aminoglutethimide

Terapeitiskās klase: steroīdu sintēzes inhibitora

Izmanto aminoglutetimīdu

Farmakoloģiska klase: aromatāzes inhibitoru

Turklāt aminoglutethimide dažreiz lieto, lai ārstētu noteiktus citus nosacījumus, ko nosaka ārsts.

Aminoglutethimide ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, aminoglutethimide lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par aminoglutetimīdu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz aminoglutetimīdu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Aminoglutethimide ir pārbaudīts ierobežotam skaitam bērnu. Tomēr ietekme aminoglutetimīdu bērniem bija grūti noteikt, jo tas tika lietots kombinācijā ar citām zālēm.

Pirms Izmantojot aminoglutethimide

Enerģijas trūkums ir vairāk varētu būt gados vecākiem cilvēkiem, kuri parasti ir jutīgāki pret sekām aminoglutetimīdu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat aminoglutetimīdu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aminoglutetimīdu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu aminoglutetimīdu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt aminoglutethimide tikai, kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, un neņem to biežāk nekā ārsts lika.

aminoglutethimide dažkārt izraisa sliktu dūšu un vemšanu. Šis efekts parasti dodas prom, vai samazina pēc tam, kad esat lietojis zāles, bet. Ir ļoti svarīgi, lai Jūs turpinātu lietot aminoglutethimide pat ja jūs sāksiet justies slikti. Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, veidus, kā mazināt šo ietekmi. Nepārtrauciet aminoglutetimīdu vispirms nekonsultējoties ar ārstu.

Ja Jums ir vemšana neilgi pēc uzņemšanas devu aminoglutetimīdu, konsultējieties ar ārstu. Jums būs teicis, vai veikt devu vēlreiz vai gaidīt līdz nākamajam plānotajam devu.

No aminoglutetimīdu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas aminoglutetimīdu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu aminoglutetimīdu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka zāles darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas.

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veikt medicīnisko identifikācijas karti vai nēsāt rokassprādzi, norādot, ka jūs lietojat aminoglutetimīdu.

Pirms Jums ir jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat aminoglutetimīdu. Jo aminoglutethimide ietekmē virsnieru dziedzeris, var būt nepieciešama papildu steroīdi.

Pareiza izmantošana aminoglutetimīdu

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs saņemsiet trauma, infekcija vai slimība nekādu. aminoglutethimide var vājināt Jūsu organisma aizsargspējas pret infekcijas vai iekaisums.

aminoglutethimide var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz aminoglutetimīdu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Dažas blakusparādības būs pazīmes vai simptomi, kas jūs varat redzēt vai sajust. Jūsu ārsts var skatīties uz citiem, darot dažus testus. Daži no nevēlamas ietekmes, kas var izraisīt aminoglutetimīdu ir uzskaitītas zemāk. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

aminoglutethimide var izraisīt šādas blakusparādības, ka ārsts skatīties

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot aminoglutetimīdu

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

aminoglutetimīdu blakusparādības

aminoglutethimide

Kušinga sindroms deksametazons, Decadron, ciproheptadīns, mifepristons, Dexasone

Krūts vēža metotreksātu, tamoksifēns, anastrozols, Letrozole, Arimidex, Taxol, Xeloda, fluoruracils

Prostatas vēža estradiols, PREMARIN, Lupron, Estrace, bicalutamide, Casodex, Taxotere, Xtandi

 vai iet pievienoties aminoglutetimīdu atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.