alendronāts un holekalciferols

Terapeitiskās klase: Kalcija Regulators

Izmanto alendronāta un Holekalciferola

Farmakoloģiska klase: D vitamīns

Ķīmiskais klase: Alendronāts

alendronāts un holekalciferols ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par alendronāta un Holekalciferola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret alendronāta un Holekalciferola vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Izmantot alendronāta un holekalciferols kombinācijas nav indicēta bērniem.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību alendronāta un holekalciferols kombināciju gados vecākiem cilvēkiem.

Pirms Izmantojot alendronātu un holekalciferols

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat alendronātu un holekalciferols, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot alendronātu un holekalciferols ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot alendronātu un holekalciferols ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat alendronātu un holekalciferols, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot alendronāta un Holekalciferola. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

alendronāts un holekalciferols nāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Lietot alendronātu un holekalciferols ar pilnu glāzi (6 līdz 8 unces) tīra ūdens tukšā dūšā. Jāņem, tiklīdz jūs izkļūt no gultas no rīta un vismaz 30 minūtes pirms jebkuras pārtikas, dzērienu, vai citu zāļu. Pārtika un dzērieni (piemēram, minerālūdens, kafija, tēja vai sula), samazināsies apjomu alendronāta un holekalciferols kombināciju uzsūcas organismā. Gaidīt ilgāk nekā 30 minūtes ļaus vairāk narkotiku, kas uzsūcas. Zāles, piemēram, antacīdi, kalciju, vai vitamīnu piedevas arī samazinās alendronāta uzsūkšanos un holekalciferols kombināciju.

Norijiet tableti veselu. Nelietojiet sūkāt vai sakost uz tableti, jo tas var izraisīt rīkles kairinājumu.

Neatgulieties vismaz 30 minūtes pēc tam, kad, ņemot alendronātu un holekalciferols un, pirms dienas pirmās maltītes par dienu. Tas palīdzēs zāles nokļūtu Jūsu kuņģī ātrāk. Tas arī palīdzēs novērst kairinājumu jūsu barības vads.

Ir svarīgi, ka jūs ēst labi sabalansētu uzturu ar pietiekamu daudzumu kalcija un D vitamīna (atrodams pienu vai citiem piena produktiem). Tomēr nelietojiet nekādus pārtiku, dzērienus vai kalcija piedevas 30 minūtes vai ilgāk laikā pēc alendronātu un holekalciferols. To darīt, var saglabāt alendronātu un holekalciferols no darba pareizi.

Sekojiet dozēšanas norādījumus, kas jums ar savu ārstu cieši. Tas var ietekmēt alendronāta un holekalciferols darbus, ja jums nav. Nepārtrauciet lietot alendronātu un holekalciferols pēkšņi neprasot ārstu.

Pastāstiet ārstam, ja jūs svara izturīgi vingrinājumus, smēķēt vai dzert pārmērīgi. Ārsts vajadzēs ņemt tos vērā, lemjot devu.

Alendronāta un Holekalciferola deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas alendronāta un Holekalciferola. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu alendronāta un Holekalciferola, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja jūs garām savu regulāri ieplānoto devu vai esat aizmirsis lietot savas zāles, ņemt to nākamajā rītā, tiklīdz atcerieties. Atsākt ierasto grafiku, ņemot zāles Jūsu izvēlētajā dienā nākamajā nedēļā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza izmantošana alendronāta un Holekalciferola

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, alendronāts un holekalciferols strādā pareizi. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi.

alendronāts un holekalciferols var kairināt barības vadu. Ja jūs domājat, ka alendronāts un holekalciferols sākusi bojāt barības vadu, pārtrauciet alendronātu un holekalciferols un zvaniet savam ārstam. Daži no bojājuma simptomi uz barības vads ir grēmas (vai nu jauns vai sliktāk nekā parasti), sāpes rīšanas laikā, sāpes centrā krūtīs, grūtības norīt, vai sajūta, ka pārtikas iesprūst ceļā uz vēdera.

Ir svarīgi pastāstīt visiem jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ka jūs lietojat alendronāta un holekalciferols kombināciju. Ja Jums ir zobu procedūru, vienlaikus ņemot alendronātu un holekalciferols, jums var būt palielināta iespēja, ka tā ir smaga problēma ar jūsu žokļa.

Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam par jebkādām jaunām medicīnas problēmām, jo ​​īpaši ar zobiem vai žokļiem. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir smaga kaulu, locītavu vai muskuļu sāpes, vienlaikus izmantojot alendronātu un holekalciferols.

alendronāts un holekalciferols varētu pazemināt kalcija daudzumu asinīs. Zvaniet savam ārstam, ja Jums rodas kādas pazīmes zems kalcija līmenis, piemēram, muskuļu spazmas vai raustīšanās, vai nejutīgums vai tirpšana roku un kāju pirkstu vai lūpām.

Piesardzības pasākumi, lietojot alendronātu un holekalciferols

alendronāts un holekalciferols var palielināt risku saslimt ar lūzumus augšstilba kaulu. Tas var būt biežāk, ja jūs to izmantot ilgu laiku. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir trulas vai ilgstošas ​​sāpes sāpes augšstilbiem, cirksnis vai gurniem.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

alendronāta un holekalciferols blakusparādības

alendronāts / holekalciferols

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Osteoporoze hidrohlortiazīdu, alendronāts, Fosamax, estradiols, kalcija karbonāts, Prolia, PREMARIN, Evista, Caltrate, Actonel raloksifēns, Boniva, kalcija / vitamīna d, Forteo, Reclast, Zometa, Caltrate 600 + D, ibandronate, Citracal + D, denosumabs, kalcitonīns, risedronāts, Miacalcin, Prempro