aliskirēnu un hidrohlortiazīdu

Kad tiek atklāta grūtniecība, pārtrauciet Aliskirēns / hidrohlortiazīds, cik drīz vien iespējams, jo zāles, kas iedarbojas tieši uz renīna-angiotenzīna sistēmu, var izraisīt traumas un nāvi uz jaunattīstības auglim.

Izmanto aliskirēna un hidrohlortiazīda

Terapeitiskās klase: Hipotensīvā

Farmakoloģiska klase: renīna inhibitoru

Ķīmiskais klase: tiazīda

Aliskirēns ir renīna inhibitors. Tas darbojas, bloķējot enzīmu organismā, kas ir vajadzīgs, lai radītu vielu, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos. Tā rezultātā, asinsvadi atslābst un samazina asinsspiedienu. Ja asinsspiediens ir pazemināts, asiņu daudzums un skābekļa tiek palielināts ar sirdi.

Hidrohlortiazīds ir tiazīdu grupas diurētisks līdzeklis (ūdens tabletes). Tas samazina ūdens daudzumu organismā, palielinot urīna plūsmu, kas palīdz pazemināt asinsspiedienu.

aliskirēnu un hidrohlortiazīdu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Aliskirēna un hidrohlortiazīda, jāapsver šādas

Pirms Izmantojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret aliskirēna un hidrohlortiazīda vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām aliskirēna un hidrohlortiazīda kombinācija pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību aliskirēna un hidrohlortiazīda kombināciju gados vecākiem cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat aliskirēnu un hidrohlortiazīdu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat aliskirēnu un hidrohlortiazīdu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot aliskirēna un hidrohlortiazīda. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

aliskirēnu un hidrohlortiazīdu nevajadzētu būt pirmais zāles jūs izmantojat, lai ārstētu Jūsu stāvokli. Tas ir domāts, lai var izmantot tikai pēc tam, kad esat mēģinājis citas zāles, kas nav strādājuši vai ir izraisījuši nevēlamas blakusparādības.

aliskirēnu un hidrohlortiazīdu nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Uzmanīgi izlasiet informāciju un pārliecinieties, ka jūs saprotat to, pirms aliskirēnu un hidrohlortiazīdu. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Papildus aliskirēna lietošanu un hidrohlortiazīda, attieksme pret savu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un izmaiņas pārtikas produktu veidiem, ko jūs ēdat, īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija (sāls). Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka aliskirēnu un hidrohlortiazīdu nebūs izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

Veikt aliskirēnu un hidrohlortiazīdu tāpat katru dienu. Tas nozīmē ņemt to vienlaicīgi, un ņemt to konsekventi ar ēdienu vai bez tā.

Par aliskirēna un hidrohlortiazīda deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas aliskirēna un hidrohlortiazīda. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana aliskirēna un hidrohlortiazīda

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu aliskirēna un hidrohlortiazīda, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Uzglabāt tabletes savā oriģinālajā iepakojumā sausā vietā.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, aliskirēnu un hidrohlortiazīdu strādā pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Piesardzības pasākumi, lietojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu

aliskirēnu un hidrohlortiazīdu, izmantojot grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

aliskirēnu un hidrohlortiazīdu var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse un angioedēma. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums, kamēr jūs izmantojat aliskirēnu un hidrohlortiazīdu.

Jums nevajadzētu lietot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu (ja vien ārsts nav īpaši stāsta jums), ja Jums ir arī saņem ciklosporīnu (Gengraf®, Neoral®, Sandimmune®), itrakonazolu (Sporanox®), vai litija (Eskalith®, Lithobid®).

Reibonis, apreibums, vai ģībšana var rasties pēc pirmās devas, it īpaši, ja Jūs lietojat diurētisku (ūdens tabletes). Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt citas lietas, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu. Ja jūtat reiboni, atgulties tāpēc jums nav vāju. Tad sēdēt uz brīdi, pirms celt prasību, lai novērstu reibonis atkārtošanos. Ja jūs nespēku, pārtrauciet aliskirēnu un hidrohlortiazīdu vispirms neaprunājoties ar savu ārstu.

Sazinieties ar savu ārstu, ja jūs kļūstat slims, lietojot aliskirēnu un hidrohlortiazīdu, jo īpaši ar smagu vai turpināt slikta dūša, vemšana vai caureja. Šie nosacījumi var radīt jums zaudēt pārāk daudz ūdens vai sāli, un var izraisīt zemu asinsspiedienu. Jūs varat arī zaudēt ūdeni, svīšana, tāpēc dzert daudz ūdens slodzes laikā vai karstā laikā.

Hiperkaliēmija (augsts kālija līmenis asinīs), var rasties, kamēr jūs izmantojat aliskirēnu un hidrohlortiazīdu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: sāpes vai sāpes vēderā, apjukums, apgrūtināta elpošana, neregulāra sirdsdarbība, slikta dūša vai vemšana, nervozitāte, nejutīgums vai tirpšana plaukstās, pēdās vai lūpām, elpas trūkums, vai vājums vai smagumu no kājām. Jautājiet ārstam, pirms lietojat zāles, uztura bagātinātāji vai sāls aizstājēji, kas satur kāliju.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja neskaidra redze, grūtības lasīšanā, acu sāpes, vai jebkuru citu redzes izmaiņas rodas terapijas laikā vai pēc. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

aliskirēna un hidrohlortiazīda blakusparādības

aliskirēna / hidrohlortiazīda

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver nonprescription zāles apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var palielināt asinsspiedienu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāns, enalaprilu, Toprol-XL, Benicar, Cozaar, Lopressor, Bystolic irbesartāns, Vasotec, Avapro, hidrohlortiazīdu / lizinoprilu, Dyazide , Zestril

 vai iet pievienoties Aliskirēns / hidrohlortiazīds atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.