amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda (orāli) apraksts un zīmolu

Amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīds ir par zālēm, kas tiek izmantoti, lai ārstētu paaugstinātu asinsspiedienu (hipertensiju) kombinācija. Augsts asinsspiediens palielina darba slodzi sirds un artēriju. Ja tas turpinās ilgu laiku, sirds un asinsvadu var nedarboties pareizi. Tas var bojāt asinsvadus smadzeņu, sirds un nieres, kā rezultātā sirds mazspēju vai nieru mazspēja. Pazemina asinsspiedienu var samazināt risku, insultu un sirds uzbrukumiem.

Amlodipīns ir kalcija kanālu blokators (CCB). Tas ietekmē kustību kalcija šūnās no sirds un asinsvadu. Tā rezultātā, amlodipīns atslābina asinsvadus un palielina asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot darba slodzi.

Valsartāns ir angiotenzīna II receptoru blokators (ARB). Tas darbojas, bloķējot vielu organismā, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos. Tā rezultātā, valsartāns atslābina asinsvadus. Tas pazemina asinsspiedienu un palielina asins un skābekļa piegādi sirds.

Hidrohlortiazīds ir tiazīdu grupas diurētisks līdzeklis (ūdens tabletes). Tas samazina ūdens daudzumu organismā, palielinot urīna plūsmu, kas palīdz pazemināt asinsspiedienu.

tablete

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu