Alcheimera slimība guide – cēloņi, simptomi un ārstēšanas iespējām

Kas tas ir?

Alcheimera slimība (AD) ir no smadzeņu funkcijas, kas pasliktina laika gaitā zaudējums. Tas ir veids demenci .; Alcheimera slimība bojā smadzeņu intelektuālās funkcijas. Īstermiņa atmiņa bieži ietekmē agri. Pakāpeniski citas intelektuālās funkcijas pasliktināties. Spriedums kļūst traucēta. Lielākā daļa cilvēku ar modernu AD zaudē spēju veikt parastās ikdienas aktivitātes .; Alcheimera slimība parasti sākas pēc vecuma 60. Reizēm, tas ietekmē jaunākus cilvēkus .; Zinātnieki ir pārliecināti par to, kas izraisa simptomus AD. Alcheimera pacientiem rodas pārmērīga noguldījumu divu proteīnu viņu smadzenes. Pētnieki uzskata, ka šie proteīni izkropļot saziņu starp smadzeņu šūnām .; Ķīmiskās sauc acetilholīna var būt iesaistīti. Tas palīdz nosūtīt ziņojumus starp smadzeņu šūnām. Līmeņi acetilholīna sāk samazināties pacientiem ar AD. Tas var pievienot komunikācijas problēmas starp smadzeņu šūnām .; Galu galā, ietekmē paši smadzeņu šūnas. Viņi sāk sačokurot un mirt .; Šādi faktori var palielināt savu risku Alcheimera slimību; Age. Risks palielinās ar vecumu .; Ģimenes vēsture. Ja Jūsu ģimenes locekļi, jo īpaši vecāki vai brāļi un māsas, ir vai bija AD, jūsu risks palielinās .; Ģenētiskie faktori. Mantojumu noteiktus gēnus palielina savu risku.

simptomi

Alcheimera slimība ir progresējoša slimība .; Jo ātrāk posmos AD; Jaunas vai nesen atmiņas ir grūti atcerēties .; Ir grūti mācīties un saglabāt jaunu informāciju.

diagnoze

Persona ar Alcheimera bieži neatzīst, ka pastāv problēma. Parasti ģimenes locekļi un tuvi draugi pamanīt aizmāršība un izmaiņas uzvedībā.

Cik ilgi tas notiek?

Alcheimera slimība ir neatgriezeniska. Kad diagnoze, garīgās funkcijas parasti samazinās līdz nāvei.

Kā novērst šo veselības stāvokli

Nav veids, kā novērst Alcheimera slimību.

Kā, lai ārstētu šo veselības stāvokli

Nav izārstēt Alcheimera slimību. Ārstēšanas mērķis ir pārvaldīt simptomus un palēnināt slimības progresēšanu.

Kad apmeklēt ārstu

Zvaniet savam ārstam, ja Jūs vai ģimenes loceklis ir jebkura no šādām problēmām

prognoze

Nē zāles var izārstēt Alcheimera slimību. Bet ģimenes atbalsta un zāles var palīdzēt personai uzturēt spēju veikt ikdienas aktivitātes un atvieglot uzvedības problēmas. Šie pasākumi var palīdzēt ļaut cietusī persona paliek viņa vai viņas mājās.