomās jūsu smadzenes. Atmiņa, domāšana, spriedums, valoda, problēmu risināšana, personība un kustība visu var ietekmēt slimības.

Vieglas plānprātības dēļ Alcheimera slimību

Ir pieci posmi, kas saistītas ar Alcheimera slimību Preklīniskie Alcheimera slimību, viegliem kognitīviem traucējumiem, kas saistīti ar Alcheimera slimību, vieglas plānprātības dēļ Alcheimera slimība, vidējs izraisītas demences Alcheimera slimība un smagu demenci sakarā ar Alcheimera slimību. Demence ir termins, ko lieto, lai aprakstītu grupu simptomiem, kas ietekmē intelektuālās un sociālās spējas stipri pietiekami traucēt ikdienas funkciju.

Piecām Alcheimera posmi var palīdzēt jums saprast, kas varētu notikt, bet tas ir svarīgi zināt, ka šie posmi ir tikai aptuvenu vispārinājumi. Slimība ir nepārtraukts process. Jūsu pieredze ar Alcheimera slimību, tās simptomiem un, kad tie parādās var atšķirties.

Alcheimera slimība sākas ilgi pirms kādi simptomi kļūst acīmredzama. Šis posms tiek saukts Preklīniskie Alcheimera slimība. Jums nav paziņojums simptomus šajā posmā, kā arī būs apkārtējiem.

Šī Alcheimera posms var ilgt gadiem, iespējams, pat gadu desmitus. Kaut arī jums nav novērojat jebkādas izmaiņas, jaunas attēlveidošanas tehnoloģijas, tagad var noteikt noguldījumu proteīnu sauc amiloīda beta, kas ir raksturīga Alcheimera slimību. Spēja noteikt šīs agrīnās noguldījumus var būt īpaši svarīgas nākotnē kā jaunas ārstēšanas ir izstrādāti Alcheimera slimību.

Papildu biomarķieri – pasākumi, kas var norādīt paaugstinātu saslimšanas risku – ir noteiktas Alcheimera slimību. Šīs biomarķieri var izmantot, lai diagnozi atbalstītu Alcheimera slimība, parasti, kad simptomi ir acīmredzama.

Ir arī ģenētiskie testi, ka jūs varat pateikt, ja jums ir lielāks risks Alcheimera slimību, jo īpaši agrīnās sākumu Alcheimera slimību. Tāpat kā ar jaunāku attēlveidošanas paņēmieniem, biomarķieru un ģenētisko testu kļūs svarīgāka, jo tiek izstrādāti jauni ārstēšanas Alcheimera slimību.

Cilvēki ar viegliem kognitīvo traucējumiem ir vieglas izmaiņas savā atmiņu un domāšanas spējas. Šīs izmaiņas nav pietiekami nozīmīgi, lai ietekmētu darbu vai attiecības vēl. Cilvēki ar MCI var būt atmiņas zudumi, kad runa ir par informāciju, kas parasti ir viegli atceras, piemēram, sarunas, nesenie notikumi vai tikšanās.

Cilvēki ar MCI var būt arī problēmas spriežot laiku, kas nepieciešams, lai uzdevumu, vai arī tie var būt grūtības pareizi spriežot skaitu vai secību pasākumus, kas vajadzīgi, lai pabeigtu uzdevumu. Spēja pieņemt saprātīgus lēmumus var kļūt grūtāk cilvēkiem ar MCI.

Ne visi ar viegliem kognitīvo traucējumiem ir Alcheimera slimība. Tās pašas procedūras, ko izmanto, lai identificētu Preklīniskie Alcheimera slimība var palīdzēt noteikt, vai MCI ir saistīts ar Alcheimera slimību vai kaut kas cits.

Alcheimera slimība ir bieži diagnosticē vieglu demences posmā, kad kļūst skaidrs, ģimenei un ārstiem, ka persona, kam ir būtiska problēmas ar atmiņu un domāšanu, kas ietekmē ikdienas darbību.

Jo vieglu Alcheimera skatuves, cilvēki var izjust

apmeklējiet savu ārstu