aliskirēna

Kad tiek atklāta grūtniecība, pārtrauciet Aliskirēns / hidrohlortiazīds, cik drīz vien iespējams, jo zāles, kas iedarbojas tieši uz renīna-angiotenzīna sistēmu, var izraisīt traumas un nāvi uz jaunattīstības auglim.

Izmanto aliskirēnu

Terapeitiskās klase: Hipotensīvā

Farmakoloģiska klase: renīna inhibitoru

Aliskirēns ir renīna inhibitors. Tas darbojas, bloķējot enzīmu organismā, kas ir vajadzīgs, lai radītu vielu, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos. Kā rezultātā, asinsvadi paplašinās un tas samazina asinsspiedienu. Ja asinsspiediens ir pazemināts, asiņu daudzums un skābekļa, kas iet uz sirdi ir palielinājies.

Aliskirēns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Aliskirēna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret aliskirēnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām aliskirēna pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot aliskirēnu

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību aliskirēna vecākiem cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat aliskirēnu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aliskirēnu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot aliskirēnu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot aliskirēnu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aliskirēnu ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat aliskirēnu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt aliskirēna lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

aliskirēna nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Uzmanīgi izlasiet informāciju un pārliecinieties, ka jūs saprotat to pirms aliskirēnu. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Papildus aliskirēna lietošanu, ārstēšana jūsu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un izmaiņas veidu pārtikas jūs ēdat, jo īpaši attiecībā uz pārtikas produktiem, kas ir augsts nātrija (sāls). Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi pacienti jūtas normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka aliskirēna nebūs izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

Veikt aliskirēna tāpat katru dienu. Tas nozīmē ņemt to vienlaicīgi, un ņemt to konsekventi ar ēdienu vai bez tā.

No Aliskirēna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas aliskirēnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu aliskirēnu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana aliskirēnu

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Uzglabāt tabletes savā oriģinālajā iepakojumā sausā vietā.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

aliskirēnu lietojot grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot aliskirēnu, pastāstiet par to savam ārstam.

aliskirēna var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse un angioedēma. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums, kamēr jūs izmantojat aliskirēnu.

Reibonis vai vieglprātību var rasties, kamēr jūs izmantojat aliskirēnu, it īpaši, ja Jūs lietojat diurētisku (ūdens tabletes). Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz aliskirēna pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis. Ja jūtat reiboni, atgulties tāpēc jums nav vāju. Tad sēdēt uz brīdi, pirms celt prasību, lai novērstu reibonis atkārtošanos. Ja jūs nespēku, pārtrauciet lietot aliskirēnu vispirms neaprunājoties ar savu ārstu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot aliskirēnu

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs kļūstat slims, lietojot aliskirēnu, it īpaši, ja Jums ir smaga vai nepārtraukto slikta dūša, vemšana vai caureja. Šie nosacījumi var radīt jums zaudēt pārāk daudz ūdens vai sāli, un var izraisīt zemu asinsspiedienu. Jūs varat arī zaudēt ūdeni svīšana, tāpēc dzert lielu daudzumu ūdens izmantošanas vai karstā laikā.

Hiperkaliēmija (augsts kālija līmenis asinīs), var rasties, kamēr jūs izmantojat aliskirēnu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: sāpes vai sāpes vēderā, apjukums, apgrūtināta elpošana, neregulāra sirdsdarbība, slikta dūša vai vemšana, nervozitāte, nejutīgums vai tirpšana plaukstās, pēdās vai lūpām, elpas trūkums, vai vājums vai smagumu no kājām. Neizmantojiet uztura bagātinātājus vai kāliju saturoši sāls aizstājēji, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.

Jums nevajadzētu lietot aliskirēnu (ja vien ārsts nav īpaši stāsta jums to), ja Jums ir arī saņem ciklosporīnu (Gengraf®, Neoral®, Sandimmune®) vai itrakonazolu (Sporanox®).

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver pār-the-counter (nonprescription) Līdzekļi apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var palielināt asinsspiedienu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

aliskirēna blakusparādības

aliskirēna

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāns, enalaprilu, Toprol-XL, Benicar, Cozaar, Lopressor, Bystolic irbesartāns, Vasotec, Avapro, hidrohlortiazīdu / lizinoprilu, Dyazide , Zestril