aliskirēna un amlodipīna (orāli) apraksts un zīmolu

Aliskirēns un amlodipīns ir medikamentu kombinācija, ko var izmantot atsevišķi vai kopā ar citām zālēm, lai ārstētu paaugstinātu asinsspiedienu (hipertensiju). Augsts asinsspiediens palielina darba slodzi sirds un artēriju. Ja tas turpinās ilgu laiku, sirds un asinsvadu var nedarboties pareizi. Tas var bojāt asinsvadus smadzeņu, sirds un nieres, kā rezultātā insultu, sirds mazspēju vai nieru mazspēja. Pazemina asinsspiedienu, samazinās risku, insultu un sirds uzbrukumiem.

Aliskirēns ir renīna inhibitors. Tas darbojas, bloķējot enzīmu organismā, kas ir vajadzīgs, lai radītu vielu, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos. Kā rezultātā, asinsvadi paplašinās un tas samazina asinsspiedienu. Ja asinsspiediens ir pazemināts, asiņu daudzums un skābekļa, kas iet uz sirdi ir palielinājies.

Amlodipīns ir kalcija kanālu blokators (CCB). Tas ietekmē kustību kalcija šūnās no sirds un asinsvadu. Tā rezultātā, amlodipīns atslābina asinsvadus un palielina asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot darba slodzi.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

tablete

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu