amfetamīna (orāli) apraksts un zīmolu

Amfetamīna lieto narkolepsijas (miega traucējumi). Tas tiek izmantots arī, lai ārstētu uzmanības deficīta un hiperaktivitātes traucējuma (ADHD). Tas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par centrālās nervu sistēmas (CNS) stimulanti.

Amfetamīna lieto arī svara samazināšanai pacientiem ar aptaukošanos.

Amfetamīna strādā ārstēšanā UDHS palielinot uzmanību un samazinot nemiers bērniem un pieaugušajiem, kuri ir hiperaktīvi, nevar koncentrēties uz ļoti ilgu laiku, vai ir viegli apjucis un impulsīvs. Šīs zāles lieto kā daļu no kopējās ārstēšanas programma, kas ietver arī sociālo, izglītības un psiholoģisko ārstēšanu.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Piekare, Extended Izdošanas; Tablet

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām amfetamīna tablešu bērniem ar aptaukošanos, kas ir jaunāki par 12 gadiem, bērniem ar narkolepsijas, kas jaunāki par 6 gadiem, un bērniem ar UDHS, kuri jaunāki par 3 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

pediatrisks

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām amfetamīna pagarināts atbrīvošanas suspensija iekšķīgai bērniem ar UDHS, kuri ir jaunāki par 6 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Geriatric

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām amfetamīna tablešu vecāka gadagājuma pacientiem.

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām amfetamīna pagarināts atbrīvošanas suspensija iekšķīgai šajā geriatrijas iedzīvotājiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Citi Medical Problēmas

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, lietojot šīs zāles.

dozēšana

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

aizmirsto devu

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja pārāk daudz tiek pieņemts, tas var kļūt par ieradumu formēšana. Ja jums liekas, ka zāles nedarbojas pareizi, ņemot to vairākas nedēļas, sazinieties ar savu ārstu un nav palielināt devu.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Amfetamīna izmanto dažādiem apstākļiem un nāk dažādās formās. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā lietot savu noteikto zīmolu.

Vislabāk ir lietot šīs zāles, kad tu pamosties no rīta. Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

glabāšana

Pasākums pagarināts atbrīvošanas suspensiju iekšķīgai lietošanai ar marķētas mērīšanas karoti, šļirces, vai zāles kauss. Vidējais mājsaimniecības tējkarote nevar turiet labo šķidruma daudzumu. Sakratīt pudeli pirms katras lietošanas.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, zāles darbojas pareizi. Asins un asins spiediena pārbaudes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes. Jūsu ārsts var reizēm pārtraukt ārstēšanu, lai pārbaudītu simptomi ADHD

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja esat izmantojis narkotiku depresija sauc MAO inhibitoru (MAO), piemēram, Eldepryl®, Marplan®, Nardil® vai Parnate® pēdējo 14 dienu laikā.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas sirds vai asinsvadu problēmas. Tas var būt biežāk rodas pacientiem, kam ir ģimenes anamnēzē ir sirds slimība. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, elpošanas traucējumi, vai ģībonis, lietojot šīs zāles.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu ģimenes novērojat kādas neparastas izmaiņas uzvedībā, piemēram, in agresijas, naidīgums, uzbudinājums, vai paaugstinātu uzbudināmību. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir halucinācijas vai kādas neparastas domas, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri.

Šīs zāles var izraisīt lēnu izaugsmi. Ja Jūsu bērns lieto šīs zāles, ārstam būs nepieciešams sekot bērna augumu un svaru.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki justies viltus sajūtu labklājību vai kļūt reiboni, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Tas var arī izraisīt redzes miglošanos vai citus redzes problēmas. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Šīs zāles var izraisīt Reinolda parādība, kas ir problēma ar asinsriti roku vai kāju. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir tirpšana vai sāpes, auksts sajūta, bālums, vai ādas krāsas izmaiņas pirkstu vai kāju pirkstos, jo īpaši, ja tiek pakļauti auksts. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir neizskaidrojama čūlas vai čūlas uz pirkstiem vai pirkstiem.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Izvairieties no alkohola, bet šo zāļu lietošanas.

Lietošana kopā ar medikamentiem, kas palielina kuņģa vai urīna sārmainību, piemēram, nātrija bikarbonāts, acetazolamīdam, un daži tiazīdu grupas diurētiskie līdzekļi jāizvairās.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [OTC]) zāles, zāļu vai vitamīnu piedevas, un zāles apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzi, vai deguna blakusdobumu problēmas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.