altenol

Izmanto Altenol

Terapeitiskās klase: Pretsāpju

Šīs zāles ir pieejamas bez receptes.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību acetaminofēns bērniem. Tomēr nedod pār-ārpusbiržas produktus bērniem līdz 2 gadu vecumam, ja vien to neparedz ārsts.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību acetaminofēns, kas vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Pirms Izmantojot Altenol

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur acetaminofēns. Tas nedrīkst būt raksturīgi Altenol. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Aknu bojājumi var rasties, ja tiek veikti liela apjoma acetaminofēns uz ilgu laiku.

Ja Jūs lietojat šīs zāles bez ārsta, rūpīgi jāiepazīstas ar etiķeti un ievērojiet dozēšanas norādījumus. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Rūpīgi pārbaudiet etiķetes visām citām zālēm, kuras izmanto, jo tie var saturēt arī acetaminofēns. Tas nav droši izmantot vairāk kā 4 gramus (4000 miligramos) acetaminofēns vienā dienā (24 stundas), jo tas var palielināt risku nopietnas aknu problēmas. Par Tylenol® papildu stiprumu, maksimālā deva ir 3000 miligrami uz 24 stundām.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Pacientiem, izmantojot mutvārdu šķidrums ar šļirci (piem Little Fevers®)

Pacientiem, izmantojot mutvārdu šķidrums ar pipeti

Pacientiem lieto Acetaminofēns mutvārdu granulas (piemēram, Snaplets-FR)

Pacientiem lieto Acetaminofēns mutvārdu pulveri (piemēram, Feverall® Apkaisa Caps [bērnu vai Junior Strength])

Pacientiem lieto acetaminofēns svecītēm

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana acetaminofēns

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Uzglabāt pudeli pārtraukts, kad to nelietojat. Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no gaismas un siltuma. Nesasaldēt.

Jūs varat uzglabāt svecītēm ledusskapī, bet ne iesaldēt tos.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Altenol

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

Ja Jūsu simptomi vai drudzis neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Daudzi kombinētie medikamenti satur acetaminofēns, ieskaitot produktus ar zīmolu nosaukumi, piemēram, Alka-Seltzer Plus®, Comtrex®, Drixoral®, Excedrin Migraine®, Midol®, Sinutab®, Sudafed®, Theraflu® un Vanquish®. šīs zāles pievienojot zāles jūs jau ņemtu var radīt jums iegūt vairāk nekā drošu summu acetaminofēns. Pirms vairāk nekā vienām zālēm, kas satur acetaminofēns konsultējieties ar ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī; gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Ja jūs lietojat vairāk nekā gadījuma 1 vai 2 devas acetaminofēns, ne dzert alkoholiskos dzērienus. Lai to izdarītu, var paaugstināt aknu bojājuma risku, jo īpaši, ja jūs dzert daudz alkohola regulāri, ja esat lietojis vairāk acetaminofēns, nekā tiek ieteikts uz etiķetes, vai, ja jūs ņemt to regulāri uz ilgu laiku.

Acetaminofēns var traucēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātiem. Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pateikt atbildīgā persona, ja esat lietojis acetaminofēns pēdējos 3 vai 4 dienu laikā. Jūs varat arī zvanīt laboratorijai pirms laika, lai uzzinātu, vai acetaminofēns radīs problēmas.

Acetaminofēns var izraisīt nepareizus rezultātus ar dažiem glikozes testus. Ja Jums ir cukura diabēts un pamanīt izmaiņas jūsu testa rezultātiem, vai ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar savu ārstu.

Altenol blakusparādības

Altenol (acetaminofēns)

Ja jūs domājat, ka esat lietojis pārāk daudz acetaminofēns, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz, pat ja nav saindēšanās pazīmes. Ārstēšanai, lai novērstu aknu bojājumus jāsāk pēc iespējas ātrāk.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Sāpes tramadolu, oksikodona, acetaminofēns, Tylenol, naproksēnu, aspirīns

Muskuļu sāpes acetaminofēns, Tylenol, naproksēnu, ibuprofēnu, diklofenaku, Voltaren

Išiass acetaminofēns, Tylenol, cyclobenzaprine, naproksēnu, aspirīns, ibuprofēns

Drudzis acetaminofēns, Tylenol, naproksēnu, aspirīns, ibuprofēns, Paracetamols