alternatīvas vēža ārstēšanas: 10 risinājumi, kas jāapsver

Alternatīvas vēža ārstēšana nevar izārstēt Jūsu vēzi, taču tie var sniegt dažas atbrīvojumu no pazīmēm un simptomiem.

Daudzi cilvēki ar vēzi ir interese izmēģināt kaut ko, kas varētu viņiem palīdzēt, ieskaitot papildu un alternatīvas vēža ārstēšanu. Ja vēzis liek jums justies kā tad, ja jums ir maz kontroles pār savu veselību, alternatīvas vēža ārstēšanas var piedāvāt kādu sajūtu kontroli. Bet daudzi alternatīva vēža ārstēšanu ir nepierādītu un daži pat var būt bīstama.

Lai palīdzētu jums atrisināt labu no slikta, šeit ir 10 alternatīvas vēža ārstēšanas, kas parasti ir droši. Plus, ir aizvien vairāk pierādījumu, ka šie 10 alternatīvo vēža ārstēšanu var sniegt kādu labumu.

Alternatīvas vēža ārstēšana nevar būt tieša loma konservēšanas jūsu vēzi, bet tie var palīdzēt jums tikt galā ar pazīmēm un simptomiem, ko izraisa vēzi un vēža ārstēšanu. Bieži pazīmes un simptomi, piemēram, nemiers, nogurums, slikta dūša un vemšana, sāpes, miega traucējumi, un stress var mazināt ar alternatīvu ārstēšanu.

Integrējot labāko no pierādījumiem balstītu papildu un alternatīvo vēža ārstēšanu ar ārstēšanu jūs saņemat no sava ārsta, var palīdzēt mazināt daudzas simptomiem, kas saistīti ar vēzi un tā ārstēšanu. Apspriediet visas savas iespējas ar savu ārstu un kopā jūs varat noteikt, kuras stratēģijas varētu strādāt jums un kas var būt nekādu labumu.

cieši sadarboties ar savu ārstu, lai noteiktu pareizo līdzsvaru starp tradicionālajiem medikamentiem un alternatīvo vēža ārstēšanu. Kaut arī papildu un alternatīvo vēža ārstēšanu, piemēram, adatu terapija, var samazināt slikta dūša vai sāpes, tie parasti nav pietiekami spēcīgs, lai aizstātu vēža zāles no sava ārsta.

Šie 10 alternatīvo vēža ārstēšanu ir vērojami daži solījumu, palīdzot cilvēkiem ar vēzi. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs interesē mēģina

Akupunktūra. akupunktūras ārstēšanas laikā, praktizētājs ievieto sīkas adatas savā ādā pie precīziem punktiem. Pētījumi liecina, akupunktūra var būt noderīga, atbrīvojot slikta dūša, ko izraisa ķīmijterapija. Akupunktūra var arī palīdzēt mazināt dažu veidu sāpes cilvēkiem ar vēzi.

Akupunktūra ir drošs, ja tas veic licencēta praktizējoša izmantojot sterilas adatas. Jautājiet savam ārstam par nosaukumiem uzticamo praktiķiem. Akupunktūra nav droši, ja jūs lietojat asins atšķaidītāji, vai ja Jums ir zems asinsaina, lai pārbaudītu ar savu ārstu.

Aromterapija. Aromterapija izmanto tīkams eļļas sniegt nomierinoša sajūta. Eļļas, ievadīts ar smaržām, piemēram, lavandas, var tikt piemērots jūsu ādas masāžas laikā, vai eļļas var pievienot vannas ūdenim. Odu eļļas var arī silda atbrīvot savas smaržas gaisā. Aromterapija var būt noderīga, atbrīvojot slikta dūša, sāpes un stresu.

Aromterapija var veikt praktizējoša ārsta, vai arī varat izmantot aromterapiju par savu. Aromterapija ir droša, lai gan eļļas piemēro ādu, var izraisīt alerģiskas reakcijas. Cilvēki ar vēzi, kas ir estrogēnu jutīga, piemēram, dažu krūts vēža, būtu jāizvairās no lielu daudzumu lavandas eļļas un tējas koka eļļu uz ādas.

Exercise. Izmantošana var palīdzēt jums pārvaldīt pazīmes un simptomus laikā un pēc vēža ārstēšanu. Maiga izmantošana var palīdzēt mazināt nogurumu un stresu, un palīdzēt jums gulēt labāk. Daudzi pētījumi tagad rāda, ka vingrojumu programma var palīdzēt cilvēkiem ar vēzi dzīvo ilgāk, un uzlabot to vispārējo dzīves kvalitāti.

Ja jums nav jau izmanto regulāri, konsultējieties ar ārstu, pirms sākat vingrojumu programmu. Sākt lēnām, pievienojot vairāk izmantot kā jums iet. Mērķis ir strādāt savu ceļu līdz vismaz 30 minūšu vingrinājumu vairumā nedēļas dienās.

Hipnoze. Hipnoze ir dziļa stāvoklis koncentrācijas. a hypnotherapy sesijas laikā, terapeits var hipnotizēt jums, runājot ar maigu balsi un palīdzēt jums atpūsties. Terapeits tad palīdzēs jums koncentrēties uz mērķiem, piemēram, kontrolēt sāpes un mazināt savu stresu.

Hipnoze var būt noderīgi cilvēkiem ar vēzi, kuri saskaras ar trauksme, sāpes un stresu. Tas var arī palīdzēt novērst pirmstermiņa sliktu dūšu un vemšanu, kas var rasties, ja ķīmijterapija ir veicis esat slims pagātnē. Kad sertificēts terapeits veic, hipnoze ir droša. Bet pateikt jūsu terapeits, ja Jums ir bijušas psihiskās slimības.

Masāža. masāžas laikā, Jūsu ārsts kneads savu ādu, muskuļus un cīpslas, cenšoties atbrīvot muskuļu spriedzi un stresu, un veicinātu relaksāciju. Vairākas masāžas metodes pastāv. Masāža var būt viegls un maigs, vai arī tas var būt dziļi ar lielāku spiedienu.

Pētījumos ir konstatēts, masāža var būt noderīga mazināja sāpes cilvēkiem ar vēzi. Tas var arī palīdzēt mazināt trauksmi, nogurumu un stresu.

Masāža var būt droši, ja jūs strādājat ar zinošu masāžas terapeits. Daudzi vēža centriem ir masāžas terapeiti par personālu, vai ārsts var jūs nosūtīt masāžas terapeits, kas regulāri strādā ar cilvēkiem, kuriem ir vēzis.

Nav masāžu, ja Jūsu asins šūnu skaits ir ļoti zems. Jautājiet masāžas terapeits, lai izvairītos no masāžas pie ķirurģiskas rētas, staru terapiju jomas vai audzējiem. Ja jums ir vēzis kauliem vai citām kaulu slimībām, piemēram, osteoporoze, lūgt masāžas terapeits izmantot vieglu spiedienu, nevis dziļu masāžu.

Meditācija. Meditācija ir stāvoklis dziļa koncentrācija, kad jūs koncentrēt savu prātu uz vienu attēlu, skaņu vai ideja, piemēram, pozitīvu domu. Kad meditējot, jūs varētu arī darīt dziļi elpošana vai relaksācijas vingrinājumi. Meditācija var palīdzēt cilvēkiem ar vēzi, atbrīvojot trauksmi un stresu.

Meditācija parasti ir droši. Jūs varat meditēt par savu dažas minūtes vienu vai divas reizes dienā, vai arī varat veikt klases ar instruktoru.

Mūzikas terapija. Mūzikas terapijas sesijas laikā, jūs varētu klausīties mūziku, spēlēt instrumentus, dziedāt dziesmas vai rakstīt tekstus. Apmācīts mūzikas terapeits var novest jūs caur darbībām, kas paredzētas, lai atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām, vai arī jūs varat piedalīties mūzikas terapijas grupā vidē. Mūzikas terapija var palīdzēt atvieglot sāpes un kontroles sliktu dūšu un vemšanu.

Mūzikas terapija ir droša un neprasa muzikālo talantu, lai piedalītos. Daudzi medicīnas centri ir sertificēti mūzikas terapeiti par personālu.

Relaksācijas metodes. Relaksācijas metodes ir veidi, koncentrējot savu uzmanību uz nomierinoša savu prātu un relaksējoša jūsu muskuļus. Relaksācijas metodes var ietvert tādas darbības kā vizualizācijas vingrinājumus vai progresējošu muskuļu relaksācijai.

Relaksācijas metodes var būt noderīga, atbrīvojot nemieru un nogurumu. Tās var arī palīdzēt cilvēkiem ar vēzi gulēt labāk.

Relaksācijas metodes ir drošas. Parasti terapeits ved jūs caur šo uzdevumu, un galu galā jūs varētu darīt to par savu vai ar palīdzību vadīties relaksācijas ierakstiem.

Tai chi. Tai Chi ir tāda veida uzdevums, kas ietver maigas kustības un dziļa elpošana. Tai chi var vadīja instruktors, vai arī jūs varat uzzināt tai chi par savām šādiem grāmatas vai. Praktizē Tai Chi var palīdzēt mazināt stresu.

Tai chi parasti ir droši. Lēni kustības tai chi neprasa lielu fizisko spēku, un vingrinājumi var viegli pielāgot savām spējām. Still, konsultējieties ar savu ārstu, pirms sākt tai chi. Nedariet nekādas Tai Chi kustības, kas izraisa sāpes.

Joga. Joga apvieno stiepšanās vingrinājumi ar dziļa elpošana. jogas sesiju laikā, jums pozicionēt savu ķermeni dažādās pozās, kas prasa locīšana, šķeterēšanas un stiepšanās. Ir daudzi veidi, joga, katrs ar savām variācijām.

Joga var sniegt dažas stress atvieglojums cilvēkiem ar vēzi. Joga ir arī pierādīts, lai uzlabotu miegu un samazina nogurumu.

Pirms jogas klasi, vaicājiet ārstam ieteikt instruktors, kas regulāri strādā ar cilvēkiem ar veselības problēmām, piemēram, vēzi. Izvairieties joga rada, kas izraisa sāpes. Labs instruktors var dot jums alternatīvas rada, ka ir droši par jums.

Jūs varat atrast dažas alternatīvas ārstēšanas strādā labi kopā. Piemēram, dziļa elpošana masāžas laikā var sniegt papildu stress atvieglojums.

apmeklējiet savu ārstu