alprazolāms (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Norīt pagarināts tablete veselu ar pilnu glāzi ūdens. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt.

Ja jūs izmantojat mutiski disintegrating tableti, pārliecinieties, ka jūsu rokas ir sausas, pirms jūs rīkoties tableti. Nenoņemiet tabletes no pudeles, kamēr neesat gatavi to pieņemt. nekavējoties ievieto tableti uz augšu mēles. Būtu izkausēt ātri un jānorij ar siekalām.

Ja jūs izmantojat šķīdumu iekšķīgai lietošanai, izmērīt mutvārdu šķidrums ar marķētas mērīšanas karoti, šļirces, vai zāles kauss.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Tas ir ļoti svarīgi, lai aizsargātu mutiski sairstošas ​​tabletes no mitruma. Noņemt un izmest vates iepakojumu no zāļu pudeles, kad pirmo reizi šo zāļu lietošanu.