aminoglikozīdu ieelpošana, apūdeņošanas, parenterāli

Izmanto šīs zāles

Pirms šo zāļu lietošanas

Aminoglikozīdiem, tiek izmantoti, lai ārstētu nopietnu bakteriālu infekciju ārstēšanai. Viņi strādā, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu.

Aminoglikozīdiem doti injekcijas, lai ārstētu smagas bakteriālas infekcijas daudzās dažādās ķermeņa daļās. Bez tam, daži aminoglikozīdiem var ievadīt ar irigācijas (piemērojot šķīdumu zāļu uz ādas vai gļotādas vai skalojot ķermeņa dobumā), vai ar inhalāciju plaušās. Streptomicīns var piešķirt arī par tuberkulozi (TB). Šīs zāles var tikt sniegta ar 1 vai vairākiem citiem medikamentiem bakteriālu infekciju ārstēšanai, vai arī tie var tikt atsevišķi. Aminoglikozīdiem var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts. Tomēr aminoglikozīdi nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

Aminoglikozīdiem ievada ar injekciju parasti izmanto nopietnu bakteriālu infekciju, par ko citas zāles var nedarboties. Tomēr aminoglikozīdi var arī izraisīt nopietnas blakusparādības, tostarp dzirdes bojājumus, līdzsvara izjūtu, un nieres. Šīs blakusparādības var būt biežāk sastopami vecāka gadagājuma pacientiem un jaundzimušajiem. Jūs un Jūsu ārstam vajadzētu runāt par labu šīs zāles var darīt, kā arī risku saņemšanas.

Aminoglikozīdiem ir jāievada tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārstu.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Bērni ir īpaši jutīga pret sekām aminoglikozīdu. Bojājums dzirdes, līdzsvara izjūtu, un nieres ir biežāk rodas priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem un jaundzimušajiem.

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām aminoglikozīdu. Nopietnas blakusparādības, piemēram, bojājumu dzirdes, līdzsvara izjūtu, un nieres var rasties gados vecākiem pacientiem.

Pareiza šī produkta lietošanu

Pētījumi par lielāko daļu aminoglikozīdu nav darīts grūtniecēm. Daži ziņojumi liecina, ka aminoglikozīdiem, jo ​​īpaši streptomicīns un tobramicīnu, var radīt bojājumus zīdaiņa uzklausīšanu, līdzsvara izjūtu, un nieres, ja māte saņēma zāles grūtniecības laikā. Tomēr, šīs zāles var būt nepieciešama nopietnām slimībām vai citas situācijas, kas apdraud mātes dzīvību. Esi pārliecināts, ka jūs to pārrunājis ar ārstu.

Aminoglikozīdiem nokļūst mātes pienā nelielā daudzumā. Tomēr tie nav uzsūcas ļoti daudz, kad iekšķīgi. Līdz šim ir ziņots aminoglikozīdiem nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, aminoglikozīdiem ir dota pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Arī šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir zināma asinīs vai urīnā. Lai palīdzētu uzturēt pareizo līmeni, aminoglikozīdiem jāsniedz par regulāru grafiku.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Vairums aminoglikozīdiem devu atkarībā no ķermeņa masas, un jānosaka ārsts. Zāles injicē muskulī vai vēnā. Atkarībā no noteiktajā aminoglikozīdu, devas tiek dota dažādos laikos un dažādos laika periodos. Šie laiki ir šādi

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Turklāt, var rasties krampji kājās, ādas izsitumi, drudzis, un konvulsijas (krampji), kad gentamicīna ievada injekcijas muskulī vai vēnā, un uz muguras smadzeņu šķidrumā.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.