alglucerase intravenozi

Terapeitiskās klase: kuņģa-zarnu trakta Agent

Izmanto alglucerase

Farmakoloģiska klase: Enzīmu

Alglucerase ir izgatavots no cilvēka placentas audiem, kas tiek savākti pēc bērna piedzimšanas. Pirms tas tiek izmantots, audi tiek pārbaudīts uz hepatīta un cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV). Tas ir līdzīgs testēšanai, ka asins bankas dara par ziedoto asiņu, pirms tā tiek dota, lai kāds cits.

Alglucerase ir pieejams ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par alglucerase, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz alglucerase vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alglucerase ir pārbaudīts ierobežotam skaitam bērnu. Efektīvas devas, zāles nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu alglucerase gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot alglucerase

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

alglucerase neārstē Gošē slimību, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ, jums ir turpināt saņemt, ja jūs sagaida, lai saglabātu savu stāvokli kontrolei. Jums var būt nepieciešams saņemt alglucerase par pārējo savu dzīvi. Ja Gošē slimība netiek ārstēta, tā var izraisīt nopietnas asins, aknu, skeleta, vai liesas problēmas.

No alglucerase deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas alglucerase. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, kamēr jūs saņemat alglucerase, lai pārliecinātos, ka deva ir pareizs, lai jums.

Tā alglucerase ir izgatavots no cilvēka audiem, tas ir iespējams, ka slimības, ko izraisa vīrusi varētu tikt nodota. Piemēri slimības ir hepatīts un HIV infekcija. nav ziņots par šīs problēmas līdz šim, tomēr, un ir maz ticams, jo audi tiek pārbaudīta pirms izmantošanas. Ja jums ir jautājumi vai bažas par to, sazinieties ar savu ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Pareiza izmantošana alglucerase

 vai iet pievienoties alglucerase atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Piesardzības pasākumus, vienlaikus izmantojot alglucerase

alglucerase blakusparādības

alglucerase