allersol

Terapeitiskās klase: tūskas

Izmanto Allersol

Farmakoloģiska klase: Alpha-adrenoreceptoru agonisti

Ķīmiskais klase: imidazolīna

Daži no šiem preparātiem ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Zīdaiņiem un bērniem nav ieteicams, jo tie ir īpaši jutīgi pret sekām nafazolīns.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu nafazolīns gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot Allersol

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur nafazolīns. Tas nedrīkst būt raksturīgi Allersol. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Nelietojiet nafazolīns oftalmoloģijas risinājumu, ja tā kļūst duļķains vai maina krāsu.

Nafazolīns nedrīkst lietot zīdaiņiem un bērniem. Tas var izraisīt smagu palēnināšanās centrālās nervu sistēmas (CNS), kas var izraisīt bezsamaņu. Tas var izraisīt arī smagu samazināšanos ķermeņa temperatūru.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nav to izmantot vairāk nekā 72 stundas, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. To darīt, var padarīt jūsu acu apsārtumu un iekaisumu sliktāk un var arī palielināt izredzes blakusparādības.

Izmantot

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja rodas sāpes acī vai redzes izmaiņas vai apsārtums vai kairinājums acs turpinās, pasliktinās, vai ilgst vairāk nekā 72 stundas, pārtrauciet lietot zāles un konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Pareiza izmantošana nafazolīns

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Acu Sausums / Apsārtums fenilefrīns oftalmoloģijas, Systane, Mākslīgās asaras, oksimetazolīns oftalmoloģijas, Atsvaidzināt, fluorometholone oftalmoloģijas, GenTeal, Lacri-Lube S.O.P.

Acu apsārtums / Nieze fenilefrīns oftalmoloģijas, oksimetazolīns oftalmoloģijas, Naphcon-A, fluorometholone oftalmoloģijas, nafazolīns oftalmoloģijas, triprolidīna, OPCON-A, Visine-A, FML, Naphcon, Flarex, Alamast

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Allersol

 vai iet pievienoties Allersol atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Allersol blakusparādības

Allersol (nafazolīns oftalmoloģijas)