Aloxi: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Aloxi?

Aloxi lieto pieaugušajiem, lai novērstu sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa operācijas, vai saņemot zāles vēža ārstēšanai (ķīmijterapija).

Aloxi lieto bērniem tikai, lai novērstu sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa vēža zāles.

Aloxi nav, lai novērstu slikta dūša vai vemšana, kas izraisa izņemot ķīmijterapijas vai operācijas faktoriem.

Svarīga informācija

Jums nevajadzētu lietot Aloxi, ja Jums ir alerģija pret palonosetrona vai līdzīgas zāles, piemēram, dolasetrona (Anzemet), granisetrona (Kytril), vai ondansetronu (Zofran).

Ievērot visus norādījumus uz jūsu zāļu etiķetes un iepakojuma. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām medicīniskām, alerģijas, un visas zāles, ko lietojat.

Pastāstiet ārstam, ja esat aizmirsis lietot devu 1 stundas laikā pirms ķīmijterapijas. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Jums nevajadzētu lietot Aloxi, ja Jums ir alerģija pret palonosetrona.

Pirms šo zāļu saņemšanas?

Lai pārliecinātos, ka Aloxi ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums kādreiz ir bijusi alerģiska reakcija pret līdzīgu zāles slikta dūša vai vemšana, piemēram, dolasetrona (Anzemet) vai ondansetronu (Zofran).

valdība grūtniecības kategorija B. Aloxi nav paredzams kaitēt nedzimušajam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību ārstēšanas laikā.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai palonosetrons nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Veikt Aloxi, tieši tā, kā tas tika parakstītas Jums. Aloxi injicē vēnā, izmantojot IV. Veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja dos jums šo injekcijas.

Aloxi parasti ievada 30 minūtes pirms ķīmijterapijas, vai pa labi, pirms jums ir dota anestēzija operācijas.

Tāpēc, ka jūs saņemsiet Aloxi klīniskā vidē, jums nav iespējams palaist garām devu.

Tā kā šīs zāles, ko veselības aprūpes speciālistam medicīnas vidē, pārdozēšana ir maz ticama.

Sekojiet ārsta norādījumiem par jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz pārtiku, dzērieniem, vai darbības.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Aloxi: nātreni; sāpes krūtīs, apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

augsts serotonīna organismā – uzbudinājums, halucinācijas, drudzis, paātrināta sirdsdarbība, pastiprināti refleksi, slikta dūša, vemšana, caureja, koordinācijas zudums, ģībonis.

Bieži ALOXI blakusparādības var būt

aizcietējums; vai

galvassāpes.

nogurums.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kā Aloxi dota?

Citas zāles var mijiedarboties ar palonosetrona, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

4.02.2014-10-28, 01:54:14

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Slikta dūša / vemšana, ķīmijterapijas izraisītu lorazepāms, Ativan, ondansetronu, Zofran, deksametazons, metoklopramīds, Reglan, Decadron, Marinol, dronabinol, Zofran ODT

Slikta dūša / vemšana, Pēcoperācijas ondansetronu, Zofran, metoklopramīds, Reglan, Zofran ODT, Emend, granisetrona aprepitantu, droperidols, palonosetrons, Kytril

Kas notiek, ja es garām devu?

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Ko vajadzētu izvairīties, saņemot Aloxi?

Aloxi blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Aloxi?

Aloxi (palonosetrons)