alfa blokatori

Alfa blokatori, ko sauc arī par alfa-adrenerģiskos antagonisti, ārstēt slimību, piemēram, augsts asinsspiediens un labdabīgas prostatas hiperplāzijas. Uzziniet vairāk par šīs klases medikamentiem.

Alfa blokatori atpūsties dažus muskuļus un palīdz mazie asinsvadi paliek atklāts. Viņi strādā, turot hormonu norepinefrīna (noradrenalīna) no pievelkot muskuļus sienām mazāku artēriju un vēnu, kas izraisa kuģi palikt atvērtas un atviegloti. Tas uzlabo asinsriti un pazemina asinsspiedienu.

Tāpēc, ka alfa blokatori arī atpūsties citus muskuļus visā ķermenī, šīs zāles var palīdzēt uzlabot urīna plūsmu vecākiem vīriešiem ar prostatas problēmām.

Piemēri alfa blokatoru

Vairāki alfa blokatori ir pieejami, vai nu īstermiņa darbības vai ilgstošas ​​darbības formām. Īsas darbības zāles strādāt ātri, bet to iedarbība ilgst tikai dažas stundas. Ilgstošas ​​darbības zāles nepieciešams ilgāks laiks, lai strādātu, bet to iedarbība ilgāk. Kura alfa bloķētājs ir labākais, lai jūs ir atkarīgs no jūsu veselībai un nosacījums tiek ārstēti.

Alfa blokatori sauc arī alfa-adrenoreceptoru blokatori, alfa-adrenoreceptoru antagonisti, adrenoblokatoru aģentiem un alfa-blokatori.

Piemēri alfa blokatoru lieto, lai ārstētu augstu asinsspiedienu ietver