Altace: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Altace?

Altace lieto, lai ārstētu paaugstinātu asinsspiedienu (hipertensiju) vai sastrēguma sirds mazspēja, kā arī uzlabot dzīvildzi pēc sirdslēkmes.

Altace var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Nelietojiet Altace, ja esat grūtniece. Ja Jums iestājas grūtniecība, pārtrauciet šo zāļu lietošanu un pastāstiet par to savam ārstam.

Svarīga informācija

Ja Jums ir diabēts, nelietojiet Altace kopā ar jebkuru medikamentu, kas satur aliskirēnu (Amturnide, Tekturna, Tekamlo, Valturna).

Jums nevajadzētu lietot Altace ja Jums ir alerģija pret ramiprilu vai jebkuru citu AKE inhibitoru, piemēram, benazeprilu, kaptoprilu, fosinoprilu, enalaprilu, lizinoprilu, moeksiprils, perindoprila, kvinaprila vai trandolapril.

Ja Jums ir diabēts, nelietojiet ramiprilu kopā ar jebkuru medikamentu, kas satur aliskirēnu (Amturnide, Tekturna, Tekamlo, Valturna).

Jums var būt nepieciešams izvairīties Altace ar aliskirēnu, ja Jums ir nieru slimība.

Pirms šo zāļu lietošanas

Lai pārliecinātos Altace ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

nieru slimība (vai ja Jums tiek veikta dialīze)

aknu slimība

diabēts

saistaudu slimību, piemēram, Marfan sindroms, Šegrena sindroma, lupus, sklerodermijas, vai reimatoīdā artrīta; vai

ja Jūs lietojat arī telmisartāna (Micardis).

Nelietojiet Altace, ja esat grūtniece. Ja Jums iestājas grūtniecība, pārtrauciet šo zāļu lietošanu un pastāstiet par to savam ārstam. Ramipril var izraisīt traumas vai nāvi nedzimušam bērnam, ja laikā, savā otrajā vai trešajā trimestrī esat lietojis zāles. Lietot efektīvu kontracepcijas.

Nav zināms, vai ramiprilu nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Veikt Altace tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Altace var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā.

Norijiet tableti veselu.

Jūs varat atvērt Altace kapsulu un apkaisa zāles uz pusi tasi (4 unces) ūdens, ābolu sulu vai ābolu lai rīšanu vieglāk. Norīt nesakošļājot. Jūs varat uzglabāt maisījumu līdz 24 stundas istabas temperatūrā, vai līdz 48 stundām ledusskapī.

Vemšana, caureja, vai smagā svīšana var radīt jums kļūt dehidrēts. Tas var novest pie ļoti zemu asinsspiedienu, elektrolītu traucējumi vai nieru mazspēja, kamēr lietojat Altace.

Dzert daudz ūdens katru dienu, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Jūsu asinsspiediens būs jāpārbauda bieži, un jums var būt nepieciešams bieži asins analīzes, lai pārbaudītu Jūsu kālija līmeni.

Ja Jums ir nepieciešama ķirurģiska operācija, pasakiet ķirurgam pirms laika, ka jūs izmantojat Altace. Jums var būt nepieciešams pārtraukt lietot zāles uz īsu laiku.

Ja Jums tiek ārstēts augsts asinsspiediens, turpināt izmantot šīs zāles, pat tad, ja jūtaties labi. Augsts asinsspiediens bieži nav simptomu. Jums var būt nepieciešams izmantot asins spiediena medikamentus par pārējo savu dzīvi.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas. Uzglabāt cieši noslēgtā, kad to nelieto.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Kā man būtu jāņem Altace?

Neizmantojiet sāls aizvietotājus vai kāliju saturoši uztura bagātinātāji, lietojot Altace, ja vien ārsts Jums stāstījis.

Izvairieties no alkohola lietošanas. Tas var vēl vairāk samazināt asinsspiedienu un var palielināt dažas blakusparādības Altace.

Izvairieties kļūst pārāk ātri no sēdus vai guļus pozīcijas, vai arī jums var izraisīt reiboni. Piecelties lēnām un stabila sevi, lai novērstu kritienu.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja Jums ir kādas pazīmes alerģiskas reakcijas pret Altace: nātrene; stipras sāpes vēderā; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

gaismas vada sajūta, piemēram, jūs varētu iet ārā

sāpes krūtīs

maz vai nav urinācija, vai urinācijas vairāk nekā parasti

pēkšņs vājums vai pašsajūta, drudzis, drebuļi, sāpes kaklā, sāpīgas čūlas mutē, sāpes rīšanas laikā, ādas čūlas, aukstā vai gripas simptomi; vai

augsts kālija – slikta dūša, lēna vai neparasta sirdsdarbība, vājums, pārvietošanās zaudējums.

Bieži Altace blakusparādības var būt

galvassāpes

Kas notiek, ja es garām devu?

klepus; vai

Kas notiek, ja es pārdozēt?

reibonis, vājums, nogurums.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Ko vajadzētu izvairīties?

Deva pieaugušajiem un diabētiskā nefropātija

Sākotnējā deva: 2,5 mg iekšķīgi vienu reizi dienā pacientiem, kuri nesaņēma diurētisko; Uzturošā deva: 2.5 līdz 20 mg / dienā perorāli 1 līdz 2 sadalītas devas,

Deva pieaugušajiem hipertensija

Altace blakusparādības

Sākotnējā deva: 2,5 mg iekšķīgi vienu reizi dienā pacientiem, kuri nesaņēma diurētisko; Uzturošā deva: 2.5 līdz 20 mg / dienā perorāli 1 līdz 2 sadalītas devas,

Deva pieaugušajiem par sastrēguma sirds mazspējas

Sākotnējā deva: 2,5 mg perorāli divas reizes dienā; Uzturošā deva: 5 mg perorāli divas reizes dienā

Deva pieaugušajiem par kreisā kambara disfunkciju

Sākotnējā deva: 2,5 mg perorāli divas reizes dienā; Uzturošā deva: 5 mg perorāli divas reizes dienā

Deva pieaugušajiem par miokarda infarktu

Sākotnējā deva: 2,5 mg perorāli divas reizes dienā; Uzturošā deva: 5 mg perorāli divas reizes dienā

Citas zāles var mijiedarboties ar Altace, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

13.02.2015-11-02, 02:44:57

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds

Kreisā kambara disfunkciju metoprololu, karvedilols, Coreg, Diovan, valsartāna, enalaprilu

Diabēta Nieru slimības lizinoprilu, losartānu, enalaprilu, ramiprilu, Cozaar, benazeprilu

Heart Attack Plavix, lizinoprilu, aspirīns, metoprololu, atenololu, varfarīnu

Altace dozēšanas informācija

Citu narkotisko vielu ietekmē Altace?

Altace (ramiprila)