alvejas (Aloe vera) drošība

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde nav strikti regulēt garšaugus un uztura bagātinātājus. Nav garantijas spēka, tīrību un produktu drošību, un sekas var atšķirties. Jums vienmēr vajadzētu izlasīt produkta etiķetes. Ja Jums ir slimība, vai lietojat citas narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, jums vajadzētu runāt ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju, pirms sākt jaunu terapiju. Konsultējieties ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs novērojat blakusparādības.

Izvairieties ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret Aloe vera, tās detaļām vai augiem Liliaceae dzimtas, piemēram, ķiploki, sīpoli, un tulpes.

Pēc ilgstoša lietošana ir alvejas želeja uz ādas,,, ziņots nātrene alerģiskas ādas reakcijas apsārtums uz plakstiņiem, un izplatīta ādas iekaisums ir.

Alveja ir iespējams droši, kad uz ādas, lai mazinātu sāpes vai iekaisumu. Alveja ir iespējams drošs apdegumus, apsaldējumus, cilvēka papilomas vīrusu-1 (HPV) infekciju (aukstumpumpas), psoriāze, un brūču dzīšanu, kas cilvēkiem, kuri nav alerģija vai jutīga pret alveju. Medicīniskā palīdzība jāmeklē par smagiem apdegumiem, brūcēm, vai apsaldējumus.

Aloe var pazemināt cukura līmeni asinīs. Piesardzība jāievēro cilvēkiem ar cukura diabētu vai hipoglikēmiju, un tiem, kas lietoja narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, kas ietekmē cukura līmeni asinīs. Glikozes līmeni asinīs var būt nepieciešams jāuzrauga kvalificētam veselības aprūpes speciālistam, ieskaitot farmaceitam, un var būt nepieciešama zāļu korekcijas.

Aloe var palielināt asiņošanas risku. Piesardzība jāievēro cilvēkiem ar asinsreces traucējumiem vai narkotiku lietošanu, kas var palielināt asiņošanas risku. var būt nepieciešama devas pielāgošana.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar sirds slimībām vai elektrolītu novirzes. Izmantot piesardzīgi iekšķīgi vai izmantot kā caureju.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem, kuri lieto aģenti sirds, aģenti kuņģa vai zarnu, aģenti, kas palielina kālija izdalīšanos, sirds glikozīdi, perorālos kortikosteroīdus, mutvārdu hidrokortizonu, sevoflurānu, vairogdziedzera hormoni, aktuālu hidrokortizonu vai zidovudīnu (AZT).

Izvairieties no cilvēkiem ar sāpēm vēderā, kas ir pēkšņs un smags, apendicīts, zarnu obstrukcija, fekāliju sablīvēšanās, nieru slimību, aknu slimību, vai cilvēkiem, kuri lieto aģentiem toksiskas aknām. Izvairieties izmantot kā injekcijas, pēcoperācijas iegriezuma dziedināšanas laikā, grūtniecības un zīdīšanas laikā, vai ilgstoši kā caureju.

Izvairieties ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret Aloe vera, tās detaļām vai augiem Liliaceae dzimtas, piemēram, ķiploki, sīpoli, un tulpes.

Aloe var izraisīt vēdera krampji, alerģiskas ādas reakcijas, aizcietējums, dehidratācija, atkarību, ja to izmanto kā caurejas, aizkavēta brūču dzīšanu, caureja, elektrolītu līdzsvara traucējumi, lieko asiņošana, ādas sacietējums, Henoha-Schonlein purpura (sarkani plankumi uz ādas) , hepatīts, nātrene, paaugstināts risks kolorektālā vēža, paaugstināts risks neregulāra sirdsdarbība, nieru mazspēja, aknu toksicitāti, zems kālija līmenis asinīs, muskuļu vājums, ādas apsārtums un plakstiņu, ādas sausumu, ādas iekaisuma saules iedarbības, sāpīgums, sadalīšana ādas, dzeloņains, diskomforts vēderā, vairogdziedzera disfunkcija, urīna akmens, dzemdes kontrakcijas, un plaši ādas iekaisumu.

Piezīme: Kā daļu no Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) pār-ārpusbiržas (OTC) narkotiku produktu pārskatīšanu, noslēguma noteikums tika izdots liecina, ka stimulantu caureju sastāvdaļa alvejas (ieskaitot alvejas ekstraktu un alvejas ziedu ekstraktu) ārpusbiržas produkti parasti trūkst drošību un efektivitāti vai var tikt misbranded.

Kaut aktuāls pieteikums ir maz ticams, ka kaitīgs grūtniecības vai zīdīšanas laikā, iekšējā izmantošana nav ierosināts, jo to teorētiskā stimulācijas dzemdes kontrakcijas. Nav zināms, vai sastāvdaļas alvejas var izdalīties ar mātes pienu. Patēriņš žāvētu sulu no alvejas lapām ir kontrindicēta zīdīšanas laikā.

Šī pierādījumiem balstītu monogrāfija sagatavoja Dabas Standard sadarbību pētniecības