amiodaronu intravenozi

Terapeitiskās klase: antiaritmisko, III grupa

Izmanto amiodaronu

Ķīmiskais klase: benzofurān

Amiodarons injekcija pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā antiaritmisko līdzekļu. Tas darbojas tieši uz sirds audu un palēnināsies nervu impulsus sirdī. Tas palīdz uzturēt sirds ritmu normāli.

amiodarons ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par amiodarona, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret amiodarona vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei amiodarona injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību amiodaronu injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru, aknu vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem amiodarona injekcijas.

Pirms lietojat amiodaronu

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat amiodarons, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot amiodaronu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot amiodaronu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot amiodaronu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu amiodaronu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums amiodaronu slimnīcā. amiodarons tiek dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Ārsts dos jums dažas devas amiodaronu, līdz stāvoklis uzlabojas, un pēc tam pārslēgties uz mutvārdu zāles, kas darbojas vienādi. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, kamēr jūs saņemat amiodaronu, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

amiodaronu Izmantojot grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Šie simptomi biežāk rodas, kad jūs sākat, izmantojot amiodarons, vai ja deva tiek palielināta.

Aknu darbības traucējumi var rasties, kamēr jūs lietojat amiodaronu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: vēdera sāpes vai jutīgums; māla krāsas izkārnījumi, tumšs urīns, samazināta apetīte, drudzis, galvassāpes, nieze, apetītes zudums; slikta dūša un vemšana, izsitumi uz ādas; pietūkums pēdu vai apakšējo kāju, neparasts nogurums vai nespēks, vai dzeltenas acis vai ādu.

amiodaronu var izraisīt izmaiņas Jūsu sirds ritmu, piemēram, stāvokli, ko sauc QT pagarināšanos. Tas var izraisīt ģīboni vai nopietnas blakusparādības dažiem pacientiem. Sazinieties ar savu ārstu, ja Jums ir kādi simptomi sirds ritma traucējumu, piemēram, ātri, sirdsklauves vai neregulāra sirdsdarbība.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir elpas trūkums, spiedoša sajūta krūšu kurvī, sēkšana, vai jebkura veida elpošanas problēmas, bet ārstē ar amiodaronu.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja neskaidra redze, grūtības lasīšanā, vai jebkuru citu redzes izmaiņas rodas terapijas laikā vai pēc. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Greipfrūti un greipfrūtu sula var pastiprināt blakusparādības no amiodaronu injekcijas, palielinot summu, amiodaronu jūsu organismā. Jums nevajadzētu ēst greipfrūtus vai dzert greipfrūtu sulu, kamēr lietojat amiodaronu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Pareiza izmantošana amiodaronu

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

Piesardzības pasākumi, lietojot amiodaronu

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Aritmija amiodarons, propranololu, verapamils, lidokaīns, Inderal, Tikosyn

Kambaru fibrilācija amiodarons, lidokaīns, vazopresīna, Pacerone, Cordarone, Pitressin

Kambaru tahikardija atenololu, amiodarons, propranololu, lidokaīns, flekainīds, Inderal

Supraventrikulāra tahikardija metoprololu, atenololu, diltiazēms, amiodarons, Toprol-XL, verapamilu

amiodarons blakusparādības

amiodaronu