Ambien cr

Terapeitiskās klase: Nonbarbiturate Hypnotic

Izmanto Ambien CR

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām zolpidemu bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību zolpidemu gados vecākiem pacientiem. Tomēr, apjukums, reibonis, un kuriem ir vairāk varētu būt gados vecākiem cilvēkiem, kuri ir jutīgāki nekā jaunākiem pieaugušajiem ietekmei zolpidemu.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Pirms Izmantojot Ambien CR

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur Zolpidemu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Ambien CR. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja pārāk daudz tiek pieņemts, tas var kļūt par ieradumu veidojošo (izraisa garīgu vai fizisku atkarību).

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Veikt Zolpidemu tieši pirms gulētiešanas, kad jūs esat gatavi iet gulēt. Šīs zāles darbojas ļoti ātri, lai jūs varētu gulēt.

Nelietojiet šīs zāles, ja jūsu grafiks neļauj jums, lai saņemtu pilnas nakts miegu (7 līdz 8 stundas). Ja jums ir pamosties pirms tam, jūs varat turpināt justies miegains un var rasties atmiņas problēmas, jo zāļu efektivitāte nav bijis laika, lai valkāt off.

Zolpidēms nedrīkst lietot kopā ar pārtiku vai tiesības pēc ēšanas. Tas darbosies ātrāk, ja jūs ņemt to tukšā dūšā. Tomēr, ja ārsts Jums lietot zāles noteiktā veidā, ņemt to tieši tā, kā norādīts.

Ja jūs izmantojat mutisko aerosolu pirmo reizi, tas ir jāgruntē, apsmidzinot to 5 reizes drošā virzienā prom no jūsu sejas un citiem cilvēkiem. Ja mutvārdu aerosols nav lietota 14 dienas, tas ir atkal jāgruntē ar 1 spray.

Lai izmantotu mutvārdu aerosols

Lai izmantotu zemmēles tablešu

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pareiza izmantošana zolpidemu

Lietot šīs zāles tikai tad, ja jūs nevarat gulēt. Jums nav nepieciešams, lai saglabātu regulāru grafiku, ņemot to.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Izmetiet mutvārdu smidzināšanas tvertni pēc 60 aerosoli ir izmantoti.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Zolpidēms var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, nātrene, aizsmakums, apgrūtināta elpošana vai rīšana, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas, mutes vai rīkles, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Ambien CR

Ja jūs domājat, ka jums ir nepieciešams veikt Zolpidemu ilgāk par 7 līdz 10 dienu laikā, pārliecinieties, lai apspriestu to ar savu ārstu. Bezmiegs, kas ilgst ilgāk nekā tas var liecināt par kādu citu medicīnisku problēmu.

Šīs zāles būs pievienot alkohola ietekmi un citu CNS depresantiem (zāles, kas padara jūs miegainību un nesamazina modrību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, citas alerģijas, vai saaukstēšanās, sedatīvie, trankvilizatori, vai miega zāles, recepšu sāpes zāles vai narkotiku, zāles krampji vai barbiturātu, muskuļu relaksanti vai anestēzijas līdzekļu, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no augšas, kamēr lietojat šīs zāles.

Šīs zāles var izraisīt dažus cilvēkus, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem, lai kļūtu miegainību, reiboni, reibonis, lempīgs vai nestabila, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pat ja zolpidēms tiek veikti pirms gulētiešanas, tas var izraisīt daži cilvēki justies miegainību un nesamazina modrību uz rašanos. Arī šīs zāles var izraisīt redzes dubultošanās vai citi redzes problēmas. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz zolpidemu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu vai iespēja redzēt labi.

Ja Jums rodas kādas neparastas un dīvainas domas vai uzvedība, kamēr lietojat Zolpidemu, pārliecinieties, lai apspriestu to ar savu ārstu. Dažas izmaiņas, kas notikušas cilvēkiem, kas lieto šīs zāles, ir līdzīgi tiem, novērotas cilvēkiem, kuri dzer alkoholu, un tad rīkoties tādā veidā, kas nav normāli. Citas izmaiņas var būt neparasts un ļoti, piemēram, apjukums, pasliktināšanās, depresija, halucinācijas (redzot, dzirdes vai jūt lietas, kuru tur nav), domas par pašnāvību un neparastu uztraukums, nervozitāte vai aizkaitināmība.

Šīs zāles var izraisīt jums darīt lietas, kamēr jūs vēl aizmidzis, ka jums nevar atcerēties nākamajā rītā. Jūs varētu vadīt automašīnu, sleepwalk, seksu, zvanīt, vai sagatavot un ēst pārtiku, kamēr jūs aizmigt vai nav pilnībā nomodā. Pastāstiet ārstam, ja kāda no šīm lietām notikt.

Ja jūs lietojat Zolpidemu uz ilgu laiku, ne pārtraukt tā, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās pilnībā. Apstāšanās šīs zāles pēkšņi var izraisīt izstāšanās blakusparādības.

Uzklausījusi Zolpidemu bezmiegs, jums var būt miega traucējumi (atsitiens bezmiegs) pirmos pāris naktis pēc tā lietošanas pārtraukšanas.

Ambien CR blakusparādības

Ambien CR (zolpidēms)

Ja jūs domājat, ka jūs vai kāds cits var būt pārdozēšanas gadījumā jāveic šīs zāles, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz. Ņemot pārdozēšanas zolpidemu vai lietojat alkoholu vai citām CNS nomācošiem zolpidemu var radīt elpošanas problēmas un bezsamaņa. Daži Pārdozēšanas pazīmes ir stipras miegainību, izteikti slikta dūša vai vemšana, satriecoša, un satraukumu elpošana.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 4 Daži potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Bezmiegs melatonīna, lorazepāms, amitriptilīns, Ambien, Ativan, zolpidēms, difenhidramīnu temazepāmu, doksepīna, Elavil, Lunesta, Restoril, eszopiclone, Belsomra, Sonata, Rozerem, triazolāms zaleplons Silenor, Halcion, doxylamine, Dalmane, Ramelteon, 5-HTP , Tylenol PM