alphanate

Terapeitiskās klase: Antihemophilic Agent

Izmanto Alphanate

Antihemophilic VIII faktora un Villebranda faktoru komplekss parasti ražo organismā. Tās palīdz sarecēt asinīm, kad miesas bojājumi. Pacientiem ar Villebranda slimību vai hemofīlija A nepadara pietiekami daudz no šīm vielām, lai novērstu asiņošanu, tāpēc šis produkts tiek dota palielināt līmeni šīm vielām asinīs.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti. Šīs zāles ir jālieto tikai vai uzraudzībā ārstu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Antihemophilic VIII faktora un Villebranda faktora komplekss injekcijām bērniem no 5 līdz 16 gadu vecumam.

Atbilstoši un labi kontrolēti pētījumi netika darīts attiecībām vecumā līdz ietekmei Antihemophilic VIII faktora un Villebranda faktora komplekss injekcijas vecāka gadagājuma pacientiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Pirms Izmantojot Alphanate

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur antihemophilic VIII faktora un Villebranda faktora komplekss. Tas nedrīkst būt raksturīgi Alphanate. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums vai jūsu bērnam cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet savam ārstam vai medicīnas māsai uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir klepus, grūtības ar rīšanas; reibonis; strauji sirdsdarbība; sēkšana; elpas trūkums; problēmas ar elpošanu; smaguma sajūta krūtīs; pietūkums sejas, rokām, mēles vai rīkles , drudzis, drebuļi, iesnas vai šķaudot, nieze vai nātrene, vai vieglprātību vai ģībonis pēc jums injekciju.

Šīs zāles var palielināt jūsu izredzes ar asins recēšanas problēmas. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir pēkšņs vai stipras galvassāpes, problēmas ar redzi vai runas, sāpes krūtīs, elpas trūkums, vai nejutīgums vai vājums, kamēr jūs saņemat šīs zāles.

Šīs zāles tiek izgatavotas no ziedoto cilvēka asinīm. Daži cilvēka asins produkti ir nosūtīti dažus vīrusus ar cilvēkiem, kuri ir saņēmuši viņiem. Kā iegūt vīruss no zālēm, kas izgatavoti no cilvēka asinīm risks ir ievērojami samazināts pēdējos gados. Tas ir rezultāts nepieciešamo testēšanu cilvēku donoru dažiem vīrusiem, un testēšanu pieņemšanā šo medikamentu laikā. Lai gan risks ir zems, konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Villebranda slimība desmopresīna, DDAVP, Stimate, Humate-P, Wilate, antihemophilic faktors / Villebranda faktors, Vonvendi

Pareiza izmantošana antihemophilic VIII faktora un Villebranda faktoru komplekss

Hemophilia desmopresīna, traneksāmskābe, DDAVP, Advate, Cyklokapron, Stimate, Eloctate, NovoSeven, Kogenate, Recombinate, Adynovate

 vai iet pievienoties Alphanate atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Alphanate

Alphanate blakusparādības

Alphanate (antihemophilic faktors / Villebranda faktors)