Aldactone: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Aldactone?

Aldactone lieto, lai diagnosticētu vai ārstētu stāvokli, kurā jums ir pārāk daudz aldosterona Jūsu organismā. Aldosterona ir hormons, ko ražo virsnieru dziedzeri, lai palīdzētu regulēt sāls un ūdens līdzsvaru organismā.

Aldactone arī ārstē šķidruma aizture (tūska) cilvēkiem ar sastrēguma sirds mazspēju, aknu cirozi, vai nieru slimība, ko sauc nefrotiskais sindroms. Šīs zāles lieto arī, lai ārstētu vai novērstu hipokaliēmija (zems kālija līmenis asinīs).

Aldactone var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Svarīga informācija

Jums nevajadzētu lietot Aldactone ja Jums ir nieru slimība, augsts kālija līmenis asinīs, Adisona slimība (virsnieres dziedzeru traucējumi), ja jūs nevarat urinēt, vai ja Jūs lietojat arī eplerenone.

Pētījumos ar dzīvniekiem, Aldactone izraisa noteikta veida vēzi vai audzējiem. Nav zināms, vai šī ietekme varētu rasties cilvēkiem, izmantojot šīs zāles. Jautājiet savam ārstam par savu risku.

Jums nevajadzētu lietot Aldactone ja Jums ir alerģija pret spironolaktonu, vai ja jums ir

nieru slimība, vai ja jūs nevarat urinēt

Pirms šo zāļu lietošanas

Adisona slimība (virsnieres dziedzeru slimība)

augsts kālija līmenis asinīs (hiperkaliēmija); vai

ja Jūs lietojat arī eplerenone.

Lai pārliecinātos Aldactone ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

aknu slimība

sirds slimība

elektrolīts nelīdzsvarotība (piemēram, zems magnija asinīs); vai

ja Jūs lietojat NPL (nesteroīdos pretiekaisuma narkotiku), holestiramīns, heparīns, litija, sirds vai asins spiediena zāles, kāliju saturošus uztura bagātinātājus, steroīdu zāles, vai citu diurētiķis.

Pētījumos ar dzīvniekiem, Aldactone izraisīja dažu veidu audzējiem, no kuriem daži bija vēža. Tomēr ļoti lielas devas tiek izmantoti pētījumos ar dzīvniekiem. Nav zināms, vai šī ietekme varētu rasties cilvēkiem, izmantojot regulāras devas. Jautājiet savam ārstam par savu risku.

Nav zināms, vai Aldactone kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Spironolaktons var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Veikt Aldactone tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Vienlaikus izmantojot Aldactone, jums var būt nepieciešams bieži asins analīzes.

Aldactone cēlonis neparastas rezultāti ar noteiktām medicīniskām pārbaudēm. Pastāstiet jebkuru ārstu, kurš izturas pret jums, ka jūs lietojat šīs zāles.

Ja Jums ir nepieciešama ķirurģiska operācija, pasakiet ķirurgam pirms laika, ka jūs izmantojat Aldactone. Jums var būt nepieciešams pārtraukt lietot zāles uz īsu laiku.

Ja Jums tiek ārstēts augsts asinsspiediens, turpināt izmantot šīs zāles, pat tad, ja jūtaties labi. Augsts asinsspiediens bieži nav simptomu. Jums var būt nepieciešams izmantot asins spiediena medikamentus par pārējo savu dzīvi.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no karstuma, gaismas un mitruma.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Kā man būtu jāņem Aldactone?

Alkohola lietošana var palielināt dažas blakusparādības Aldactone.

Neizmantojiet sāls aizvietotājus vai zemu nātrija piena produktus, kas satur kāliju. Šie produkti var izraisīt jūsu kālija līmeni, lai saņemtu pārāk augsts, kamēr lietojat Aldactone.

Izvairieties augstas sāls diētu. Pārāk daudz sāls liks jūsu organismam saglabāt ūdeni, kas var samazināt efektivitāti šīs zāles.

Aldactone var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esi uzmanīgs, ja jūs vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem.

Nekļūtu pārkarsēts vai dehidrētu slodzes laikā un karstā laikā. Sekojiet ārsta norādījumus par veidu un apjomu šķidrumu jums vajadzētu dzert. Dažos gadījumos, dzeramo pārāk daudz šķidruma, var būt tikpat nedrošs kā nedzer pietiekami.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Aldactone: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet lietot Aldactone un izsauktu ārstu, ja Jums ir

pazīmes kuņģa asiņošanas – asiņaini vai darvai līdzīgi izkārnījumi, klepus līdz asinīm vai vemšana, kas izskatās kā kafijas biezumi

augsts kālija – lēna sirdsdarbība, vājš pulss, muskuļu vājums vai mīksts sajūta, tingly sajūta

zems nātrija – apjukums, neskaidra runa, halucinācijas, smags vājums, koordinācijas zudums, sajūta nestabila, krampji (konvulsijas), ģībonis, sekla elpošana (elpošana var apstāties); vai

simptomi jebkura elektrolītu līdzsvara – sausa mute, slāpes, miegainība, enerģijas trūkums, nemierīgs sajūta, apjukums, slikta dūša, vemšana, palielināta urinācija, muskuļu krampji vai vājums, ātra sirdsdarbība, maz vai nav urinācijas, vai sajūta kā jūs varētu iet ārā.

Bieži Aldactone blakusparādības var būt

Kas notiek, ja es garām devu?

viegla slikta dūša vai vemšana, caureja

Kas notiek, ja es pārdozēt?

krūšu pietūkums vai sāpīgums

reibonis, galvassāpes, miegainība vieglas

Ko vajadzētu izvairīties?

krampji kājās; vai

impotence, grūtības ar erekciju.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Aldactone blakusparādības

Deva pieaugušajiem un tūska

25-200 mg / dienā perorāli 1 vai 2 daļās.

Deva pieaugušajiem hipertensija

25-200 mg / dienā perorāli 1 vai 2 daļās.

Deva pieaugušajiem par hipokaliēmiju

25-200 mg / dienā perorāli 1 vai 2 daļās.

Deva pieaugušajiem par primāro hiperaldosteronismu Diagnosis

100 līdz 400A mg / dienā perorāli 1 vai 2 daļās.

Deva pieaugušajiem par hirsutisma

50 līdz 200 mg / dienā perorāli 1 vai 2 daļās.

Deva pieaugušajiem par sastrēguma sirds mazspējas

25 mg / dienā perorāli. Palielināt vai samazināt, pamatojoties uz reakciju un pierādījumiem par hiperkaliēmijas.

Deva pieaugušajiem par primāro hiperaldosteronismu

Sākotnējā deva: 100 mg perorāli vienu reizi dienā. Šo devu var sadalīt divās dienas devas, un palielināja kā panes ik pēc divām līdz trim dienām maksimāli ieteikto kopējo dienas devu 400 mg. Ir ieteicams, ka deva jātitrē, lai samazinātu nātrija aizturi, hipertensija, vājums, hipokaliēmija, un jebkuras citas pazīmes vai simptomi, primāro hiperaldosteronismu šai pacientu .; Ja šis pacients ir virsnieru adenoma vai karcinomu, iespējami zemākā Aldactone deva jādod gaidot operācijas. Virsnieru hiperplāzija, tomēr parasti nereaģē uz operācijas, un hroniskas spironolaktons terapija ir ieteicama .; Pacienti ar virsnieru hiperplāzija bieži prasa citu antihipertensīvo līdzekļu, lai kontrolētu savu hipertensijas.

Parastā deva bērniem hipertensija

Jaundzimušie: no 1 līdz 3 mg / kg / dienā perorāli ik pēc 12 līdz 24 stundu laikā .; Bērniem: 1,5-3,3 mg / kg / dienā vai 60 mg / m2 / dienā perorāli dalītās devās ik 6 līdz 12 stundas, nedrīkst pārsniegt 100 mg / dienā.

Parastā deva bērniem par primāro hiperaldosteronismu Diagnosis

Bērni: 100 līdz 400 mg / m2 / dienā perorāli 1 līdz 2 daļās.

Šo zāļu lietošana ar citām zālēm, kas liek jums reibst galva vai pazemina asinsspiedienu, var pasliktināt šos efektus. Pirms Aldactone ar narkotisko pretsāpju zāles, muskuļu relaxer, vai zāles pret nemieru vai krampju jautājiet savam ārstam.

Citas zāles var mijiedarboties ar spironolaktonu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

9.03.2015-12-02, 01:27:40

Aldactone dozēšanas informācija

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

Citu narkotisko vielu ietekmē Aldactone?

Aldactone (spironolaktons)

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Hirsūtisms spironolaktons, Lupron, Lupron Depot, leuprolide, flutamide, Vaniqa

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds

Tūska hidrohlortiazīdu, furosemīds, Lasix, spironolaktons, triamterēna chlortalidone

Primāro hiperaldosteronismu spironolaktons