alvejas (Aloe vera) izvēlēts

Dabas Standard® Pacientu Monogrāfija, Copyright © 2016 (). Visas tiesības aizsargātas. Commercial izplatīšana aizliegta. Šī monogrāfija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu interpretēt kā specifisku medicīnisko palīdzību. Jums vajadzētu konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lēmumu pieņemšanas par terapiju un / vai veselības stāvokli.

Clear gel no alvejas lapām ir piemērots ādas, lai ārstētu brūces, ādas infekcijas, apdegumus, un daudziem citiem ādas slimību. Žāvēti lateksa no alvejas lapas ir iekšķīgi tradicionāli kā caureju.

Ir zinātniski pierādīts, izmantošanai alvejas lateksa kā caureju. Tomēr nav skaidrs, vai tas ir labāk nekā citi terapiju aizcietējumiem. Ziņojumu par aknu toksicitātes no uzņemt alveja rada jautājumu par drošību.

Key kategorijās

aizcietējums

Aloe var gūt labumu dzimumorgānu herpes, iekaisuma ādas slimību, un blaugznas. Daudziem citiem apstākļiem, alveja ir neskaidrs vai trūkst labumu.

Turpmāk devas balstās uz zinātniskiem pētījumiem, publikācijām, tradicionālo lietošanu, vai eksperta atzinumu. Daudzi garšaugi un papildinājumi nav rūpīgi pārbaudīti, un nevar tikt pierādīta drošība un efektivitāte. Zīmoli var atšķirīgi, ar mainīgu sastāvdaļām, pat pašu zīmolu. Turpmāk devas var neattiekties uz visiem produktiem. Jums vajadzētu izlasīt produkta etiķetes, un apspriest devas ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms terapijas uzsākšanas.

Par ķīmijterapijas adjuvantu, 10 mililitrus maisījumā, kas satur 300 gramus svaigu alvejas lapas, 500 gramus medus, un 40 mililitrus 40% alkohola ir veikti trīs reizes dienā iekšķīgi katru dienu, vai nu ar vai pēc ķīmijterapijas.

Aizcietējums, ieteicamā deva ir 0.04-0.17 grami žāvētu sulas (kas atbilst 10-30 miligramiem hydroxyanthraquinones).

Zobu aplikuma un smaganu slimības, zobu pastu, kas satur alvejas ir izmantota trīs reizes dienā 30 dienas.

dzimumorgānu herpes

Diabēta, deva 5-15 mililitriem alvejas sulas divreiz dienā ir iekšķīgi. Viena kapsula satur 300 miligramus alvejas ekstraktu ir iekšķīgi divreiz dienā uz diviem mēnešiem. Viena ēdamkarote alvejas ir iekšķīgi divas reizes dienā 42 dienas.

Psoriāze (ādas slimība)

Sausai ādai, formulējums ar liofilizēta alvejas ekstraktu tika piemērots apakšdelma līdz divām nedēļām.

Seboreiskais dermatīts (seboreja, blaugznas)

Dzimumorgānu herpes, krēms ar alvejas ekstraktu ir piemērots bojājumiem trīs reizes dienā piecas dienas nedēļā, līdz pat divām nedēļām.

vēža profilakse

rūsa čūlas

ķīmijterapija palīgviela

Par smaganu slimības, alveja saturošas zobu pastas ir izmantota dienā 24 nedēļas.

Ķīmijterapija blakusparādības

Sirds slimību, viens 120 mililitru deva šķīdumu, kas satur 1200 miligramus alvejas ir iekšķīgi.

Saaukstēšanās / augšējo elpceļu infekcija

Par augsts holesterīna līmenis, 10-20 mililitrus alvejas ir iekšķīgi dienā 12 nedēļas. Viena kapsula satur 300 miligramus alvejas ekstraktu ir iekšķīgi divreiz dienā uz diviem mēnešiem.

zobu nosacījumi

HIV infekciju, deva 1,000-1,600 miligramiem acemannan (alvejas ekstrakts) ir iekšķīgi četrās vienādās devās katru dienu 48 nedēļas. Turklāt 30-40 mililitrus alvejas biezputra ir iekšķīgi katru dienu nezināmu laiku.

Iekaisums (osteīts) A SaliCept plāksteris, kas satur acemannan (alvejas ekstrakts), tika piemērots zobu ligzdā vienreiz un pēc tam atkal trīs dienas pēc pirmās procedūras.

Zarnu iekaisuma slimība (čūlainais kolīts), alvejas želeja ir iekšķīgi devā 100 mililitriem divreiz dienā četras nedēļas.

Par lichen planus, an alvejas želeja satur 70% alvejas gļotas (lipīga viela no alvejas) ir piemērots ādas divas reizes dienā astoņas nedēļas. Bez tam, 0,4 mililitrus 70% alvejas risinājums ir turējis mutē vienu minūti līdz trīs reizes dienā 12 nedēļas. Aloe mouthwash (divas ēdamkarotes svvished divas minūtes) par mutes bojājumiem tika izmantots četras reizes dienā vienu mēnesi.

Par aknu slimībām, 0,05 grami augsta molekulārā svara frakcijām alvejas ir iekšķīgi trīs reizes dienā 12 nedēļas.

Par gļotādas iekaisumu (čūlas mutē), 15-20 mililitrus alvejas risinājums ir izmantots mutē 1-3 reizes dienā līdz astoņas nedēļas, saņemot staru terapija.

Psoriāzi (iekaisuma ādas slimība), krēms, kas satur alvejas ir piemērots ādas trīs reizes dienā piecas dienas pēc kārtas nedēļā, līdz pat četrām nedēļām. Tirdzniecības alvejas želeja ir arī izmanto.

Par radiācijas izraisīta ādas traumas, dalībnieki saņem staru terapiju krūts vēzi piemērot alvejas želeja divas reizes dienā uz ādas, kombinācijā ar parasto aprūpi.

Par seborrheic dermatīts (seboreja, blaugznas), 30% alvejas maisījums ir piemērots ādas divas reizes dienā 4-6 nedēļas.

zobu aplikumu

Par ādas apdegumus A 97,5% alvejas želeja ir piemērota uz apstarotas ādas zonā divās turpmākajās dienās. Apdegums vienā pusē no ķermeņa tika ārstēti ar lokāliem alvejas krēmu divas reizes dienā līdz brīdim, kad apdegums vesels. Aloe gļotas (lipīga viela, no alvejas) piemēro divreiz dienā, līdz nu apdegumus bija sadzijušas vai pacients atstāja slimnīcu.

diabēts

Brūču dzīšana, brūce gēls ar alveju vai ādas želeja ar alveju ir piemērots ādas līdz trīs reizes dienā, līdz brūces sadzijusi. Krēms (3 grami), kas satur 0,5% alvejas želeja pulveris ir piemērots ādas uzreiz pēc operācijas un 12 stundas pēc operācijas. Aloe ārstēšanas ir iekļauti aktuālie krēmi, gļotas (lipīga viela no alvejas), gēla mērces un želejas. Alveja produkti ir piemēroti trīs reizes dienā, lai katru trešo dienu par 2-19 nedēļas vai līdz brīdim, kad brūces bija sadzijušas.

Deva par injicējamo acemannan ierosināts trūkst, jo drošība nav pietiekami novērtēta. Četri nāves gadījumi ir bijuši saistīti ar alvejas injekciju zem neskaidros apstākļos.

Izmantot alvejas želeja piemērota ādas bērniem ir kopīgs, un, šķiet, ir labi panesama. Aloe iekšķīgi vai injicē asinīs nav pētīta bērniem.

Šie izmantošanas veidi ir pārbaudīts cilvēkiem vai dzīvniekiem. Drošība un efektivitāte ne vienmēr tikusi pierādīta. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Šķirošana pamatojums

Turpmāk lietojumi balstās uz tradīciju vai zinātniskās teorijas. Viņi bieži nav rūpīgi pārbaudīts cilvēkiem, un ne vienmēr ir pierādīta drošība un efektivitāte. Daži no šiem nosacījumiem ir potenciāli nopietnas, un būtu jāizvērtē ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju.

Aloe var pazemināt cukura līmeni asinīs. Jāievēro piesardzība, lietojot zāles, kas var arī pazemina cukura līmeni asinīs. Cilvēkiem, kas lieto narkotikas diabēta iekšķīgi vai insulīnu rūpīgi jānovēro ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu, tostarp farmaceitam. var būt nepieciešama zāļu korekcijas.

Tāpēc, ka alveja satur estrogēnus kā ķimikāliju ietekme citiem līdzekļiem, domājams, ir estrogēnu līdzīgu īpašības var mainīt.

Aloe var mijiedarboties arī ar aģenti vēzi; aģenti smadzeņu, sirds, zarnas, aknu, ādas vai kuņģa; aģentus, kas palielina kālija izdalīšanos (cilpa diurētiskie līdzekļi, Tiazīdu diurētiskie līdzekļi) aģenti, kas palielina urinēšanu; līdzekļus, kas aizsargā pret radiāciju; aģentiem toksiskas aknām; anestēzijas; pretsēnīšu līdzekļiem; pretiekaisuma; antiretrovīrusu; pretvīrusa; sirds glikozīdi, holesterīna līmeni pazeminošus līdzekļus, kontraceptīvie līdzekļi, hormonālie līdzekļi, insulīna preparātiem, caurejas, iekšķīgi lietojamos kortikosteroīdus, mutes hidrokortizona, sevoflurānu, steroīdi, sauļošanās, vairogdziedzera hormoni, aktuāls hidrokortizona; ūdenī šķīstošu aģenti; brūču dzīšanas aģentus; vai zidovudīna (AZT).

Aloe var mainīt cukura līmeni asinīs. Jāievēro piesardzība, lietojot garšaugus vai uztura bagātinātājiem, var arī mainīt cukura līmeni asinīs. Glikozes līmeni asinīs var būt nepieciešama uzraudzība, un devas var būt nepieciešams korekcija.

Tāpēc, ka alveja satur estrogēnus kā ķimikāliju ietekme citiem līdzekļiem, domājams, ir estrogēnu līdzīgu īpašības var mainīt.

Aloe var mijiedarboties arī ar anestēzijas, pretsēnīšu, pretiekaisuma, holesterīna pazemināšanai garšaugus un papildinājumus; garšaugi un papildinājumi vēzi; garšaugus un papildinājumus par smadzeņu, sirds, zarnas, aknu, ādas vai kuņģa; antioksidantus, pretvīrusu, kontracepcijas līdzekļus, garšaugi un papildinājumi toksiskas aknām, hormonālie garšaugi un piedevas, caurejas līdzekļus, lakrica sakne (Glycyrrhiza glabra); garšaugus un piedevas, kas palielina urinācija; garšaugus un uztura bagātinātājus, kas aizsargā pret radiāciju; steroīdus; sauļošanās; vairogdziedzera garšaugus un uztura bagātinātājus, vitamīnu B12, C, un E; ūdenī šķīstošs garšaugi un piedevas; brūču sadzīšanu garšaugi un papildinājumi

Šī informācija ir balstīta uz sistemātiski pārskatot zinātniskās literatūras, un tika recenzējamos un rediģēja ieguldītājiem Dabas Standard sadarbību pētniecības jomā ().

monogrāfija metodoloģija

Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe Barbadensis, Aloe barbadesis, Aloe capensis, Aloe ferox, alveja lateksa, alveja gļotas, Aloe perfoliata, alvejas perryi Baker, Aloe spicata, Aloe vulgari, alvejas pārklājumu cimdi, babosa (spāņu), Barbadosa alveja, rūgta alveja, sadedzināt augu, Cape alveja, Carrisyn®, Kirasao alveja, Ziloņa žults, pirmās palīdzības augu, ghai kunwar (Indija), ghikumar (Indija), hirukattali, Hsiang-dan (ķīniešu), želejas puravi, Kumari , lahoi, laloi, lilija no tuksneša, Lu-Hui, medicīna augu, maloyl glikānu savienojumi, Vidusjūras alvejas, brīnums augu, Mocha alvejas, musabbar, Natal alvejas, nohwa, augs nemirstību, augu dzīvības, Rokai, sabilla (spāņu ), Savila, Socotrine alveja, subr, true alveja, Venecuēla alvejas, za’bila (svahili), Zanzibar alveja.

Kombinētie produktu piemēri: Mepentol Leche (emulsija pamatojoties uz hyperoxygenated taukskābju, Aloe barbadensis, un Mimosa tenuiflora).

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde nav strikti regulēt garšaugus un uztura bagātinātājus. Nav garantijas spēka, tīrību un produktu drošību, un sekas var atšķirties. Jums vienmēr vajadzētu izlasīt produkta etiķetes. Ja Jums ir slimība, vai lietojat citas narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, jums vajadzētu runāt ar kvalificētu veselības aprūpes sniedzēju, pirms sākt jaunu terapiju. Konsultējieties ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs novērojat blakusparādības.

Izvairieties ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret Aloe vera, tās detaļām vai augiem Liliaceae dzimtas, piemēram, ķiploki, sīpoli, un tulpes.

Pēc ilgstoša lietošana ir alvejas želeja uz ādas,,, ziņots nātrene alerģiskas ādas reakcijas apsārtums uz plakstiņiem, un izplatīta ādas iekaisums ir.

sausa mute

Alveja ir iespējams droši, kad uz ādas, lai mazinātu sāpes vai iekaisumu. Alveja ir iespējams drošs apdegumus, apsaldējumus, cilvēka papilomas vīrusu-1 (HPV) infekciju (aukstumpumpas), psoriāze, un brūču dzīšanu, kas cilvēkiem, kuri nav alerģija vai jutīga pret alveju. Medicīniskā palīdzība jāmeklē par smagiem apdegumiem, brūcēm, vai apsaldējumus.

Sausa āda

Aloe var pazemināt cukura līmeni asinīs. Piesardzība jāievēro cilvēkiem ar cukura diabētu vai hipoglikēmiju, un tiem, kas lietoja narkotikas, garšaugi, vai uztura bagātinātājus, kas ietekmē cukura līmeni asinīs. Glikozes līmeni asinīs var būt nepieciešams jāuzrauga kvalificētam veselības aprūpes speciālistam, ieskaitot farmaceitam, un var būt nepieciešama zāļu korekcijas.

Smaganu slimība

Aloe var palielināt asiņošanas risku. Piesardzība jāievēro cilvēkiem ar asinsreces traucējumiem vai narkotiku lietošanu, kas var palielināt asiņošanas risku. var būt nepieciešama devas pielāgošana.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem ar sirds slimībām vai elektrolītu novirzes. Izmantot piesardzīgi iekšķīgi vai izmantot kā caureju.

Izmantot piesardzīgi cilvēkiem, kuri lieto aģenti sirds, aģenti kuņģa vai zarnu, aģenti, kas palielina kālija izdalīšanos, sirds glikozīdi, perorālos kortikosteroīdus, mutvārdu hidrokortizonu, sevoflurānu, vairogdziedzera hormoni, aktuālu hidrokortizonu vai zidovudīnu (AZT).

Izvairieties no cilvēkiem ar sāpēm vēderā, kas ir pēkšņs un smags, apendicīts, zarnu obstrukcija, fekāliju sablīvēšanās, nieru slimību, aknu slimību, vai cilvēkiem, kuri lieto aģentiem toksiskas aknām. Izvairieties izmantot kā injekcijas, pēcoperācijas iegriezuma dziedināšanas laikā, grūtniecības un zīdīšanas laikā, vai ilgstoši kā caureju.

Izvairieties ar zināmu alerģiju vai jutīgums pret Aloe vera, tās detaļām vai augiem Liliaceae dzimtas, piemēram, ķiploki, sīpoli, un tulpes.

Aloe var izraisīt vēdera krampji, alerģiskas ādas reakcijas, aizcietējums, dehidratācija, atkarību, ja to izmanto kā caurejas, aizkavēta brūču dzīšanu, caureja, elektrolītu līdzsvara traucējumi, lieko asiņošana, ādas sacietējums, Henoha-Schonlein purpura (sarkani plankumi uz ādas) , hepatīts, nātrene, paaugstināts risks kolorektālā vēža, paaugstināts risks neregulāra sirdsdarbība, nieru mazspēja, aknu toksicitāti, zems kālija līmenis asinīs, muskuļu vājums, ādas apsārtums un plakstiņu, ādas sausumu, ādas iekaisuma saules iedarbības, sāpīgums, sadalīšana ādas, dzeloņains, diskomforts vēderā, vairogdziedzera disfunkcija, urīna akmens, dzemdes kontrakcijas, un plaši ādas iekaisumu.

Piezīme: Kā daļu no Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) pār-ārpusbiržas (OTC) narkotiku produktu pārskatīšanu, noslēguma noteikums tika izdots liecina, ka stimulantu caureju sastāvdaļa alvejas (ieskaitot alvejas ekstraktu un alvejas ziedu ekstraktu) ārpusbiržas produkti parasti trūkst drošību un efektivitāti vai var tikt misbranded.

Kaut aktuāls pieteikums ir maz ticams, ka kaitīgs grūtniecības vai zīdīšanas laikā, iekšējā izmantošana nav ierosināts, jo to teorētiskā stimulācijas dzemdes kontrakcijas. Nav zināms, vai sastāvdaļas alvejas var izdalīties ar mātes pienu. Patēriņš žāvētu sulu no alvejas lapām ir kontrindicēta zīdīšanas laikā.

Cheng, S., Kirtschig, G., Cooper, S., Thornhill, M., Leonardi-Bee, J., un Murphy, R. Iejaukšanās par erozijas lichen planus, kas skar gļotādu vietnes. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2012,2. CD008092, Dat, A. D., Poon, F., Pham, K. B., un Doust, J. Aloe vera ārstēšanai akūto un hronisko brūces. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2012,2: CD008762; Eshghi, F., Hosseinimehr, SJ, Rahmani, N., Khademloo, M., Norozi, MS, un Hojati, O. efekti alvejas krēmu uz posthemorrhoidectomy sāpju un brūces dzīšanas:. Rezultātus, randomizēts, placebo kontroles pētījums. J.Altern.Complement Med. 2010,16 (6): 647-650; Huseini, HF, Kianbakht, S., Hajiaghaee, R., un Dabaghian, FH Anti-Hyperglycemic un anti-hypercholesterolemic ietekme Aloe vera lapu želeja ar hiperlipidēmija 2.tipa cukura diabēta slimniekiem.: randomizēts, dubultmaskēts, placebo kontrolētā klīniskā pētījumā. Planta Med. 2012,78 (4). 311-316, Lodi, G., Carrozzo, M., Furness, S., un Thongprasom, K. Iejaukšanās ārstēšanai mutvārdu lichen planus: sistemātiski pārskatīt. Br.J.Dermatol. 2012,166 (5):. 938-947; Mansourian, A., momen-Heravi, F., Saheb-Jamee, M., Esfehani, M., Khalilzadeh, O., un momen-Beitollahi, J. salīdzinājums alvejas mouthwash ar triamcinolona acetonide 0,1% uz orālo lichen planus: randomizēts dubultmaskēti klīniskā pētījumā. Am.J.Med.Sci. 2011,342 (6). 447-451; Morales-Bozo, I., Rojas, G., Ortega-Pinto, A., Espinoza, I., Soto, L., Plaza, A., Lozano, C. , un Urzua, B. efektivitātes izvērtējums divu mouthrinses formulēti, lai atvieglotu Kserostomijas dažādas izcelsmes pieaugušiem indivīdiem. Gerodontology. 2012,29 (2). E1103-e1112, Olatunya, O. S., Olatunya, A. M., Anyabolu, H. C., Adejuyigbe, E. A., un Oyelami, O. A. Sākotnējā pētījumā alvejas biezputra uz HIV infekciju. J.Altern.Complement Med. 2012,18 (9):. 850-853; Panahi, Y., Davoudi, SM, Sahebkar, A., Beiraghdar, F., Dadjo, Y., Feizi, I., Amirchoopani, G., un Zamani A . efektivitāte Aloe vera / olīveļļas krēmu pret betametazona krēms hronisku ādas bojājumiem šādos iprīts iedarbību: randomizētā dubultmaskētā klīniskā pētījumā. Cutan.Ocul.Toxicol. 2012,31 (2):. 95-103, Pradeep, A. R., Agarwal, E., un Naik, S. B. Klīniskās un mikrobioloģisko ietekmi komerciāli pieejamas zobu pastu, kas satur alvejas: randomizēts kontrolēts klīniskais pētījums. J.Periodontol. 2012,83 (6): 797-804; Salazar-Sanchez, N., Lopez-Jornet, P., Camacho-Alonso, F., un Sanchez-Siles, M. efektivitāte lokālas Aloe vera pacientiem ar mutes dobuma ķērpju. planus: randomizēts dubultmaskēts pētījums. J.Oral Pathol.Med. 2010,39 (10): 735-740, Shah, S. A., DiTullio, P., Azadi, M., Šapiro, R. J., Eid, T. J., un Snyder, J. A. ietekme mutisku Aloe vera par elektrokardiogrāfijas un asinsspiediena mērījumus.. Am.J.Health Syst.Pharm. 11-15-2010,67 (22). 1942-1946, Williamson, G., Coppens, P., Serra-Majem, L., un Dew, T. Pārskats efektivitāti zaļās tējas, izoflavoniem un alvejas piedevas, kuru pamatā randomizētos kontrolētos pētījumos. Pārtikas funkc. 2011,2 (12): 753-759; Worthington, HV, Clarkson, JE, Bryan, G., Furness, S., Glenny, AM, Littlewood, A., McCabe, MG, Meyer, S., un Khalid. , T. Iejaukšanās novēršanai orālais mukozīts pacientiem ar vēzi ārstē. Cochrane.Database.Syst.Rev. 2011 (4): CD000978, Yun, JM, Singh, S., Jialal, R., Rockwood, J., Jialal, I., un Devaraj, S. nejaušināts, placebo kontrolētā krusteniskā pētījumā alvejas par biopieejamību. C vitamīnu un B grupas (12), glikozes koncentrācija asinīs, un lipīdu profilu, kas veseliem cilvēkiem. J.Diet.Suppl 2010,7 (2): 145-153.

augsts holesterīna līmenis

Šī pierādījumiem balstītu monogrāfija sagatavoja Dabas Standard sadarbību pētniecības

Zarnu iekaisuma slimība (čūlainais kolīts)

nieze

lichen planus

Gļotādas iekaisums (mutes čūlas)

Kašķis (niezoši ādas slimība)

ādas apdegumi

Ādas bojājums, ko izraisa saules

Ādas iekaisums (tungiasis)

ādas čūlas

kolorektālā vēža

autiņš izsitumi

Sirds slimība

HIV infekcija

aknu slimība

spiediena čūlu

Radiācijas dermatīts (ādas bojājums no radiācijas iedarbības)

Brūču dziedēšana

Tādi, pamatojoties uz tradīcijām vai teoriju