amlodipīnu un atorvastatīnu (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tikai ar ārsta norādījumiem, pat ja jūtaties labi un nepamana nekādas sāpes krūtīs. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus ieliktni. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Papildus šo zāļu lietošanu, ārstēšana jūsu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un izmaiņas Pārtikas veidiem tu ēd, it īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija (sāls). Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka šīs zāles nav izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

glabāšana

Norijiet tableti veselu. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt. Veikt šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir konstants daudzums asinīs. Lai palīdzētu uzturēt šo summu nemainīgs, neizlaist nevienu devu un lietot zāles, tajā pašā laikā katru dienu.

Papildus šīm zālēm, ārsts var mainīt savu diētu, lai vienu, kas ir zems tauku, cukura un holesterīna līmeni. Rūpīgi ievērojiet ārsta rīkojumi par jebkuru īpašu diētu.

Nedzeriet lielu daudzumu alkohola ar atorvastatīna. Tas varētu radīt nevēlamu ietekmi uz aknām.

Pastāstiet ārstam, ja jūs dzert greipfrūtu sulu. Dzeramais daudz greipfrūtu sulas (vairāk nekā 1,2 litri katru dienu), lietojot šīs zāles var palielināt savu risku muskuļu traumas un var izraisīt nieru darbības traucējumi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Nelietojiet šīs zāles, ja tas ir vairāk nekā 12 stundas, kopš jūs garām savu pēdējo devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.