Alcheimera vai depresija: tas varētu būt gan?

Līdzīgi simptomi

Alcheimera slimība un depresija ir daži līdzīgi simptomi. Pareiza attieksme uzlabo dzīves kvalitāti.

Ceļa norādes par depresiju

Agrīnā Alcheimera slimība un depresija dalīties daudz simptomu, tāpēc tas var būt grūti – pat ārsti – atšķirt traucējumiem. Plus, daudzi cilvēki ar Alcheimera slimību, arī ir depresija.

Tikpat ārstēšana ir svarīga, lai cilvēki ar depresiju vien, tas ir tikpat svarīgi, lai cilvēki ar Alcheimera slimību un depresiju, lai saņemtu ārstēšanu savu depresiju.

Cilvēki, kuriem ir gan Alcheimera un depresija var vieglāk tikt galā ar pārmaiņām, ko izraisa Alcheimera slimību, kad viņi jūtas mazāk nomākts.

Daži no simptomiem, kopīgi abām Alcheimera slimību un depresiju ietvert

Ar tik daudz pārklājas simptomu, tas var būt grūti pateikt atšķirību starp diviem traucējumi, jo īpaši, jo tie bieži notiek kopā. Visaptverošu fizisku eksāmenu un psiholoģisko novērtēšanu var būt noderīga, lai padarītu diagnozi.

Bet, daudzi cilvēki ar spēcīgākās Alcheimera slimību, iespējams, nevar izteikt kā viņi jūtas.

Lai atklātu depresiju cilvēkiem, kam ir Alcheimera slimība, ārstiem ir vairāk paļauties uz nonverbal nianses un aprūpētāju ziņojumus nevis par pašu respondentu uzrādītajām simptomiem. Ja persona ar Alcheimera displejiem viens no pirmajiem diviem simptomiem šajā sarakstā, kopā ar vismaz diviem citiem divu nedēļu periodā, viņš vai viņa var tikt nomākts.

apmeklējiet savu ārstu