alirocumab (zemādas maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Šīs zāles lieto kā vārtiem zem ādas, parasti vēderā vai kuņģa, augšstilbu vai augšdelmu.

Alirocumab dažreiz var dot mājās, lai pacientiem, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā. Ja lietojat šīs zāles mājās, ārsts Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši šīs zāles tiek sagatavots un injicēt.

Šīs zāles nāk 2 veidos: Vienas devas pildspalvveida pilnšļirce (autoinjektoru) un vienas devas pilnšļircē. Jūsu ārsts izrakstīs veidu un devu, kas ir piemērots tieši Jums.

Jums tiks parādīts ķermeņa jomas, kurās tas shot var dota. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām. Tas palīdzēs novērst ādas problēmas no injekcijām.

Neinjicējiet citas zāles kopā ar Praluent ™ tajā pašā injekcijas vietā.

glabāšana

Neinjicējiet uz ādas jomās, kas samazinājumi, skrambām, infekciju, rētas, saules apdegumus vai tetovējumiem.

Autoinjektors pildspalvu vai pilnšļirce ir jāizņem no ledusskapja un jāļauj sasilt līdz istabas temperatūrai vismaz 30 līdz 40 minūtes pirms injekcijas. Nelietojiet šīs zāles, ja tas ir istabas temperatūrā 24 stundas vai ilgāk. Nekratiet zāles.

Izmantot katru autoinjektoru pildspalvu vai šļirci tikai vienu reizi. Nav saglabāt atvērtu pildspalvu vai šļirci. Ja zāles ar pildspalvu vai šļircē ir mainījusies krāsa, vai, ja jūs redzēt daļiņas, nelietojiet to.

Papildus šīm zālēm, ārsts var mainīt savu diētu, lai vienu, kas ir zems tauku, cukura un holesterīna līmeni. Uzmanīgi sekojiet ārsta rīkojumu par jebkuru īpašu diētu.

Šīs zāles ir jānāk ar pacientu instrukcijām. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Šīs zāles ir jādod pēc noteikta grafika. Ja esat izlaidis devu vai aizmirsis lietot zāles, zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Ja jūs neatbildētos devu, lietot šīs zāles 7 dienu laikā no izlaisto devu. Tad atsākt savu sākotnējo grafiku. Ja izlaista deva netiek sniegta 7 dienu laikā, pagaidiet, līdz jūsu nākamo plānoto devu atsākt Praluent ™. Ja neesat pārliecināts, kad atkārtoti sākt Praluent ™, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Nepakļaujiet galējās siltumu.

Izmetiet izmantotas adatas cietas, slēgtā traukā, ka adatas nevar pabāzt cauri. Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.